Skocz do zawartości
Arciet_

[Podanie] Arciet v3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Arciet

2. Imię: Szymon

3. Wiek: 13

4. Znajomość SMXX (1-10):  3/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka (reklama */przelew/sms): Pierwsze dwa miesiące będzie SMS, a następne spróbuje Reklamy

7. Link do swojego GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/arciet/

8. Parę słów o sobie : Lubię jeździć na hulajnodze wyczynowej, lubię również grać w Piłke nożną. Lubię pograć czasami na telefonie, konsoli czy komputerze.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Na serwerze często spotykam osoby tzw. Rageujące czy osoby, które wyzywają innych a ostatnio spotykam dużo osób, które oszukują, czyli używają wspomagaczy np. Aim Bota. Chciałbym takie osoby eliminować.

10.Podaj STEAM_ID: STEAM_1:1:480278843

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Będe się starał aby czasami wbić na serwer w tygodniu, a w weekend ok. 7:00-11:00_12:00 i po południu od ok. 16:00 do 18:00

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Co do dni roboczych będe się starał wbijać ale rzadko, ponieważ jest niestety nauka... W weekend będe na serwerze rano i popołudniu.

13. Staż w Counter-Strike GO: Przygodę z CS:GO zacząłem 1 rok temu, co do godzin mam ich przegranych ponad 400;)

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

Czekam na odpowiedzi cierpliwie i mam nadzieje, że bedą one pozytywne, ponieważ z ostatnich często aktywnych adminów był tylko @Ferdynand Kiepski , którego pozdrawiam tak jak całę forum;)

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

@Arciet_ kibicuje Ci z całego mojego serduszka, ale za dużo robisz, a za mało myślisz. Miałeś dosyć sporą przerwę więc wypadałoby pograć chwilę, masz 3,5h na GT. Ostatnie podanie składałeś 2 miesiące temu +/- i na tamten moment miałeś ok.380h w cs go. Teraz masz 430. 50h przez 2 miesiące to mało trochę. Według mnie brak Ci doświadczenia w rozgrywce i może będziesz umiał sobie poradzić ze spinbotem czy oczywistym wh/aim'em, ale kiedy przyjdzie do obserwowania kogoś kogo nie jesteś pewien to pojawi się problem.  Temu problemowi nie sprzyja również Twój młody wiek. Nie wiem czy poprawiła Ci się kultura, ale liczę, że tak :p

Plusem na pewno jest ładne podanie. Przejrzyste,większe litery. Bardzo przyjemnie się czytało :)

+składka (fajnie by było gdyby jednak sms lub coś innego utrzymało się na dłużej)

+musicie mu przyznać, że jest wytrwały w swoich dążeniach 

+jest już niejako rozpoznawalnym graczem ba powiedziałbym, że unikatowym xD

Moja propozycja dać sobie 2 tygodnie na SOLIDNE poprawienie aktywności i sprawdzenie czy poprawił kulturę (i nie nosi się tak z tym, że zna regulamin xD ). Jak przetrwasz ten czas bez większych uwag to ja nawet bym się pokusił o TAK na okres próbny :p

PS. Nie przyjmuje żadnych ofert typu "dobrze dostanie admina, ale jak coś odwali to Tobie też się dostaje" :classic_tongue:

Edytowane przez Wieszak
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Wieszak W ten dłuuuuuugi Weekend na pewno na serwerze będzie łącznie przynajmniej 10 godz. więc nadrobię Przerwę. Co do składki to jeszcze muszę się zastanowić bo środki może pozwolą, a może nie;)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym z ważniejszych wymagań na admina jest odpowiedni wiek. Tobie brakuje do regulaminowej wartości około 3 lat. Jak większość z nas wie na tak młodym etapie nawet 1 rok robi dość sporą różnice. Już nawet nie chodzi o samo Twoje zachowanie, ale nawet o to, że starszym graczom będzie łatwo wpływać na Twoje decyzje i manipulować nimi. Sama ocena graczy też może budzić wątpliwość. Masz zaledwie 400h w cs:go. Jak dla mnie to zdecydowanie za mało.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie odrzucone

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie