Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

Mój nick w grze Młody

Admin który dał bana: MP

Serwer: Only awp

Czas bana: perm

Data: 20 minut temu

Wycinek z konsoli: Disconnect: You was banned by admin: MP
Reason: Tak to sobie mow w domu do znajomych
Ban date: 09/09/2019 - 20:49:01
Ban length: Permanent
Read more on the website: http://www.valkiria.com.pl/.
Disconnect: You was banned by admin: MP
Reason: Tak to sobie mow w domu do znajomych
Ban date: 09/09/2019 - 20:49:01
Ban length: Permanent
Read more on the website: http://www.valkiria.com.pl/.

Steam ID: STEAM_0:1:434012494

Wyjaśnienie: Wydaje mi się że jakiś typ napisał to na czacie nwm czy było tam słowo to przezwisko ale napisał coś takiego "Nacia to chłop debilu" i ja to zacytowałem. Przezwisko "debil" nie zostało użyte w stronę admina ani żadnego gracza zostało ZACYTOWANE więc proszę o zrozumienie

Edytowane przez Mlody
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła się u graczy jakaś "śmieszna zabawa" z mówieniem do Naci, że jest chłopakiem bez mutacji. Poszły dwa bany za brak szacunku do admina. Ty dalej chciałeś ciągnąłeś temat i zapytałeś na micro "Czemu były sugestie, że Nacia to chłop?", zapytałem Cie "dlaczego miały by być takie sugestie?", a Ty wtedy "no bo jakiś typo tak napisał, że Nacia to chłop debilu". Nie przypominam sobie, żeby "debilu" było napisane na czacie, ale mogłem nie zauważyć. Brzmiało to tak jakbyś mnie nazwał debilem, a ja nie pozwole sobie żeby ktoś mnie tak wyzywał na serwerze zwłaszcza gdy na nim gram ;)

Napisał do mnie później Eafes z pytaniem i prośbą w Twoim imieniu o zdjęcie bana. Odpowiedziałem mu, że jak napiszesz odwołanie i sobie to wyjaśnimy to Ci go zdejme. Mogło się to już wtedy zakończyć, ale domyślam się, że gadałeś później o tym z innymi osobami bo nagle zacząłem dostawać kolejne wiadomości ;) Podziękuj koledze wronkowi, że tak ładnie sobie to "wyobrazował" i troche Cie wkopał. Dzięki niemu zamiast UB zamieniam Ci perma na bana na 3 dni.

 

EJdea4z.png

 

Link do demka:

http://712542.node69.pukawka.pl/dem-awp_lego_2016_valkiria-1568054436-1568055842.zip

Czas od 7:40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie