Skocz do zawartości
Macius2002

[Podanie] Ezik ❤

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Ezik ❤

2. Imię: Maciek

3. Wiek: 17

4. Znajomość SMXX (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon: TAK

6. Składka (reklama */przelew/sms): Tak (PSC)

7. Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Ezik❤/145.239.24.170:27190/

podrzucam również link do starego konta: https://www.gametracker.com/player/I Love W❤/145.239.24.170:27190/  

8. Parę słów o sobie : Nazywam się Maciek mam 17 lat i pochodzę z małego miasta Mława. Interesuje się fotografią a także amatorsko informatyką. W wolnym czasie lubię pograć sobie w Cs Go a także wyjść gdzieś ze znajomymi. 😆

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ dużo osób łamie regulamin i cheatuje wtedy gdy nie ma administratorów na serwerze przez co niszczy innym rozrywkę więc chciałbym temu zapobiegać.

10.Podaj STEAM_ID: STEAM_1:0:455715437 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W okolicach 3-4h dziennie niekiedy nawet więcej.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zaczęła się szkoła więc dni robocze 20-23 a weekendy 20-2 

13. Staż w Counter-Strike GO: Ponad 3000h przegranych w CSGO.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak stąd wynika dobra znajomość SMXX.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozytywna mordeczka często widuje go na serwerze ja myślę że można mu dać szansę na admina. Jestem na TAK

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często zgłasza mi nieprawidłowe zachowania na serwerze, bardzo duża aktywność, duża znajomość SMXX, składka. Po tych 2 tygodniach jest już miły dla graczy, nie było na niego żadnej skargi, sam żadnego złego zachowania grając z nim na serwie nie zauważyłem. Na TAK.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często powiadamiasz mnie gdy ktoś łamie regulamin, jesteś często widywany na serwerze, nie słyszałem ostatnio żadnego złego słowa o tobie a więc jestem na TAK

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek 

+składka 

+sm

+gt 

Co mogę więcej powiedzieć, w skrócie na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłoś się do mnie na steam w celu ustalenia terminu rozmowy na TeamSpeaku. Na chwilę obecną podanie zamykam. Po rozmowie temat będzie odpowiednio zamknięty z informacją o przyjęciu lub odrzuceniu kandydata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie