Skocz do zawartości
Silly

Podanie Silly

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: Silly

2. Imię:
Kacper

3. Wiek: 16

4. Znajomość SMXX (1-10): 6/7

5. Sprawny i działający mikrofon: tak

6. Składka (reklama */przelew/sms): tak, sms

7. Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/s1lly/145.239.24.170:27190/ <-- mało godzin bo zmieniłem nick poza tym na innych nickach mam juz ponad
120h (można wyszukać nick silly i wszystkie wyszukane konta naleza do mnie)

8. Parę słów o sobie : Mam na imię Kacper, mam 16 lat moje dwa główne hobby to uprawianie sportów głównie piłki nożnej, siatkówki i biegów, a także granie w csa. Interesuję
się też logistyką, z którą chce związać moją dalszą przyszłość. Pisze to podanie, ponieważ po raz kolejny wróciłem na valkirie, poprzednie odejscie było spowodowane strachem
przed nauką w nowej szkole jednak jak sie okazało nie jest tak źle xD.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Z wielu powodów, między innymi dlatego, ponieważ brakuje mi czasu spędzanego na valkirii ale nie ukrywam, że głównym powodem są
gracze nie przestrzegający regulaminu tzn.: osoby czitujące, krzyczące, chamskie etc. Poza tym zauważyłem, że aktywność adminów jest bardzo niska nie ubliżając tutaj nikomu oczywiscie.

10.Podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:419271604

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w tygodniu 1-5h weekend 1-12h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
w tygodniu od 15 do 21-22 w weekend praktycznie zawsze jestem dostepny jak nie na steamie i serwerze tak na forum.

13. Staż w Counter-Strike GO: Około 2500h zacząłem grać w marcu 2016.

14. Czy posiadałeś już admina?: Tak posiadałem admina na 2 innych sieciach i na valkirii dobre 6-7 miesiecy na only awp i około 1-2 miesiace na only
mirage.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłoś się do mnie na steam w celu ustalenia terminu rozmowy na TS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie