Skocz do zawartości
blue03mati

Skarga Ketan

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)
Nick osoby na którą pisana jest skarga: Ketan
Stanowisko owej osoby: Admin
Co chcesz by Twoja skarga wniosła (upomnienie, degradacje itp): upomnienie oraz nauczenie od podstaw regulaminu (za co mozna mutowac/gagowac itp.
Opis sytuacji / dowody itd: Byłem sobie wczoraj na only awp. Dobra, w skrócie : za napisanie prześmiewczo: "ryjj" na czacie i tylko tyle, prześmiewczo dlatego bo ketan jak się jeszcze nie skończyła runda, miałem 1v1, napisał na m_say zakaz kampienia, chociaż już o tym mówił żeby nie kampić. Dlaczego piszę skargę? Ponieważ dostałem gag'a na 7 dni. Uważam, że jest to przesada i to tak w opór. @KeTaN Dziunia jesteś pijana władzom :P

Only sad reactions :trol2:

Edytowane przez blue03mati
  • Sad 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowałem Twój post, to nie miejsce na strojenie sobie żartów.

@KeTaN co masz do dodania w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc przechodząc do rzeczy, nie napisałeś "ryjj", napisałeś "Ketan ryjj" a jest to ogromna różnica, ponieważ zwróciłeś się do mnie. Ponadto nazwałeś mnie debilem, nie wiem kogo takie zachowanie bawi, ale napewno nie mnie. Idąc dalej, jest to w jakimś stopniu mój błąd ponieważ powinieneś dostać bana a nie knebel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KeTaN proszę o podanie godziny zdarzenia wraz z linkiem do demka, jeśli masz rację mute zostanie zamieniony na bana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Jakoś nie przypominam sobie żebym mówił coś do ciebie w groźnym tonie albo coś w tym stylu. I myślisz, że do kogo to było to "ryhyhj" to było prześmiewcze tak samo jak linkiewicz raz krzyknęła na famemma, i chciałem to podkreślić robiąc przysłowiową bekę, a ty @KeTaN pod wpływem emocji no nie powiem pojechałeś grubo. Dystans do siebie kolego, bo nie wszystko jest skierowane tylko do ciebie i w celu obrażenia twojej osobistości :)

Edit: zmieniłeś się

to było bodajrze wczoraj około godziny 19-22 nie pamiętam, była to mapa rustcraft

Edytowane przez blue03mati

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z demka wynika jasno, dodatkowo rozmawiałem z graczami i widzę że masz ostatnio problem z trzymaniem emocji na wodzy, także zostaje na Ciebie nałożony tygodniowy ban

• Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Skarga niesłuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie