Skocz do zawartości
Shaman

PikachU WH

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: PikachU
Serwer: Only Mirage
Data: 02.12.2019
Mapa: Mirage
Opis sytuacji: 

0:28 - leci cały czas za żyrafą celownikiem

0:32 - caly czas przes skrzynke wcelowany

0:34 leci za shoxem celownikiem ewidentnie

0:36 przeskakuje celownikiem z jednego ct na drugiego

0:50 podąża za kubusiem celownikiem

1:31 - podąża celownikiem za kubusiem znowu

1:34 - wcelowuje się od razu w galę ;)

2:10 - doskonale przeskakuje z jednego na drugiego, wie który gdzie wychodzi, widzi kiedy się na okno przerzucić.

2:52 - patrzy po teksturach gdzie są antyterroryści. Innego sensu patrzenia tak w ścianę nie widzę...

2:55 leci wcelowany we mnie, bo pewnie myślał, że już w connect siedzę lub na krześle. A później przeskakuje celownikiem jakby wiedział gdzie się wcelować kto kiedy wybiegnie.

4:10 wcelowany od razu w gościa, z przybliżeniem, czeka na niego.

6:00 wcelowany w gościa który biegnie, jak widzi, że jest na samochodzie, to przecelowuje się na niego. Cały czas widać, że doskonale wie kto gdzie jest.

Nie chce mi się dalej rozpisywać, przez całą grę widać, że wie doskonale kto gdzie jest. Ewidentnie widzi przez ściany. Nigdy nie wychodzi na typa "zaskoczony". ANI RAZU nie wyleciał na nikogo. Zawsze wiedział gdzie się odwrócić, gdzie na kogo czekać, kiedy wyjść... Szkoda się męczyć dalej.

Dowody (SS / Demko): http://719300.node44.pukawka.pl/dem-de_mirage-1575318642-1575320621.zip
IP / Steam_ID: jak wróci to wpiszę

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki mały ProTip ;)

W trakcie oglądania demka również możesz odpalić konsolę, wpisać komendę "status" i uzyskasz STEAM ID wszystkich graczy z demka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Zrobiłem tak i mi nie wyświetliło :(

ja mam coś zwalone z tymi demkami cały czas. 

swoją drogą... Jak będziesz miał chwilę to zobacz czy to mi się tylko wydaje i jak coś b or ub proszę, bo mi typ zmarnował cenne 20 min życia!

Edytowane przez Shaman
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^komenda status nie działa na demku 

Bylo otworzyć profil podejrzanego przez tabelę :>

Co do demka to jedyna strange akcja przez całe demo to była 15:05 gdzie dziwnie się wcelowal, ale można to usprawiedliwić tym smoke. 

Gracz czysty/za mało dowodów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Skarga niesłuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie