Skocz do zawartości
Selman

[Ban] Selman

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Nick :Selman

Powód :Czitujesz?

Admin banujący: ✪ xyie -valkiria.com.pl

Data i godzina nadania bana: 10.10.2019 - 13:32:17

Serwer: Only Mirage

Mapa: Mirage

Steam_ID: 0:0:516189095

Wycinek z konsoli:

You was banned by admin: ✪ xyie -valkiria.com.pl
Reason: Czitujesz
Ban date: 10/10/2019 - 13:32:17
Ban length: Permanent
Read more on the website: http://bany.valkiria.com.pl/index.php.
Reason: Wallhack
Ban date: 10/08/2019 - 15:04:13
Ban length: Permanent
Read more on the website: http://www.valkiria.com.pl/.

Od siebie: Witam, piszę owe odwołanie iż po prostu jest to śmieszne, owy administrator zbanował mnie za powód "Czitujesz" nie zostały mi przed stawione dowody, pod względem jak "czituje" nie przyznaje się oczywiście do owych "Czitów" iż po prostu zależy mi na tym serwerze i nie grałbym na wspomagaczach po to aby być lepszym, skoro tego nie cierpię? Miałem/mam w planach zostać tu na dłużej, ale właśnie podejrzewałem że tak będzie. Nie pisał bym podania na Admina serwera, i po paru dniach odpalić się, długo gram w tą gre i wiem jak się w nią po prostu gra xD. Dzisiejsi administratorzy serwerów banują bez podstawię bo gracz dokonuje rzeczy niemożliwych? I co z tego to że on potrafi a ty nie od razu że czituje? Nie oszukujmy się zapewne zbanował mnie patrząc na swoje umiejętności  i na moje i stwierdził że gracz gra lepiej od administratora to że coś ma. Nie wiem dokładnie za co zostałem zbanowany wh? aim? banujecie ludzi którzy nic nie mają, a tych co latają na wh zostawiacie mówiąc że są "Spoko" mogę palcem pokazać która osoba leci sobie na wspomagaczach i z łatwością to udowodnić, jeśli tak nie jest to szacunek i nawet przyznam się do "czitów" których nie mam xD. Mam nadzieje że banując mnie xyie, masz jakiś dowód. Pozdrawiam i czekam na niezapomnianą dyskusje.

Edytowane przez Selman
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim bez "wycieczek osobistych", wzór + odwołanie = czekasz na werdykt, bez niepotrzebnych kwasów

@xyie1337 masz 24 godziny na dostarczenie oraz rozpisanie demka w przeciwnym wypadku gracz dostanie UB z powodu niewystarczających dowodów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Twojej wypowiedzi to sam się przyznałeś bo w "Reason" wpisałeś "Wallhack", a ja takiego powodu nie dałem, domyśliłeś się czy co? Wkopałeś się na samym starcie a co do demka to jak będzie możliwość to podam kiedy się ujawniłeś.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)
13 minut temu, xyie1337 napisał:

Co do Twojej wypowiedzi to sam się przyznałeś bo w "Reason" wpisałeś "Wallhack", a ja takiego powodu nie dałem, domyśliłeś się czy co? Wkopałeś się na samym starcie a co do demka to jak będzie możliwość to podam kiedy się ujawniłeś.

Teraz cie zaskoczę, nie wpisałem tego tylko kopiowałem wzór od osoby zbanowane, bo nie mogłem znaleźć wzoru, i zapomniałem skreślić  - https://imgur.com/jtJgmx9 

Jak widać na ss ((już nie będę edytował, bo jest 2 razy to samo. Udowodnione na ss)), więc tylko czekam na te demko co się "Ujawniłem"

Edytowane przez Selman
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

link do demka: http://719300.node44.pukawka.pl/dem-de_mirage-1570705771-1570708198.zip

Runda 1: gracz zabijając 3 osoby na midzie powiedzmy, że normalnie ale zawsze wychyla idealnie. Wchodzi do connectora (nie było informacji o tym, że ktoś tam jest), i nagle daje chory ruch myszką w lewo i zabija gościa one tapem.

Runda 2: zabijając jedną osobę wskakuje do apartów, zaczyna przeładowywać i widząc, że na shifcie podchodzi do niego przeciwnik szybko chowa się za ścianką i wychyla po czynności przeładowania prosto w niego.

Runda 4: nic szczególnego, ale według mnie wiedział, gdzie jest przeciwnik, miejscówki sprawdzał byle jak i po podejściu do bomby i daniu fake defa odrazu próbuje odwrócić się na ławkę jednak nie zdążył

Runda 7: stojąc na pozycji "ninja" zobaczył wchodzącego gracza przez connecta i odrazu zmienił pozycje bo wiedział ze z novy na odległość go nie zastrzeli (tak wiem było info, że connector ale proszę zwrócić uwagę na to, że zostało ono wypowiedziane po ruchu Selmana)

Runda 9: pare podejrznych strzałów ale nic wielkiego, lecz ten ostatni frag z AWP na top midzie bardzo dziwny. Kto wcelowywuje się pierw w top mida a nie w zakręt bez infa

Runda 11: jest totalnym dobiciem Selmana wcelowany pod oknem w top mida, strzela do gościa zanim on wychylił (najgorszy fail na wh), a następnie wcelowywuje się na full mleku i nietrafia gościa z AWP, ale wcelowany był idealnie.

Runda 12: oczywiście refleks kennyS w gracza przebiegającego przez szczelinę na pałacach

Runda 14: jest to totalny żart, zwróćcie uwagę jak po pierwszy fragu idealnie wychyla się w schody i zdejmuje antyterrorystę, nastepnie gracz drużyny przeciwnej skrada się na "walku" na drabinkę a on jak gdyby nigdy nic czeka sobie na niego (XDDD!), zabija go i odrazu wcelowywuje się w CT idealnie w przeciwnika, a ostatni frag rundy to też jest coś niesamowitego, malusieński skrawek przeciwnika wychyla się zza boxa na shorcie i on idealnie swoim refleksem trafia w niego, Virtus,pro lets get him.

Runda 15: też mołotowa chciał rzucić po takim czasie na drewno, zobaczył, że gracz zginął i idealnie wychyla się w CT.

Runda 17: idealny prefire w przeciwnika, następnie wchodzi do CT i mierzy w przeciwnika przez ścianę, później zabija Maxerka odwraca się i daje prefire shota w głowę z deagla.

Myślę, że szczegółowo opisałem całe zdarzenie i nie ma opcji na odbanowanie tego gracza.

Pozdrawiam, xyie!

*edit link jest dobry @Selman, jak w niego wchodzisz pobiera Ci się demko.

Edytowane przez xyie1337

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demko analizowali:

@DrabekQ - głos za banem

@MichalMP - głos za banem

@SnickerS -głos za banem

@Enemmy - głos za banem

@Angel - głos za banem

Jak widzicie w sprawę zostało zaangażowanych kilka osób, każda z sporym stażem w CS GO, i dosyć wysokimi rangami (teraz jak i w przeszłości)

Ban nałożony słusznie.

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Gracz zbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie