Skocz do zawartości
PuchaczPrzezR

Podanie na Administratora ONLY MIRAGE

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

nick: PuchaczPrzezR

Dlaczego ja mam otrzymać admina: Po pierwsze bardzo często jestem na serwerze i dostrzegam wiele nieodpowiednich zachowań ze strony użytkowników. Ponad to uważam, że jestem uczciwy i sprawiedliwy a wiec będę mógł obiektywnie ocenić każdą sytuację .Ale to pewnie każdy pisze wiec teraz was zaskoczę,również  dlatego bo  chce nauczyć się być adminem :D 

Doświadczenie w adminowaniu: często pomagam adminom rozsadzić jakaś sytuacje czy informuje o jej zaistnieniu lecz sam adminem nigdy nie byłem :D Ale uwazam ze spotkałem na tym serwerze tylu pomocnych ludzi którzy zechcą mnie tego nauczyć że w żadnym stopniu się o to nie martwię  (głownie to admini tacy jak @Wieszak @carrotka :) czy @KatolikJP) :D

Jak długo gram w CS:GO: Na moim nowym koncie czyli tym bardzo mało  na starym mam około 1100 h :D

W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: W okresie wakacji grałem głownie od 10 od 16  teraz w roku szkolnym będę grał głownie 17-19

Link GT: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.12:28005/top_players/?query=PuchaczPrzezR

Znajomość SM: 0/10 ale bardzo chętnie się nauczę jestem bardzo zmotywowany

Składka  Tak nie ma problemu

Identyfikator Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198986155806/

Mikrofon: Tak

Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów Oczywiście że tak nawet 2 razy :D

Dodam od siebie ,że bez problemowo mogę zalogować się na stare konto w celu weryfikacji ,ze to moje konto :D

Mam nadziej i z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie podania :D

Edytowane przez PuchaczPrzezR
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za tym by dawać młodym szansę, więc do przyszłego Piątku daje Ci czas by podnieść frekwencje zarówno na forum jak i serwerze, czeka Cię pewnie również rozmowa kwalifikacyjna na TSie

Ale tak jak mówię decyzję podejmę w przyszły Piątek, po zapoznaniu się z tym co na Twoją kandydaturę powiedzą inni admini/gracze

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wedlug mnie nadajesz sie na admina bo jestes czesto na serwerze i jestes ogarnierty wiec mam nadzieje ze ci sie uda :>

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie jesteś spalony na co najmniej kolejne 3-4 tygodnie za swoje zachowanie na serwerze. Jeśli w tym czasie nie będzie ŻADNEGO niewłaściwego zachowania z Twojej strony jestem w stanie zaryzykować i spróbować przyjąć Cie na okres próbny jeśli przejdziesz rozmowę na TS. Cóż podobno ludzie są w stanie zmądrzeć i się zmienić... Nie wiem czy zauważyłeś, ale po tym jak wyszedłeś z serwera dostałeś bana na 24h za obrazę administracji. Żeby nie było, że nie przedstawiam żadnych dowodów. Polecam włączyć sobie demko od 6 minuty aż do 8:50, które wrzucam pod postem. W okolicach 6:00 dostałem info na u@, że jeden z graczy może coś mieć, chwilę później kolejne zgłoszenie dotyczące jeszcze innej osoby. Gdy tylko wszedłem na /ukryj zaczął się cyrk. Jaki iż chciałem najpierw złapać te "grube ryby" i nie spłoszyć ich banowaniem czy mutowaniem za micro, spisałem sobie wasze sid oraz nicki ;) Chętnie zobaczę co masz na to do powiedzenia.

Kod do linku demka:

https://ufile.io/xvi606gy

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek +/-

Składka +

Aktywność +/- 

Jestem na Skromne TAK

Widzę cie często na serwerze, jako tako mi nie podpadłeś więc, jak dla mnie spoko ale tylko trochę popraw aktywność na forum :D

515UqiPMrPL._SX425_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio mieliśmy rozmowę nt. nieodpowiednich nicków na serwerze i dyskutowałeś ze mną w sprawie kicka dla graczy z nickami pokroju Hitler, Stalin czy Himmler i próbowałem Ci to jakoś sensownie zobrazować i wyperswadować że tak być nie powinno, ale to nie o to chodzi ponieważ możesz nie rozumieć sytuacji. Na domiar wszystkiego z pewnością siebie wypowiadałeś się w sprawie swojego podania że na pewno dostaniesz go na co Ci odpowiedziałem żebyś nie był tego taki pewny. Tak to pomijając te dwie sytuacje nie widziałem z Tobą problemów na serwerze poza podlizywaniem się.

Składka na +

Wiek to akurat nie problem bo jesteś w miarę ogarnięty

GT zawsze można nadrobić, tak samo jak znajomość SM

Jestem na tak z tym że obowiązkowo okres próbny :)

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mam być obiektywny to kultura do poprawy. Nie jest to jakieś karygodne zachowanie,ale zdarza Ci się czasem 2 słowa za dużo powiedzieć zresztą sam wiesz bo ostatnio dałem Ci muta :p Oczywiście nie mówię, że ja czy inni admini jesteśmy świeci bo każdy ma swoje nerwy ale Tobie zdarza się nie raz nie dwa. Uwierz, że jako admin lepiej przeboleć albo mutować/gagować się samemu jak ja xD Kara musi być! Jeśli chodzi  o aktywności na serwerze to z dnia na dzień rośnie więc co to tego nie mam zastrzeżeń. Wiadomo jak gracze się pytają to zawsze radzę dobić te 20 parę godzin żeby to jakoś wyglądało ale jeśli regularnie przybywa chociaż ta godz. dziennie czy jakoś jest to rozłożone w tygodniu sensownie to dla mnie to nie problem. Jeśli chodzi o aktywność na forum to według mnie troszkę się pośpieszyłeś, ale jest jedna rzecz, która w moich oczach bardzo Cię ratuje. Bardzo bardzo dużo pytałeś mnie co zrobić żeby dostać admina, jak to wygląda od strony technicznej bo nigdy nie byłeś adminem, jak wygląda rekrutacja, jak wygląda rozmowa,z kim przebiega ogólnie wypytałeś o wszystko co istotne co według mnie pokazuje, że faktycznie Ci zależy i masz ambicje, a to jest według mnie bardzo ważne. Składka oczywiście na plus. Doświadczenie to tak jak Ci mówiłem. Tyle co ja wiem to mogę Cię nauczyć bo sam cały czas nabywam wiedzę więc tu też nie ma problemu.

Podsumowując jestem również na skromne TAK i okres próbny, ale obowiązkowo popraw aktywność na forum.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Bardzo dobrze wiem, że Ci zależy na tym administratorze. Czasem powiesz parę  słów za dużo ale my też mamy swoje nerwy, ale Tobie zdarza się to częściej i nie powiesz 2-3 słów tylko ponad. Popraw aktywność na serwerze jak i na forum. Wszystko można nadrobić również znajomość SM, pomożemy Ci się czegoś nauczyć.Jestem na TAK Proponuję okres próbny. :cat:

Edytowane przez carrotka :)
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji tego, że wielu Adminów jest na tak, jestem w stanie przyjąć Cie na rozmowę na TS za równe 3 tygodnie od napisania tego posta. Do tego czasu nie możesz złamać żadnej z zasad na serwerze. Nie oczekuj tego, że my będziemy prowadzić Cie za rączkę i uczyć każdej z komend. Na necie jest masa poradników więc przez te 3 tygodnie z nich skorzystaj, poczytaj regulaminy i dobrze przygotuj się do rozmowy ze mną na TeamSpeaku. ;) Na chwilę obecną podanie zamykam.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie odrzucone

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kandydat odbył rozmowę na TS, po której w czasie tygodnia miał spełnić określone warunki aby uzyskać admina. Skracam ten czas i już teraz w pełni skreślam kandydaturę ze względu na jego niedojrzałe zachowanie na serwerze. Teksty typu "rucham ci matke" nadużywanie oraz krzyczenie do micro nie będzie tolerowane.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie