Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

[VALKIRIANIE] Grupa

whnl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na zebraniu mówiłem że szukam ludu do założenia grupy która bd zarabiała z nami na valkirię zapełniając serwery innych sieci, sprawa jest prosta jako grupa graczy możemy zarobić niezłe hajsy ja znajdę ludzi co hajs wyłożą ale wzamian potrzebuje waszej pomocy.
Aby rozwinąć forum takim sposobem potrzebujemy 32-64 osób chętnych do poświęcenia raz dziennie kilku minut, my jako forum brali byśmy zlecenie na zapełnienie serwera gdzie z góry byśmy otrzymywali zapłatę, potrzebujemy grafików moviemerkerów spamerów osób rozgadanych oraz z wolnym czasem, gdy jako grupa już rozwiniemy skrzydła stworzymy linki referencyjne dla was z których będziecie mogli zarabiać za zaproszonych znajomych którzy aktywnie by grali w cs za hajs jeżeli macie pytania to ja chętnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ostudzę Twój zapał, nie mamy aktualnie tylu ludzi ;)
I jesli już chcesz brać się za taki konkretny projekt skonsultuj to proszę wpierw ze mną lub innym administratorem bo jeśli masz to robić pod naszym szyldem muszę mieć pewność że nie przyniesie to uszczerbku na naszym wizerunku ;)

hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

Jako Valkiria możecie zaoferować innym podmiotom boost kont insta, youtube, twitch, zapełnianie serwerów cs, rejestracje na innych sieciach.

Wszystko liczone jako waluta na forum która posiada swój przelicznik.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie