Skocz do zawartości
eXe.

Propozycje dot. forum

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

1. Ukrycie działu "Wstaw Screenshoty" - Brakuje póki co serwera 1.6, a sam dział, że tak ujmę "postarza aktywność", a wystarczy go ukryć, a w przyszłości w razie  czego ponownie dodać do wyświetlanych.

2. Subfora w 2 lub 3 kolumnach by to jakoś ładnie wyglądało. Póki co jest nieestetycznie jeden koło drugiego, a zarazem nierówno jeden pod drugim.

3. Przeniesienie działu "Współpraca" do pierwszej kategorii "Forum Ogólne" by było go łatwo znaleźć chętnej osobie.

Przeniesienie działów z "Forum i Użytkownicy" do "Strefa Użytkownika" i zrobienie z tego jednego działu. Dotyczy użytkownika, a rozbity na dwie różne kategorie.

4. Jak zauważyliście serwery cieszą się popularnością zwłaszcza Only DD2/Mirage/AWP, ale forum jednak już mniej.

Przychodzę więc z propozycją przyciągnięcia graczy na forum. W jaki sposób? Testowanie usługi na wybranym przez siebie serwerze na dany określony z góry czas przez administrację (Optymalnie 24/72h).

Wymóg byłby prosty -> Rejestracja na forum -> Napisanie posta w temacie z testowaniem usługi według poniższego wzoru:

Serwer:
Nick na serwerze:
Typ usługi: np. VIP lub Klasa premium.

Oczywiście testowanie usługi było by jednorazowe. Jeżeli wybierzemy na Only DD2 to już na Mirage nie lub też jednorazowo na każdy serwer (do ugadania)

5. Rozkręcenie grupy steam.

Tutaj również można zachęcić graczy do otrzymania czegoś ciekawego. Jak? Również prosty sposób.

Zaproszenie wszystkich znajomych do grupy steam wraz z potwierdzeniem za pomocą Screena co wymagało by również rejestracji na forum.

W późniejszym czasie wykorzystać i wstawiać ogłoszenia dot. sieci np. konkursy, nowe serwery itp.

Dodatkowo propozycja dot. vip'a na serwerze dla kobiety. Za potwierdzeniem tożsamości bo każdy mógłby sobie nick ustawić itp. Chyba, że już tak jest.

Edytowane przez eXe.
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

@eXe. Miałem pisać osobny temat ale widzę że już jest podobny więc tu dopiszę według mnie spoko propki

Proponuję 

1 usunąć dział Prezentacja członków Administracji - deduwa kompletna, 0 tematów

2 połączenie dwóch kategorii ^wyżej jest napisane o tym w pkt. 3

3 przeniesienie do nowej kategorii działu Turnieje i Konkursy 

4 usunięcie działu zmień nick i umożliwienie zmiany nicku z poziomu użytkownika co np. Miesiąc/6 miesięcy/rok

Oczywiście vip miałby ten okres zmniejszony 

5 przeniesienie zabawy pokaż się do podforum gry i zabawy z hyde parku oraz usunięcie specjalnego działu do tego tematu 

6 przeniesienie działów skargi na użytkowników oraz odpracuj warna do kategorii strefa banow - nie jestem pewny tego 

7 kategoria download 

Jedno z trzech 

- przeniesienie jej na sam dół, bo wstrzymana 

- usunięcie i przeniesienie działów do kategorii tematycznie

- stworzenie działu w tematycznie "download" i w nim 3 podfora

Tyle odemnie, jest to moja wizja forum i według mnie będzie to dobrze wyglądać, jeśli komuś się nie podoba to zapraszam do dyskusji :kot1:

edit 8 dodanie wyszukiwanie rang z legendy tez po pobocznych grupach

Edytowane przez Lubie 7daysy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi