Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

[PRESEASON] Sezon 10- zmiany na mapie!


Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Witam przywoływaczy z Valkirii! Jak dobrze wiecie, już niedługo czeka nas zakończenie sezonu 9 a co się z tym wiąże zostanie wprowadzony patch przedsezonowy. W tym roku czeka nas ogrom zmian, głównie jeżeli chodzi o mapę ale także zmian w itemach i runach. W tym artykule zajmiemy się zmianami na mapie!

 

Najbardziej widocznymi zmianami, są zatoczki które zostały dodane kolejno w lewym górnym rogu i prawym dolnym rogu mapy. Od teraz będziemy mieli więcej możliwości ogrywania swojego przeciwnika na górnej i dolnej alejce!

 

kbmJpyV.jpg

 

 

Kolejnymi wielkimi zmianami są zmiany Smoków które od teraz będą nie tylko wzmacniały naszą drużynę na stałe ale również będą miały bezpośredni wpływ na ukształtowanie Summoner's Rift. Należy jednak pamiętać, że wpływ na mapę ma dopiero trzeci smok. Nie zapomnijcie również o tym, że w sezonie 10 pierwsze 3 smoki będą różne (i nie będą się powtarzać!). Zatem w niepamięć możemy odsunąć piękne czasy, gdzie w 16 minucie mieliśmy na swoim koncie już 3 infernale.


Infernal Rift:
Piekielny Smok ma wpływ na Summoner's Rift w bardzo niesubtelny sposób. Gdy to on dyktuje swoje warunki, obozy wzmocnień są niszczone, przez co mamy więcej możliwości zaskoczenia nie tylko przeciwnika, ale w niektórych przypadkach też samych siebie.

 

C66uOnh.jpgC7QIMmC.jpg


Ocean Rift:
Moc Smoka Oceanicznego stanie się obiektem pożądania wszystkich mainów Rengara jak i waszych znajomków którzy lubią nie patrzeć gdzie chodzą. Delikatna acz widoczna zmiana polega na tym, że po pokonaniu Smoka Oceanicznego jako trzeciego ze smoków, na mapie pojawiają sie nowe krzaki które dają więcej możliwości na stworzenie skomplikowanej zasadzki.

 

1vFkx4M.jpgxJMsww7.jpg


Cloud Rift:
Ahh, Powietrzny Smok. Dzięki swojemu żywiołowi jest w stanie wytworzyć w niektórych miejscach (tych samych, są niezmienne) prądy powietrzne które przyspieszą nie tylko sojuszników ale też przeciwników. W ten sposób nawet Teemo może zostać Hecarimem. Trzeba mieć się na baczności.

 

AeI3ecZ.jpgvoCFy0f.jpg


Mountainous Rift:
Jak sama nazwa wskazuje, Ziemski Smok włada żywiołem ziemi. Zatem nie można być zdziwionym, kiedy z ziemii wyrosną nowe skały jako przeszkody. Moc tego smoka na dobre zmienia smoczą jamę jak i parę innych miejsc.

 

pWhxlGy.jpgYHQteHL.jpg

 

 


! Nie zapominajmy również o tym, że w zależności od żywiołu smoki dają także wzmocnienia naszej drużynie !


Infernal Dragon: Zyskujemy procentowy wzrost obrażeń od ataku i mocy umiejętności.


Ocean Dragon: Regeneruje procent brakującego zdrowia co sekundę.


Cloud Dragon: Zyskujemy redukcję czasu odnowienia superumiejętności.


Mountain Dragon: Procentowy wzrost pancerza i odporności na magię.

 


! Dodatkowo, gdy drużyna zabije czwartego Smoka Żywiołów, zyskuje Duszę Smoka od dominującego żywiołu. Efekt ten nie znika podczas śmierci przywoływacza i trwa do końca gry !


Efekt Duszy Infernala:  Co 3 sekundy nasz następny atak lub zaklęcie tworzy małą eksplozję obszarową która zadaje obrażenia adaptacyjne.


Efekt Duszy Oceana: Zadanie obrażeń powoduje dużą regenerację zdrowia i zasobów (np. many) na 3 sekundy. Atakując stwory regeneracje jest mniejsza.


Efekt Duszy Clouda: Podczas trafienia wroga umiejętnościami lub atakami skraca się czas odnowienia podstawowych umiejętności.


Efekt Duszy Mountaina: Gdy nie przyjmiemy obrażeń przez 5 sekund zyskamy tarczę która trwa do momentu zniszczenia. Tarcza ta skaluje się z obrażeniami do ataku, mocą umiejętności i zdrowiem.

 


! Należy pamiętać o tym, że tylko jedna drużyna może zdobyć Duszę Smoka! Po zdobyciu tej duszy w jamie pojawia się Starszy Smok (Elder Dragon) !
 

Edytowane przez DrabekQ
  • Like 5
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie