Skocz do zawartości
eXe.

[Moderator] eXe.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Rafał

Kontakt:  Steam: id/WilkuHere | GG: 22080808, fb mogę podać prywatnie i numer telefonu również ;) 

Coś o sobie: Cóż ja mogę powiedzieć... Interesuję się motoryzacją, sportem jak i informatyką. Pracuję w firmie produkującej liczniki do prądu itp. W wolnych chwilach, których mam bardzo dużo lubię jeździć autem bez celu, grać na Only Mirage, czy też spędzać czas na forum. Jestem spokojną, opanowaną osobą, ale w grach jestem dosyć toksyczny :p Jestem uparty co ma swoje plusy i minusy, jeżeli chcę coś osiągnąć to dążę do celu by w końcu to się udało bez względu ile czasu by to zajęło. 

Czy miałeś już Moderatora? Jeżeli tak to jakie masz doświadczenie:  Moderatora posiadałem, doświadczenie mam bardzo duże, które mogę potwierdzić poprzednią posadą na byłym forum, gdzie zajmowałem wysokie stanowisko. Nie było ze mną żadnych problemów, czy też do mojej "pracy". 

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum:  W zależności od dnia w pracy, jeżeli nie był męczący to do 5h, a jeżeli był to może być dzień, że będę tylko z telefonu na godzinke. 

Znajomość Regulaminu:  Na pamięć nie znam, ale zapoznałem się z każdym. 

Dlaczego akurat Ty: Jestem spokojną i opanowaną osobą, z którą można łatwo się dogadać na której można polegać. Posiadam duże doświadczenie w obsłudze IPS od strony moderatora, czy też samego panelu. Na poprzednim forum moimi głównymi zadaniami było zarządzanie zawartością strony, czy też poprawami w stylu.

Dla tych co będą myśleli, że mnie z poprzedniej wyrzucili i dlaczego to sprostuję. 

Zrezygnowałem z posady ze względu, że nie miałem wtedy zbytnio czasu i nie pasowała mi współpraca z jednym z administratorów, który nie potrafił prawie nic tylko przyczepić się do każdego i jak na takie stanowisko to wykazywał się totalną amatorszczyzną i brakiem wiedzy, czy też doświadczenia, a nie jestem z tych, którzy dają warunek "albo ja albo..." 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

+Wiek

+Doświadczenie

+Czas Poświęcony forum

Często cię widzę na serwerach, a na forum jesteś bardzo aktywny co jest wielkim plusem. Według mnie nadawałbyś się. Podanie napisałeś ładnie i mile się to czytało;)

Jestem jak najbardziej na TAK

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyda nam się doświadczony moderator na forum. Widać, że wykazujesz się zaangażowaniem w życie forum i serwerów ;) Jak najbardziej jestem na TAK.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie