Skocz do zawartości
MinnieMouse

Nowe emotikony

Rekomendowane odpowiedzi

Halo halo! :classic_smile:

Zbieramy paczkę nowych emotek! Każda propozycja zostanie wzięta pod uwagę.

Możecie wklejać wybrane przez siebie emoji w tym temacie.

Generalny zamysł był taki, aby wgrać większość buziek ze starego dobrego gg, ale zależy nam na wybraniu najfajniejszych, najbardziej spersonalizowanych pod Waszym kątem. 

Możecie wrzucić ich dowolną ilość, proszę jednak aby to nie były całe paczki, a jedynie te, na których najbardziej Wam zależy.

Mam nadzieję, że propozycja zostanie zaaprobowana przez sztab naszych niezastąpionych czerwonych :classic_cool:

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Coś ode mnie:

Spoiler

1x                      1x                    2x                    1x                 2x           1x        2x         nosacz2.png.493e37f9217e25a8b25707d920294ce9.png          kermitwut.png.9d3ea49abd8c2635ff95c9b0d8e08f91.png      2x             facerage.png.52ce8a5cf2d2d4cc08f9dd75f324c50d.png
catBlobDance          POGGERS          FeelsHighMan        BibleThump            feelsHey         xD       NotLikeDuck     nosacz   kermitwut   feelsgood         facerage

Spoiler

1x     emeryt.png.20c91d97dbff27bacc7d04936c06ade2.png         baberage.png.8fc7617d843db26d2313b1544288fb45.png        2x      1x          1x              1x         1x           2x            nosaczcoo.png.f2af551e41b774dc8933d9ad3f766e42.png            1x       2x
 clap    emeryt   baberage    PikaPalm   thinking  feelsRAGE       BAN          winko       STICHLOVE    nosaczCO     pizza        LeSpit

Edytowane przez Emaus
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka zostało dodanych możecie dawać dalsze propozycje, to wy macie się dobrze tutaj czuć i bawić ;)  Czekamy na więcej bo jak nie to :ban: ::>:

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje mi tutaj kilka moich ulubionych emotek takich jak : "😂", "💪", "🤔", "👍"

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mi się przypomniało, że powinna być ta emotka: 1.0

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaktualizowano. Temat zostawiam otwarty do niedzieli jak się coś jeszcze znajdzie to przemyślimy opcje dodania, tym czasem można jeszcze dodawać propozycje.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi