Skocz do zawartości
abuczysko

Odwołanie Abuczysko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: R6 Player
Powód: 30 obraza Admina
Admin banujący: sillek
Data i godzina nadania bana:  11/18/2019 - 19:01
Serwer: Only Awp
Mapa:  awp_rustycraft
Steam_id:  STEAM_0:0:176721576
Wycinek z konsoli:  1048031263_ss2.png.af45bab4e2d282f00a35042f901a6886.png
Gadam sobie z jednym z graczy po czym dostalem muta na 30 min, tak napisalem do admina "lamusie" z tym się zgadzam, ale admin bez mikrofonu bez żadnych ostrzeżeń dający najpierw muta potem PERMA ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu mikrofon ma do rzeczy?

Admin nie ma za zadanie was wychowywać, upominać itp

Równie dobrze ja mogę siedzieć na specu i bez odzywania się banować osoby które zachowują się nieodpowiednio/niezgodnie z regulaminem

@Silly co masz do powiedzenia w tej sprawie?

hF2wL5h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obrażałes gracza o nicku bakłażan, nie obchodzi mnie czy na zarty czy nie w kazdym razie on nie wykazywał checi dalszego rozmawiana z toba a ty dalej swoje, przebolałem to bo mimo to pomyślałem ze robicie to dla zartow lecz to juz sie nadawało na muta, Nadeszła sytuacja w ktorej dostales muta. Gracz wszedl na serwer mowiac czesc po czym ty odpowiedziales mu "zamknij morde" :) Za takie cos dostałeś muta po czym napisałes na czacie "nie wiesz z kim zadzierasz lamusie" i tu przyznaje, że chciałem ci dac bana na 30min jednak po dluzszym namysleniu postanowiłem dać ci perma za kumulacje twoich wyzwisk + grożenie adminowi. Jesli myslisz ze dlatego ze kiedys byles tu adminem masz jakas władze i mozesz mi grozic to sie grubo mylisz + skłamałeś w odwołaniu mówiac ze gadasz normalnie z graczem i nie dałem ci ostrzezen gdzie wyraznie 2-3 razy prosiłem o spokój nawet na msay'u :)
Poza tym tak jak Angel napisał wyżej nie musze dawać ci ostrzezen jesli zachowujesz sie według mnie szkodliwie i toksycznie.

Nie pozdrawiam ;*

Jestem Debilem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie sprawdzone zostanie demko, jeśli sytuacja którą opisuje @Silly rzeczywiście miała miejsce ban pozostanie.

Demko zostało sprawdzone, ban zostaje skrócony do 3 dni.

hF2wL5h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Gracz odbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

hF2wL5h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie