Skocz do zawartości
Apollo ;D

[Odwołanie] Apollo ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Apollo ;D

Powód:Czitujesz

Admin banujący:Eafes

Data i godzina nadania bana:12/02/2019 - 17:27:21

Serwer:Mirage Only

Mapa:Mirage

Steam_id:76561198966279325

Wyciek z konsoli:Disconnect: You was banned by admin: Eafes
Reason: Czitujesz
Ban date: 12/02/2019 - 17:27:21
Ban length: Permanent
Read more on the website: http://bany.valkiria.com.pl/index.php.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Link do demka: http://719300.node44.pukawka.pl/dem-de_mirage-1575298495-1575301330.zip

A więc tak 24:45 gracz rzuca nade po czym chowa się za ścianę i celownik na przeciwniku

27:50 celownik odrazu na przeciwnika przez ścianę

37:38 ponownie gracz wcelowuje się w miejsce gdzie jest przeciwnik

38:50 dziwne wcelowanie się w miejsce gdzie był ponownie inny gracz lecz gdy okazuję się że niezbyt go widać dziwnie się odwraca

40:50 ponownie wcelowanie się na gracza który znajdował się za ścianą lecz z mojego punktu widzenia wnioskuje że zbanowany gracz wcelował się w niego z myślą że ten przebiega

44:20 bardzo szybki strzał lecz to może być kwestia farta

44:45 prefire na dżungle odrazu na przeciwnika i tutaj podjąłem decyzję o banie.

Jak dla mnie gracz czitował  ale to wam zostawiam to do zweryfikowania. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Dobra, pierwsza rzecz jaka mi się rzuciła w oczy, to fakt, że on się nie rozgląda po mapie, tylko się rozgląda po terrorystach przez ścianę, jakby patrząc gdzie są, kontrolując sytuację...

13:50 - namierza typa cały czas przez drewno.

13:57 bezbłędnie celownik cały czas na terroryście przez drewno.

15:50 - leciał na yolo, ale zauważył, że terro tam stoi wcelowany, to cofka i obczaja czy go trafi.

Już nie mówię o tym, że cały czas się rozgląda po terrorystach. Głupi. Przecież to widać...

16:14 nie wiem jak wam, ale mi to wygląda jak aimbot. Obejrzałem w bardzo zwolnionym tempie i dziwnie się ten celownik rusza o_O

21:40, no ładnie go Żyraf rozwaliłeś :)

26:18, przegapiłeś to, ale mam wrażenie, że znów aim. Mega dziwnie ten celownik skacze...

27:05 ustawcie sobie MEGA zwolnione tempo i patrzcie co ten celownik robi, jak sobie na głowę wskakuje.

Resztę już znacie. Rzeczywiście śmierdzi....

38:47, czemu on patrzy w tą ścianę? Przecież nie ma nikogo na tetrisie? chyba że..... patrzy na ludzi za scianą, żeby wiedzieć gdzie są.

Po tym jestem już pewien. WH lub wh na przycisk.

40:14 przybliża tylko gdy wie, że gość tam jest, a później gdy widzi, że idzie dalej to nawet się nie kłopocze, bo wie, że nie ma po co.

41:00 zauważcie, że cały czas ma wszystkich w polu widzenia...

Edytowane przez Shaman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Gracz zbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie