Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Konto do oddania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pozornie jestem nowy na forum, ale z Valkirią jestem związany od baaaaaaaardzo dawna, jeszcze czasów 'elitarnych-graczy', więc to żaden scam czy 'fake-radim' :cwaniak:
Ja tutaj z takim jednym, małym zapytaniem. Iż po długim okresie, z powodu większej ilości wolnego czasu, naszła mnie ochota na ponowną przygodę z grami i pod naciskiem kolegów z 'osiedla' zacząłem pogrywać w LoL'a. Niestety, konto na którym grałem było zapożyczone i musiało wrócić w ręce właściciela a ja zostałem z niczym. Dlatego też pytam Was, drodzy forumowicze. Czy ktoś z Was posiada konto, na którym przestał już grać i posiada min. level 30 z min. 20 postaciami aby móc już grać te rankedy i byłby w stanie mi je przekazać w postaci jałmużny?
Od razu uprzedzam odpowiedzią na pytania: 'czemu nie założysz nowego konta?'. Odpowiedź jest prosta. Jak iż jestem śmierdzącym leniem, nie chcę mi się wbijać 30 level bo wiem że jest to czasochłonne i strasznie męczące z uwagi na poziom umiejetności tamtejszych graczy, a mi zależy aby grać już mecze rankingowe na wyższym poziomie.
Mam nadzieję, że się znajdzie chociaż jedna dobra duszyczka - tyle wystarczy!
Miłego dnia ; ))

Odnośnik do odpowiedzi

No siema!

Śmierdzący leń, a instagram zapchany zdjęciami z siłowni - takie lenistwo to ja rozumiem ^ ^ 

Po prostu się cykasz, że nie dasz rady wbić tego 30 lvl sam :D 

Z tego co mi tam świta w głowie, to miałeś passy do mojego konta, ale tu pojawia się problem, bo trzeba by zainwestować w zmianę nicku i nie pamiętam ile mam postaci ;3

Edytowane przez Malina
Odnośnik do odpowiedzi

Akurat teraz jestem na off'ie, ale mam zamiar wrócić na siłkę w najbliższym czasie.
Tak, mi też to świta i bodajże miałem to zapisane w notatniku, ale problem jest taki, że ten notepad nie dość, że był gdzieś zawieruszony, to jeszcze komputer, na którym on był, został sformatowany i sprzedany.
Także Malina, jeżeli konto jest Ci nie potrzebne i jesteś w stanie mi go oddać, napisz do mnie pw, chociażby na fejsie bo się mamy w znajomkach :)

Odnośnik do odpowiedzi
  • Angel locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie