Skocz do zawartości
MinnieMouse

[Wywiad] DupShot

Rekomendowane odpowiedzi

1935232635_WywiadzDupShotem.png.c59036244f491c094c98a5840a6292ed.png

Witaj Jareczku. Zostałeś wybrany do kolejnego wywiadu. Cieszysz się?

Cześć, cieszę się i z góry dziękuję za głosy oddane na moją osobę 😉 

Opowiedz wszystkim skąd wziął się Twój obecny nick.

Z tego co pamiętam nick zmieniłem na obecny po usłyszeniu tego filmiku:

Spoiler

Pod wieloma nickami ukrywałeś swoje wh? Pamiętasz wszystkie?

Swoje wh ukrywałem pod takimi nickami jak Buka, SerowY. Nie zostałem przyłapany więc chyba dobrze mi szło 😂

Chyba większość graczy kiedyś próbowała jak to jest, oczywiście z wyjątkiem mnie 😆 czy myślisz, że trenowanie na wh może pomóc w rozwoju skilla czy wręcz przeciwnie?

Zależy w jakim celu ich używasz. Jeżeli po to, by znaleźć się szybko w top15 to nie bardzo. Ja używałem ich do sprawdzania demek. Po zobaczeniu ich ponad 100 grając później na serwerze (oczywiście bez wh) wiedziałem gdzie i jak skanować, co dawało swoje efekty. Reasumując tak, czity mogą pomóc delikatnie dźwignąć skilla, ale trzeba pamiętać, że grając na wh zanika pewien zmysł a mianowicie słuch.

Pełniłeś funkcję AntyCheat’a na różnych sieciach. W jaki sposób zdobyłeś wiedzę na temat wspomagaczy?

Głównie testując różne wspomagacze na randomowych serwerach po poradnikach na internecie, czy też pomocy bardziej doświadczonych kolegów (co uważam za najlepszą opcję). Tak naprawdę cały czas się uczę 😉 

Jak długo już trwa Twoja przygoda z CS’em?

Jeżeli dobrze pamiętam to gram w tą grę chyba 15 lat, jak nie dłużej.

Niektórzy nie mają nawet tyle wiosen na karku, Grandpa Dupszocie 🤣 jakie widzisz różnice w rozgrywce kiedyś a dziś? Nie mówię o samej fizyce gry, bo wiele się w tym temacie zmieniło, ale o grze drużynowej.

Trudne pytanie. Kiedyś nie było skinów, skrzynek czy kluczy, wtedy gracze bardziej skupiali się na rozgrywce czy też myśleli nad celami danego mod'a. Teraz jako admin trzeba przykładać większą uwagę do wykonywania celów mapy, no bo dla graczy fragi są ważniejsze. Może dużo ludzi się tutaj ze mną nie zgodzi ale CS:GO zniszczył trochę piękno tej gry.

W CS:GO zacząłeś aktywniej się udzielać dopiero niedawno. Dlaczego tak trudno było Ci się przekonać?

Szczerze? Komputer mi na to nie pozwalał.

A już myślałam, że to przez sentyment do kwadratowych tekstur 😂Jak odkryłeś, że jesteś dobrym snajperem? Ty wybrałeś awupe, czy ona Ciebie?

Ktoś pewnego dnia zamiast kupić mi AK rzucił AWP, mimo że nie lubiłem tej broni byłem zmuszony nią zagrać. Tego dnia udało mi się zrobić życiówkę 30:1 gdzie znalazł się nawet one shot two kill 😄 Od tego dnia zacząłem trenować swojego skilla tym cudeńkiem 😉 

Chyba raczej tym pomiotem szatana 🤬 Jaką mapę uważasz za najlepszą do scope’owej potyczki?

Ze standardowych map to dd2 oraz mirage, a jeżeli chodzi o only awp to awp_india.

Jaką radę dałbyś początkującym snajperom?

Bądź cierpliwy a skill sam przyjdzie.

Świat CS’a bywa bardzo specyficzny oraz absorbujący. Czy wolny spędzasz czas także grając w inne gry i czy na ten okres „odstawiasz” całkiem strzelanie?

Zazwyczaj to sam Counter Strike, choć zdarza mi się pograć np. w Cabal Online czy ETS 2.

A widzisz, zapomniałeś o Fifce z kumplami. Przypomnij mi, bo babcia Mysia ma sklerozę, jaką drużyną ostatnio rozwaliłeś trzech ziomków pod rząd?
Oj tak, to był czysty pogrom 🙂 Bęcki zebrali Juventusem ^^

Czyli jak zdrowy chłop lubisz też czasem pokopać piłę. Pamiętasz jeszcze te czasy, kiedy dzieciństwo spędzało się na podwórku i nikomu się nie śniło, żeby nosić w kieszeni komórkę (smartfona, przyp. red. xD)
Oczywiście, że pamiętam te piękne czasy, które niestety już nie powrócą. Wystarczyło wiedzieć o której godzinie być na boisku, żeby spędzić tam większość dnia. Dodatkowo 2 zł od mamy,aby było na oranżadę, maczugi czy pyszne lody pałeczki 😄 Budowanie baz w jakiś chaszczach to było coś xD. Dzisiejsze społeczeństwo niestety tonie w smutnym wirtualnym świecie. Przykro się robi, gdy czasami przejdę się na mój ukochany "stadion" zarośnięty krzakami. Kiedyś centrum spotkań, zabawy, śmiechu a nawet płaczu - teraz pustostan, gdzie ktoś wypuszcza swojego yorka żeby się wysrał...

Czy po latach nadal lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, czy wolisz zabunkrować się w domu?
Zdecydowanie wolę świeże powietrze, jednak w wielkim wyścigu za pieniędzmi w którym wszyscy bierzemy udział nie zawsze czas na to pozwala.

Twoją odwieczną pasją są samochody. W jaki sposób rozwijasz to zainteresowanie i w jaki sposób najbardziej się ono przejawia?
Tak to prawda, od dzieciaka ciągnie mnie do samochodów, może dla tego że jest w nich to coś, co daje ci wolność i odcięcie się od szarej rzeczywistości. Co pasji, chciałem się kiedyś ścigać w wyścigach samochodowych, mało tego byłem nawet na profesjonalnym torze gdzie dostałem ofertę rozwijania swoich umiejętności bo ponoć miałem "to coś", ale niestety fundusze na amen zakończyły ten wątek a teraz jest na to już za późno. Z wykształcenia jestem mechanikiem samochodowym więc udało mi się połączyć przyjemne z pożytecznym.

Czy myślisz, że warto stawiać sobie cele w życiu i dążyć do nich, nawet wtedy gdy wydają się niemożliwe?
Odpowiem jak typowa kobieta: TAK!

(killer face -.-)

Oczywiście, że tak, jeżeli człowiek nie wyznaczy sobie celów w swoim życiu to druga osoba będzie wyznaczać je Tobie a ty będziesz pracował na jego aspiracje.

Urodziłeś się i wychowałeś na Śląsku, w Bieruniu niedaleko Katowic, skąd nadawała Paktofonika i obok Tych, w których mieszkał Rysiek Riedel, frontman zespołu Dżem. Z kim korespondowałeś bardziej, i czy było czuć w środowisku że stąd pochodziły te dwie legendy polskiej muzyki?

Zgadza się. Oczywiście uwielbiam obydwa zespoły, jednak PFK górowało na moim walkmanie 😉 Co do środowiska bardziej odczuwalna była Paktofonika, co nie zmienia faktu że Dżem również, jednak w znacznie mniejszym stopniu.

Każdy Polak wie, że Ślązacy są dumni ze swojej mniejszości narodowej. Dlaczego i jak to jest z tymi gorolami?

Niestety od pewnego czasu zaczęło to zanikać. Pamiętam, że nawet w szkole na języku polskim tępiono gwarę śląską, ale gdy przychodziło do konkursów, wtedy chętnie wybierano rodowitych Hanysów, aby pokazać szkołę z jak najlepszej strony.  U mnie w domu zawsze czuć było tradycję, mój ojciec pracował na grubie, w domu używało się gwary śląskiej i używa się jej do dziś. Kiedyś w ogóle było to na porządku dziennym, dzisiaj ludzie jadą do Katowic i idąc za wielkomiejskim postępem niekiedy nawet wstydzą się godać. Gorole jak to gorole - zazwyczaj nie chcą rozumieć  Ślązaków i na odwrót. Kto nigdy nie był na dole, ani nie miał w rodzinie górnika, ten nie do końca zrozumie panujące tam zasady.

Jak mógłbyś opisać siebie w kilku prostych zdaniach?

To jedno z cięższych pytań którego nie lubię 😀 No cóż muszę przyznać że jestem w gorącej wodzie kąpany ::>:  Natomiast szczery aż do bólu, gdyż iż aż nienawidzę przysłowiowego pierdolenia. Moje następne zalety to uroda xD i to że jestem bardzo skromnym człowiekiem ::>:

Na co zwracasz uwagę przy poznawaniu nowych ludzi i jakie cechy cenisz sobie najbardziej?

Zależy jaka płeć u kobiety najważniejsze na co zwracam uwagę, to czy ma cycki i dobre zawieszenie 😀 A tak całkiem poważnie to patrzę, czy druga osoba ma poczucie humoru, czy potrafi zażartować w odpowiednich chwilach. Próbuję też wychwycić czy jest ze mną szczera i czy traktuje mnie poważnie. Dodam również że nienawidzę ludzi którzy na starcie próbują się wywyższać i pokazują co to one nie są.

Należysz do osób, które niezbyt trudno jest wytrącić z równowagi. Co ogółem wkurza Cię najbardziej?

Mówienie mi prosto w oczy bzdur przeczących prawdzie, a jak jeszcze dodamy to, gdy zauważę osobę która sama nie wierzy w to co mówi to włącza mi się dżihad... Nienawidzę też osób, które chcą zabłysnąć kosztem drugiej osoby.

Jakie małe rzeczy najbardziej poprawiają Ci humor?

Choćby na przykład dobra kawa zrobiona przez moją myszkę 😉

A mnie rozśmiesza do łez, kiedy przypomnę sobie Twoje gadanie przez sen 😂 To co najlepiej smakowało we śnie, kiełbasa, czy tort? xD

Eeeee to miała być tajemnica 😞 Kebasa ::>:

Jak widzisz siebie za 10 lat? Co chciałbyś zmienić, a czego nie?

Nie widzę siebie za 2 lata a co dopiero za 10 😉 Co do zmiany, to na pewno (niestety) trzeba będzie zmienić stan cywilny, wiadomo zawsze szkoda chłopa xD następnie znaleźć/wybudować swój nowy dom i wygrać w totolotka 😀

Nikt Cię do niczego nie zmusza ::>: Mi na starość masaż będzie robił Lolo, Tobie najwyżej jakiś inny zgred xD

Stara kociara powiadasz? ::>:

Jak umrę, to przynajmniej od razu mnie zeżre i nie trzeba będzie tracić hajsu na sosnową trumnę 😉 

Zapomniałaś, że on tylko sosik wpierdala?

Damn it, nie mam riposty 😄 Wracając do konkretów, nominację do wywiadu otrzymałeś jeszcze jako AC. Od tamtego czasu awansowałeś do czerwonej rangi oraz rozkręcasz swój serwer 1.6. Co w Valkirii urzekło Cię najbardziej, przez co zdecydowałeś się zaangażować w jej rozwój?

Atmosfera, zaskoczyło mnie to, że wszedłem do Tomka na kanał a ludzie gadali ze mną jak bym tu był od dawna. Nie ma tutaj jakiegoś wywyższania się i "koleżkowa" jak na poprzedniej sieci 😉

Czy posiadanie rangi Właściciela sieci wiąże się dla Ciebie z większym poczuciem obowiązku, czy zawsze traktowałeś piastowane przez siebie rangi bardzo poważnie?

Każda ranga to odpowiedzialność, nie ważne czy to będzie admin, moderator czy właściciel. Każda ranga ma swoje obowiązki, z których trzeba wywiązywać się w 100%. Każda ranga to też odpowiedzialność, np. od AC zależy kto będzie grał z nami dalej na serwerze a kto nie. No i najważniejsze - każda ranga reprezentuje sieć, począwszy od admina kończąc na Właścicielu. Oczywiście trzeba pamiętać że każdy z nas jest tylko człowiekiem i zdarzy się mu błąd/wtopa itp.

Uważasz się za osobę surową, czy da się Ciebie "urobić"?

Każdego da się "urobić". Czy jestem surowy? Nie mnie to oceniać, ale na pewno wymagający 😉 Jeżeli ktoś mnie traktuje poważnie i porozmawia ze mną szczerze, myślę że uda się mu co nieco ugrać 😉

W takim razie pokaż nam teraz swoje wymagające lico i pozdrów ładnie wszystkich kolegów 🙂 

Pozdrawiam całą społeczność Valkirii, jesteście wspaniali :classic_love:  Dziękuje Tobie myszko za cierpliwość w tym wywiadzie. A o to mój lepszy profil ;D

Spoiler

68740005_909767002755797_4326577340470525952_.jpg.c4bd988f67c0ce4c4d279033035d2dc3.jpg

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet to jakoś wyszło xD Dobra robota 😉

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad idealny do kawki z rana 😄 Filmik pamiętam jezu kiedy to było, standardowy rs na serwerach 1.6, brakuje tu tylko "zaraz wybuchnie bomba" 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad świetny ! 😄 Ale czytając go wyobraziłam sobie Strażnika Szlabanu jak gałęziami wymachuje jak to robi jak coś tłumaczy 😂

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie już na zawsze zostanie pijakiem 😉

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze się zastanawiałem jak to jest, że jesteś takim świetnym snajperem, nareszcie wiem 🙂

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Zawalisty ten wywiad 😄 Nic tylko zrobić se herbatkę, usiąść przed kompem i czytać 😄 

Edytowane przez KatolikJP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super inicjatywa z Waszej strony ! Fajnie się czyta taki wywiad. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny wywiad, filmik to rozśmiesza do fulla;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi