Skocz do zawartości
Selman

[Podanie] Selman

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Nick: Selman

Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Mam na imię Sebastian, na ogół jestem raczej spokojnym chłopakiem, podchodzącym do danych czynności ze spokojem i z rozwagą. Jestem osobą kulturalną przede wszystkim i aktywną, podchodzącą do wszystkich z szacunkiem, iż każdy jest taki sam. Oczywiście jestem spokojny ale nie dam sobie wejść na głowę, dla jakiegoś cwaniaczka :D, chciałbym zostać adminem serwera ponieważ jestem w stanie poświęcić bardzo dużo czasu na przebywanie na serwerze i po prostu go pilnowaniem, aktualnie zacząłem grać niedawno grę na serwerze. Pisze podanie gdyż wiem że spełniam wymagania ogólne, oprócz właśnie godzin, ale zdążyłem pograć troszczke czasu poznać graczy, i zauważyłem że gdy tylko jakiś admin wyjdzie każdy dowcipniś się odpala żeby zaimponować jaki on to nie jest dobry. Umiem ocenić prawdziwą grę gracza od programów które przewyższają normę normalnej gry. Zwane cheaty. Mam duże doświadczenie w tej rolli iż byłem nie raz adminem serwera na przeróżnych serwerach, od paru nastu lat gram w tą grę i mogę z ręką na sercu powiedzieć że moje doświadczenie co do niej jest duże. Z moim wolnym czasem którym chciałbym poświęcić na adminowanie serwera, wystawiam pomocną dłoń w wasza stronę, aby osoby którą naprawdę chcą pograć mogły ze spokojem grać czystą gre a nie wyprowadzać siebie z równowagi bo jakiś cwaniaczek chce sobie pośmigać na czitach. Oczywiście godziny są bez problemu do nadrobienia jaki posty na forum, a jeszcze jakbym dostał szanse na admina, to bym tak naprawdę nie wychodził z serwera. Komendy administracyjne znam wszystkie, jaki zapoznałem się z nimi w stu procentach. Więc nie będzie najmniejszego problemu. Tylko właśnie te 4um, jaki godziny na serwerze. Pogarszają moją szanse, ale myślę że z takim świetnym serwerem, da radę. :D

Doświadczenie w adminowaniu: Tak jak pisałem wyżej, byłem adminem parę naście razy, na przeróżnych serwerach, myślę że są jeszcze moje podania, i osiągnięcia na danych forach, więc moje doświadczenie uważam za duże, i wiem doskonale że dam radę na tej posadzie bez żadnych przeciw wskazań co do tego.

Jak długo gram w CS:GO?: Z 3-4 lata będzie, przed tym grałem w 1.6 Też długo z jakiś rok dwa, i również byłem adminem na owych serwerach. Więc doświadczenie jakieś jest

W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Myślę że od 12 do spokojnie 22:00, oczywiście z przerwami.

Link GT: https://www.gametracker.com/player/Selman/145.239.236.12:28005/

Znajomość SM: 5/10

Składka (reklamy*/przelew/sms): Składka jak najbardziej, będzie płacona, jak ogólna pomoc w razie potrzeby może zajść. SMS/Przelew, jak dla was lepiej :D

Identyfikator Steam: Steam_ID: 0:0:516189095

Mikrofon: Tak

Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów?: Jak najbardziej

Edytowane przez Selman
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Nie widziałem Cię chyba na serwerze nawet, zapoznanie z SM 9/10? Na pewno zapoznałeś się z kryteriami jakie podlegają takiej oceny? GT średni. 

Jestem na NIE.

*edit zapoznaj się dokładnie czy Twoja znajomość SM to 9/10, jeżeli tak to byłbym skłonny zmienić zdanie

Edytowane przez xyie1337
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)
17 minut temu, xyie1337 napisał:

Nie widziałem Cię chyba na serwerze nawet, zapoznanie z SM 9/10? Na pewno zapoznałeś się z kryteriami jakie podlegają takiej oceny? GT średni. 

Jestem na NIE.

*edit zapoznaj się dokładnie czy Twoja znajomość SM to 9/10, jeżeli tak to byłbym skłonny zmienić zdanie

Nie widziałeś mnie na serwerze bo na nim nie byłeś, ja również ciebie nie widziałem. Gram od 3 paź, praktycznie po parę naście godzin, tak samo dzis gram od rana. Co do 9/10 SM, zaszła lekka pomyłka co do mojej samo oceny, myślałem że jest dawne SM, jak kiedyś. Lecz zmieniło się dużo. Przepraszam za to, i dziękuje za twoją wypowiedź. Oczywiście wszystko zależy od chęci, ja owe mam, więc myślę że z czasem zmieniałbym się pod względem adminownia i swojej wiedzy pod względem SM :D

Edytowane przez Selman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xyie1337 i @Selman polecam zapoznać się z regulaminem forum, niewskazane jest wypowiadanie się w własnym podaniu, gracze/admini podają powody na TAK/NIE lecz ostateczny głos i tak należy do administracji, mimo że serwer potrzebuje adminów damy Ci kilka dni byś pokazał nam się z dobrej strony, polecam zacząć od przywitania się w odpowiednim dziale, dołączenia do grupy STEAM / polubienie naszego FanPage'a i tym podobne drobnostki które sumarycznie wpłyną na ostateczną decyzję, by wszystko było zgodne z regulaminem wstępną decyzję podejmiemy w Piątek, jeśli administracja będzie zgodna co do Twojej kandydatury po zebraniu adminów (Niedziela 18:30) zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami cię widuję na serwerze, jesteś spokojnym i dobrym graczem, popraw tylko aktywność na serwerze :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli Twoja aktywność na serwerze z ostatnich 2 dni utrzyma się przez kolejne 5 dni jestem skłonny dać Ci szanse i dopuścić do rozmowy na TS. Ładnie rozpisałeś sie w podaniu, widać że nie jest zrobione na "odwal sie", zaczynasz też udzielać się na forum. Jestem na TAK.

/Edit

• Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie odrzucone

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie