Skocz do zawartości
kopeer

[Skarga] Blue03mati

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: blue03mati (admin AWP)

Data:30.08.2019 

Czas około 14:40

Opis:Grałem na AWP przychodi jakiś gościu na serwer wyzywa ludzi od debili dzieciaków ogólnie wyzywał ludzi zobaczyłem że tylko mati jest aktywny to napisałem do niego czy mógłby go zbanować oczywiście jak skończy grać MM napisał żebym złożył skargę na forum no ale nie  niebęde wchodził na forum żeby napisac skarge na typa który jest pierwszy raz na serwie.On napisał że  go nie zbanuje jak mam takie podejście potem napisał że jestem toxikiem jebanym i debilem.

Steam ID :https://steamcommunity.com/profiles/76561198342268012/

Dowód SS:image.thumb.png.32d9835e01745301c584676b4cf43dfe.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opisze to jednym słowem - hipokryzja 

• Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wina jest po stronie obu graczy, trzeba było zakończyć rozmowę na samym zgłoszeniu i przyjęciu tego zgłoszenia.

@kopeer - Nie możesz się tak zachowywać w stosunku do admina. Jeśli widzisz, że gra mm (nie może teraz wejść na serwer) i informuje Cie abyś napisał skargę na tą osobę na forum to albo grzecznie czekasz aż skończy i go zbanuje, albo ją piszesz. Nie będę tolerował braku szacunku do adminów! Jeśli jeszcze raz zobaczę, że obrażasz kogoś z administracji możesz być pewien, że skończy się to dla Ciebie długim odpoczęciem od gry na serwerze.

@blue03mati - Ty jako admin i reprezentujesz naszą sieć. Nie chcemy aby była kojarzona z takimi zachowaniami administracji więc nie możesz sobie pozwalać na takie odzywki. Może poniosły Cie emocje, może miałeś gorszy dzień - nie ma to znaczenia. Nic nie usprawiedliwia tego, aby wyzywać graczy naszych serwerów i odnosić się do nich w taki sposób. Do niektórych trzeba podejść z lekkim dystansem i zimną głową, aby nie dać się sprowokować ani ponieść emocjom.  Myślę, że nic więcej dodawać nie muszę bo jesteś ogarniętą osobą i powinieneś to zrozumieć. Oczekujemy trochę więcej profesjonalizmu ;) Za to co zobaczyłem wyżej na screenie otrzymujesz 1 ostrzeżenie - 7 punkt ABC admina.

Skarga przyjęta i zamknięta.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie