Skocz do zawartości
MTMX

Skarga Arciet

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Nick osoby na którą pisana jest skarga: Arciet 
[b]Stanowisko owej osoby: Gracz/Vip
[b]Co chcesz by Twoja skarga wniosła: Bana/Muta/Upomnienie
[b]Opis sytuacji / dowody itd: Gram sobie na serwerze spokojnie nagle wbija arciet i między innymi on wyzywa mnie najbardziej

Chciałbym jeszcze dodać że wbił na serwer na smurfie i mówi arciet tak cytuje : Mam już to załatwione z właścicielem"

auto0-20191110-133459-803786273-awp_lego_2016_valkiria-_Only_AWP__Valkiria.com.pl.dem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza sprawa - na forum jest coś takiego jak edycja postów, nie pisz wszystkiego każdym innym tylko edytuj jeśli czegoś zapomniałeś dopisać.

Druga sprawa - wrzuciłeś całe demko. Podaj dokładny czas rozpoczęcia akcji bo nie bede tracił czasu żeby tego szukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Między 2 a 6 rundą

Edytowane przez MTMX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym się obronić w tym temacie, ponieważ mogę;

1. Ja cię praktycznie nie wyzywałem

2. Wyzywało cię 90% serwera więc nie rozumiem dlaczego akurat jest to na mnie skarga...

Następnym razem przemyśl na kogo ją piszesz jeżeli są też inni gracze, którzy zrobili to samo;)

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Arciet_ napisał:

Chciałbym się obronić w tym temacie, ponieważ mogę;

1. Ja cię praktycznie nie wyzywałem

2. Wyzywało cię 90% serwera więc nie rozumiem dlaczego akurat jest to na mnie skarga...

Następnym razem przemyśl na kogo ją piszesz jeżeli są też inni gracze, którzy zrobili to samo;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Napisałem że ty między innymi ty a ty najbardziej wyzywałeś

Edytowane przez MTMX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Arciet_ dostajesz upomnienie za nadużywanie micro, gdy kolejny raz to zrobisz admin ukarze Cie czasowym banem.

@MTMX obejrzałem sobie demko i zdziwiłem się, że tylko na Arcieta piszesz tą skargę, gdybyś dorzucił nicki pozostałych ukarałbym ich banem. Nie musisz się bać się tych "starszych". U nas na serwerze każdy powinien być traktowany z szacunkiem niezależnie od wieku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie