Skocz do zawartości
Arciet_

System Rang

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Piszę ten temat, ponieważ po całej sytuacji straciłem ponad sto punktów na serwerze i jestem zdenerwowany; Otóż mam Propozycję:

Przywrócić stary system punktów, ponieważ ten zawiera punkty ujemne, które denerwują każdego nawet osoby, które mają tam nawet LEM'a...

To jest serwer społeczności. To jest miejsce, w którym można odpocząć, pograć chwilę na luzie. Nie jest to mecz turniejowy gdzie jest ciągle spina np. No nie, musimy teraz wygrać bo jak nie to przegramy i stracę rangę. Na Only AWP tak jest. 3/4 ludzi czuje się teraz tu jakby grała normalny mecz turniejowy. Wcześniej można było sobie na luzie pograć, chwile pogadać. Teraz co chwile ktoś mówi np. Kurde zaraz z Golda spadnę do Silvera... I to zmienia już wszystko że trzeba się bardziej denerwować. Moim zdaniem jeśli ma zostać ten system punktów, to przydałoby się usunąć PUNKTY UJEMNE. Co do samych punktów tracenie aż 5 punktów za Śmierć to za dużo. Rozumiem -1 punkt za śmierć i -1 punkt za przegraną rundę. Natomiast co do punktów ujemnych za przegraną rundę powinny zostać one usunięte ponieważ, czasami gracze będą w takim składzie, w jakim nigdy nie pokonają przeciwnego. Nie powinno tracić się punktów za przegraną rundę. Często spotykam się z ludźmi, którzy wchodzą na 15 minut, mają Golda 3, a za niecałe 10 min. mają już Silvera 6. Jak chcesz grać na tracenie i zdobywanie punktów; Masz do tego mecze turniejowe, tam też masz rangi i też albo wygrasz, albo przegrasz. Obniżysz sobie rangę lub ulepszysz. Wszystko to samo. Lecz Serwer Społeczności nie powinien tak wyglądać. Jeżeli nowy gracz chce się nauczyć grać na serwerze społecznościowym to nie podoła graczom, którzy mają ok. 30 stopień w CS:GO.

Mam nadzieję, że ekipa czerwonych weźmie to pod uwagę i zmieni

to co ma zmienić...

Edytowane przez Arciet_
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można mieć 30 stopień i nie umieć grać więc to nie jest żadne odniesienie ;) System rang jest dobry. Rozłożenie poszczególnych rang jest zbliżone do tego co jest na turniejowkach czyli jakiś  gold nie zdobędzie globala. Patrzysz na to jak na karę, ale z drugiej strony to jest motywacja do gry. Więcej grasz -> grasz lepiej-> masz lepszą rangę, a my mamy fajny ruch na serwerze. Na mirku bardzo dobrze działa ten system. 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem ,

System rang który został wprowadzony na serwer Only Mirage , to kawał dobrej roboty!

Pierwsze top 10 graczy dalej walczy o miejsce w top1 , pod względem expa jak i zabójstw na broni .

A jeżeli wbiłeś sobie 4fun pograć i się odstresować , nie musisz wcale zwracać uwagi na rangę jaką aktualnie posiadasz.

A naprawdę pomysł z tym systemem rang jest jak najbardziej na + , ze względu , że jest ciągła rywalizacja między graczami

Oraz nie każdy gracz , grający w CS , będzie w stanie wbić Globala.

Pozdrawiam ! :zjarany:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Wieszak i @PiN wasze odpowiedzi są skierowane w kierunku serwera Only Mirage, a ja piszę o Only AWP. Przemyślcie jeszcze raz to co napisałem;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Tak jak sam powiedziałeś to jest serwer społeczności więc gra się na nim dla funu a nie tryharduje czyli niby coś mówisz ale jednak sam sobie zaprzeczasz. System rang jest bardzo dobry. Oddziela gorszych graczy od tych lepszych, kiedys gdy system rang wygladal tak jak chcialbys zeby wygladal to topke wbijały osoby, które miały najwięcej godzin a nie te, które miały najwięcej skilla. :)

Reasumując aktualny system rang/punktów ustawia hierarchie graczy według ich skilla od słabego do lepszego i nie ma potrzeby zmieniania go tylko dlatego bo jeden na 10 graczy denerwuje sie ze ten jeden lepszy od niego gracz ciagle zabiera mu punkty :)

Edytowane przez Silly
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System rang zostanie przebudowany tak by utrata punktów nie była aż tak bolesna, jednakżę punkty minusowe za śmierć pozostaną, tak jak mówiłem, ten system miał być wyznacznikiem skilla a nie czasu spędzonego na serwerze, po za tym czepiacie się rang a kto z was tak naprawdę widział co dodatkowo oferują te statystyki?

Proszę bardzo - Statystyki

Prócz rangi macie również KD Ratio / ilość no-scopów / procentowy rozkład trafień / strzały w biegu / na flashu / skany i wiele wiele innych

Ale gracze z niskim skillem wolą narzekać na "uciekające punkty" zamiast próbować być lepszymi

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniłem delikatnie system punktacji, od teraz gracz za zabójstwo dostaje +5pkt za śmierć traci zaś -2pkt

Wygrana runda zaś daje graczowi +2pkt a przegranie rundy -1pkt

Temat uważam za wyczerpany, zobaczymy jak te zmiany wpłyną na kondycję waszych rang

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Propozycja zaakceptowana

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie