Skocz do zawartości
kqS

Cziter Gandalf

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego:Gandalf
Serwer: Only mirage
Data:12.09.2019
Mapa: Mirage
Opis sytuacji:kolega czituje
Dowody (SS / Demko): http://719300.node44.pukawka.pl/dem-de_mirage-1568294922-1568296997.zip

Minuty z demka:

4:14- zbyt szybki strzał

8:37- nienaturalny strzał z digla

13:34-skan w glowe przez smoke

15;47- szybki strzal+ dziwny obrot 360 (nie rozumiem tego obrotu, mozliwe, ze aimlock na A ale szybko zaczal sie odwracac)

16;24- dziwnie latal mu celownik z awp za glowa

16;34- mozliwe, ze autobh bo gosc w niego strzelal, a te strzaly go nie spowalnialy

18;53- kolejny nienaturalny strzal, flick

21:04- dziwny flick z awp, gdzie ledwo ruszyl myszka.

i ogolnie praktycznie cala gre jego strzaly lecialy idealnie w graczy, movement ma dosyc slaby porownujac do strzelania. Jego strzaly czesto sa na poziomie klatki, a trafia glowy.

IP / Steam_ID:STEAM_0:0:514421413

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to nie problem to rozpiszę zamiast SnickerS'a ;)

4:14 zobaczył rękę tt i pewnie myślał, że będzie przebiegał więc oddał strzał w miejsce gdzie akurat by biegł. Dla mnie czysta akcja.

8:37 nie widzę to nic naturalnego obu panów, których zabił z dgl widział i nie było to jakieś super niesamowite strzały biorąc poprawkę na to, że dgl jest randomowym pistoletem

13:34 Było widać skąd idą strzały. Według mnie po prostu siadło, a że w głowę...bywa.

15:47 szybki strzał -kroki obrót- naturalny chyba, że ma aim locka na otchłań ustawionego :>

16:24 dziwnie to weszło, ale to za mało według mnie

16:34 nw jakimś specem od tego nie jestem, ale według mnie dostał jednego strzała i był wtedy jeszcze na ziemi tą sekundę czy pół. Wystarczająco żeby zniwelować spowolnienie 

18:53 naturalny flickshot

21:04 Najbardziej podejrzany strzał

Generalnie dla mnie to jest za mało na bana 2 dziwne strzały 16:24 i 21:04 być może random i w obu sytuacjach widać było tylko głowę i troszeczkę tułowia. Na pewno brak wh gościu ładnie sprawdza wszystkie miejscówki i stara się grać na słuch. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Skarga niesłuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie