Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dodanie statusu Only Prime na serwer, zwalczyłoby to jakiś % graczy którzy przyszli na nowych kontach z chęcią czitowania.

Co do samych graczy którzy mogą być odpaleni, mam kilku asów.

Grając od kilku dni na waszym serwerze, bardzo irytuje mnie ten fakt że coraz więcej takich asów przybywa :/

Generalnie, świeże konto, darmowe haxy i jazda, tak to wygląda.

W godzinach wieczornych (20-22) rzadko widzę jakiegokolwiek admina na serwerze, a właśnie w tych godzinach jest tego gówna najwięcej.

ps.

zajebiste te stroje vipa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja bez sensu. Gracze którzy nie kupili csa z jakichś powodów nie będą mogli grać tylko dlatego, że jakiś % graczy na nonprime to cheaterzy. Wrzucanie wszystkich do jednego worka. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobra propozycja :D graczy z nowymi kontami na odpale jest dużoo, jeśli dało by się dodać only prime na serwer to byłoby super rozwiązanie na problemy z cheaterami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie niepotrzebne. Duży % naszych graczy to.non Prime i nie ma w tym nic złego. Admin są na serwerze kiedy tylko mogą  Ale skoro nadal haxy się wstrzeliwują w moment to lepiej zwiększyć ilość adminów ino chętnych brakuje ostatnio;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez sensu, jak dla mnie to zmniejszy ilość graczy jaka wchodzi na serwer, jeśli widzisz czitera to napisz do któregokolwiek admina którego masz na steam i on wbije. Mamy kilku adminów którzy są dostępni o różnych godzinach więc wystarczy dodać ich do znajomych i po problemie, wbija jak ktoś mu napiszę. Sam się spotykam często z takimi sytuacjami i staram się od razu wbijać o ile nie jestem w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Enemmy napisał:

Bez sensu, jak dla mnie to zmniejszy ilość graczy jaka wchodzi na serwer, jeśli widzisz czitera to napisz do któregokolwiek admina którego masz na steam i on wbije.

I tak codziennie po kilka raz pisać, to mi się nie zbyt chce :/

Serwer jest naprawdę fajny, ale obcość graczy którzy potencjalnie mogą być odpaleni i robią dziwne akcje, powoli mnie odrzuca.

4 godziny temu, Wieszak napisał:

Według mnie niepotrzebne. Duży % naszych graczy to.non Prime i nie ma w tym nic złego. Admin są na serwerze kiedy tylko mogą  Ale skoro nadal haxy się wstrzeliwują w moment to lepiej zwiększyć ilość adminów ino chętnych brakuje ostatnio;)

Rozumiem, to tylko moja propozycja, nie musi być ona zatwierdzana ;)

7 godzin temu, moN napisał:

Propozycja bez sensu. Gracze którzy nie kupili csa z jakichś powodów nie będą mogli grać tylko dlatego, że jakiś % graczy na nonprime to cheaterzy. Wrzucanie wszystkich do jednego worka. Pozdrawiam

Po co mi gracz na serwerze który ma świeże konto, wali jak poebany przez dymny, zachowuje się dziwnie do tego na diglu widać jak lata mu celownik po strzale bo źle aima skonfigurował ?

Dla mnie to zwykły śmieć nie gracz i takich powinniśmy się pozbywać.

4 godziny temu, abuczysko napisał:

Bardzo dobra propozycja :D graczy z nowymi kontami na odpale jest dużoo, jeśli dało by się dodać only prime na serwer to byłoby super rozwiązanie na problemy z cheaterami :D

Dzięki za poparcie, chociaż jeden wie co dobre, co do Prime da się dodać.

ps.

Przepraszam że tak z grubej rury wjechałem, ale macie serwery z bardzo dużym potencjałem i szkoda by było gdyby haxy zrujnowały to nad czym tak ciężko pracowaliście i się temu poświęcacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Andrzejlina powiedz mi ile średnio czasu spędzasz na serwerze?

Powiem szczerze nie jestem przekonany do tego "Only Prime" próbowaliśmy kiedyś robić coś takiego na RETAK'u i były problemy z graczami którzy kupili Prime - mogli wejść, natomiast ludzie z "wbitym" Prime'em byli blokowani

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Angel napisał:

@Andrzejlina powiedz mi ile średnio czasu spędzasz na serwerze?

Powiem szczerze nie jestem przekonany do tego "Only Prime" próbowaliśmy kiedyś robić coś takiego na RETAK'u i były problemy z graczami którzy kupili Prime - mogli wejść, natomiast ludzie z "wbitym" Prime'em byli blokowani

Gram 4 dzień w godzinach wieczornych (1h max) bo więcej się nie da, nie uważam się za specjalistę, jedyne moje osiągnięcie w tej grze to wbicie rangi (supreme) ale mniejsza z tym,

te 4 dni wystarczyły mi na mega negatywne doznania nierównej walki pomiędzy graczami którzy chcą sobie 4fun pograć bez spiny a graczami którzy wbijają tylko po to by testować haxy i psuć zabawę innym.

A co do samego Prime, to tylko moja propozycja, nie musi być ona wprowadzana, wiem dobrze z czym się je rola administratora takiego serwera, byłem ponad 3 miesiące adminem na

jednym z serwerów Play4Fun FFA (CSGaming.pl) i zrezygnowałem, niestety brak czasu oraz wiary w ludzkość tego serwera, dzieciarni co nie miara, hax vs hax (norma) w ciągu tyg potrafiłem 10-12 takich asów zbanować, ciągle ich przybywało, z tego co wiem serwer FFA padł po 2 miechach od kiedy odszedłem bo nikt nie chciał się bawić w admina.

Na waszym serwerze nie zamierzam składać podania o admina, nie zależy mi na tym, po za tym jestem tu nowy więc tym bardziej ;)

Zależy mi tylko na tym aby nie powtórzyła się sytuacja z tego serwera gdzie byłem adminem, uważam że wasz serwer jest obecnie jedynym fajnym serwerem, sorry ale reszta serwerów to kupa gnoju i ogólnej spierdoliny społecznej tej gry.

Zróbcie co uważacie za słuszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Andrzejlina pytam ponieważ chce zaproponować Ci posadę administratora na serwerze, widzę że wypowiadasz się z sensem i masz na uwadze dobro serwera więc dla mnie jesteś idealnym kandydatem - zapraszam Cię do odpowiedniego działu

Co do samego pluginu na 'Only Prime' sprawdzę czy coś się w temacie ruszyło i czy można zablokować graczy bez prime'a i jednocześnie wpuścić na serwer tych którzy ten status osiągnęli poprzez awans na odpowiedni level - także wątek pozostawiam otwarty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Angel napisał:

@Andrzejlina pytam ponieważ chce zaproponować Ci posadę administratora na serwerze, widzę że wypowiadasz się z sensem i masz na uwadze dobro serwera więc dla mnie jesteś idealnym kandydatem - zapraszam Cię do odpowiedniego działu

Co do samego pluginu na 'Only Prime' sprawdzę czy coś się w temacie ruszyło i czy można zablokować graczy bez prime'a i jednocześnie wpuścić na serwer tych którzy ten status osiągnęli poprzez awans na odpowiedni level - także wątek pozostawiam otwarty

Dzięki,

Ale tak jak mówiłem, nie chcę się bawić w administratora, nie mam na to ochoty, jeśli już miałbym być adminem to musiałbym na to poświęcić naprawdę sporo czau, którego nie zawszę mam wystarczająco na gierki.

To nie jest takie proste jak się niektórym wydaje, że wbijesz na serwer posiedzisz chwile na spekcie ew. pograsz rundkę dwie i sobie pójdziesz.

Admin musi być odpowiedzialny za serwer oraz za graczy będących na serwerze.

Ja będąc adminem poświęcałem mnóstwo czasu oglądając demka z poszczególnych meczy i analizowałem zachowanie podejrzanych o wspomagacze, przy tym robiąc screenshoty oraz krótkie filmy z akcji które później wstawiałem na forum jako dowód przy banie, w razie by zbanowany chciał się odwoływać, dowody byłby w 100% trafne z używaniem wspomagaczy.

Obecnie nie mam czasu na takie rzeczy, w tyg pracuje do godziny 18:00, za nim się ogarnę jest już 20:00, wbiję na 1h pograć i w zasadzie dzień już mi się powoli kończy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że było by to dobre rozwiązanie, ale na naszych serwerach jest dużo osób, które dobrze grają (mam na myśli, że ktoś ma 3 stopień w cs:go, a na serwerze gra długo i ma np. DMG), czyli takie osoby nie miały by dostępu do serwera. Jeżeli miałoby to zostać wprowadzone to wprowadzenie pluginu dla osób "zaufanych", czyli osób które nie posiadają statusu Prime, ale nie oszukują( w sensie, nie używają wspomagaczy), jest niezbędne;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o ograniczenie tylko dla graczy z primem to zmniejszy to ilość graczy na serwerach poza tym z tego co kojarzę to właśnie admini są od ich wyłapywania. Od kilku dni znowu gram na serwerze awp po sporej przerwie i średnio 2-4h w godzinach po 17 i jeżeli zdarzał się już cheater wylatywał po max 15 minutach z permem więc nie sadzę żeby zmiana była potrzebna administracja daje rade ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, axio napisał:

Jeżeli chodzi o ograniczenie tylko dla graczy z primem to zmniejszy to ilość graczy na serwerach poza tym z tego co kojarzę to właśnie admini są od ich wyłapywania. Od kilku dni znowu gram na serwerze awp po sporej przerwie i średnio 2-4h w godzinach po 17 i jeżeli zdarzał się już cheater wylatywał po max 15 minutach z permem więc nie sadzę żeby zmiana była potrzebna administracja daje rade ;)

Hej,

Ja nie twierdze że administracja nie daje sobie rady :)

Zwłaszcza wczoraj, gdzie wieczorem było kilku asów ze spinbotami na serwerze, mega podobała mi się ich szybka reakcja ;)

Chodzi mi bardziej o tych co się starają kryć z haxami na nowych kontach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi ci o tych co sie kryja ale również skreślisz tym wiekszość graczy ktorzy sa jednak fair w stosunku do innych 

a cheater w końcu popełni jakiś bład i wpadnie jest tylko człowiekiem a każdy popełnia błędy 

Jak dla mnie bezsensu jest wrzucac wszystkich do jednego wora i zablokować część haxów ale również graczy którzy niedawno przygode z csem zaczeli sam mam minimum 15 osob ktore od mniej niz miesiaca w csa graja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, axio napisał:

ale również skreślisz tym wiekszość graczy ktorzy sa jednak fair w stosunku do innych

Ci fair mają prime, kilka odznak oraz naście godzin w cs, wątpię aby taki gracz grał na wspomagaczach, a to ci bez prime po pewnym czasie się i tak odpalą, w końcu ma csa za free nie wydał na niego złotówki, prosta logika która zawszę się sprawdzała i koniec końców zawszę tak się to kończyło.

25 minut temu, axio napisał:

cheater w końcu popełni jakiś bład i wpadnie jest tylko człowiekiem a każdy popełnia błędy

Popełni błąd, a później zobaczę gdzieś na forum albo ktoś powie na serwerze "nie wystarczające dowody" i później graj z takim co wszystko wie i widzi...

Tu trzeba jasno postawić warunki, albo gracz czysto albo insta ban, przecież zachowanie gracza który ma WH bardzo łatwo rozpoznać, to nie trzeba być specjalistą, wystarczy zobaczyć jak się jego celownik porusza, gdzie mierzy, jak się wcelowuje, w jaki sposób wychyla na przeciwnika, przecież doświadczony gracz od razu takiego zweryfikuje.

29 minut temu, axio napisał:

ale również graczy którzy niedawno przygode z csem zaczeli sam mam minimum 15 osob ktore od mniej niz miesiaca w csa graja ;)

Po co mi zupełnie nowy gracz w csgo i na serwerze ? Niech idzie na boty postrzelać nauczyć się czegoś, a nie zajmować slota i zupełnie nic nie robić w grze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

1 opcja zrobienia smurfa za darmo tez  nie których interesuje i takie osoby tez się zdarzają

2 w drugim akapicie ze tak to ujmę sam sobie odpowiedziałeś łatwo jest zweryfikować osobę grajacą na wspomagaczach szczególnie ze za ocenę odwołania są odpowiedzialne osoby nie z pierwszej łapanki 

3 Czasem lepiej sobie pograć z kimś np przyjacielem na serwerze podgladnąć jak graja lepsi i samemu się tak nauczyć grac ja z jak miałem s2 siedziałem ciaglę na only awp żeby się nauczyć z tego strzelać  i jakoś wychodzi takie przypadki tez się zdarzają pozatym z botami się nie pośmiejesz nie pogadasz i nie będziesz miał fajnej atmosfery 

Nikt nie był od razu prosem nie skreślaj odrazu każdego bez prima bo niektórzy go nie kupili albo po prostu pobrali cs;go od kiedy jest darmowy:)

Edytowane przez axio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra panowie, koniec offtopu ;)

Tak jak napisałem w weekend będziemy nad tym pracować i zobaczymy co uda nam się zdziałać w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało nam się wprowadzić rozwiązanie które zadowoli każdą z stron

Z jednej strony został zablokowany dostęp dla graczy którzy nie posiadają statusu PRIME

Z drugiej strony wprowadziliśmy swego rodzaju bypass - który pozwala wejść graczom bez statusu PRIME pod warunkiem że zostaną zweryfikowani i dodani do systemu

Czas pokaże czy była to słuszna decyzja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Propozycja zaakceptowana

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie