Skocz do zawartości
Arciet_

[Podanie] Arciet v2

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

1. Nick: Arciet

2. Imię: Szymon

3. Wiek: 13 (kończe 14 w grudniu)

4. Znajomość SMXX: 3/10 (jedna szybka lekcja i wszystko ogarnę:))

5. Sprawny i Działający mikrofon: TAK

6. Składka: Spróbuję reklamy:) 

7. Link Do GT: https://www.gametracker.com/arciet/

8. Parę słów o sobie: Zacząłem być ogarnięty, Starać się wypowiadać w każdej sprawie...

9. Dlaczego chciałbym zostać Administratorem: Od napisania ostatniego podania nauczyłem się wiele rzeczy: Nie nadużywać mikrofonu, Przestrzegać regulaminu i starać się o to, aby inni go przestrzegali, lecz często się zdarza, że go łamią...

10. STEAM_ID: STEAM_1:1:480278843

11. Ile czasu mógłbyś poświęcić serwerowi: W tygodniu godzinka, może więcej bo szkoła i nauka, a w weekend ok. 7-8 godz. łącznie.

12. W jakich godzinach grasz: W tygodniu po szkole, a w weekend rano, w południe i wieczorkiem

13. Staż w CS:GO: ok. 380 godz. rok przygody z CS:GO

14. Czy Posiadałeś już Admina: Nie

Proszę forum o wyrozumiałość, ponieważ jest rok szkolny i nie mam tak dużo czasu aby przebywać na serwerze tyle ile na wakacjach

Pozdrawiam

Arciet

Edytowane przez Arciet_
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"6. Składka (reklama */przelew/sms)" - Co do składki masz do wyboru 3 opcje. Jeśli nie jesteś w stanie zapłacić za admina to masz obowiązek zrobić 30 reklam za każdy miesiąc posiadania admina. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że jesteś za młody na to stanowisko. Potwierdzasz to często swoim zachowaniem. Ciągły spam, bezsensowne pytania. Twój staż też jest malutki. 380h to zdecydowanie za mało. Możesz mieć problemy z prawidłowym osądzeniem gracza pod kątem czitów. Przykro mi, ale to stanowisko nie jest dla Ciebie ;)

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie odrzucone

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie