Skocz do zawartości
Macius2002

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Ezik❤

2. Imię: Maciek

3. Wiek: 17

4. Znajomość SMXX (1-10): 8

5. Sprawny i działający mikrofon: TAK

6. Składka (reklama */przelew/sms): Tak (PSC)

7. Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Ezik❤/145.239.24.170:27190/

8. Parę słów o sobie : Zacznijmy od początku nazywam się Maciek mam 17 lat pochodzę z małego miasteczka jakim jest Mława. Interesuje się fotografią a

także informatyką. W wolnej chwili lubię pograć w CS GO a także wyjść gdzieś ze znajomymi. 😆

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ często spotykam się z osobami które łamią regulamin i niszczą innym rozgrywkę. Chciałbym temu

zapobiegać.

10.Podaj STEAM_ID: STEAM_1:0:455715437 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W okolicach 4-5h dziennie niekiedy nawet więcej.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 18-22. Weekendy 20-2.

13. Staż w Counter-Strike GO: Ponad 3000h przegranych w CSGO.

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak stąd wynika dobra znajomość SMXX.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie spoko, ale pamiętam jak obrażałeś mnie i innych graczy na serwerze.
sm +
wiek +
składka +
Jak dla mnie jesteś zbyt toksyczny, ale zostawiam to do oceny innym administratorom 😄 
jestem na Nie 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obraża innych użytkowników na serwerze, więc jestem na nie ale ostateczna decyzje pozostawiam administratorom ;)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często gdy wchodzisz w godzinach wieczornych wyzywasz innych graczy w tym mnie, często to są osoby młodsze od ciebie. Jak dla mnie jesteś zbyt toksyczny. Jestem na nie, lecz decyzję pozostawiam administracji.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Tak się składa, że dzisiaj sprawdzałem demko jednego z graczy i byłeś też wtedy na serwerze. Twoje zachowanie czasami jest poniżej krytyki ale każdemu zdarza się użyć za dużej ilości przekleństw.

Natomiast przed chwilą podczas gdy na serwerze było 4 adminów, sekundę po tym jak poprosiłeś nas o wypowiedzenie się pod podaniem sprzedałeś kolesiowi taką wiązankę słów, że ręce opadają.

Myślę, że nie ma się tu nad czym zastanawiać. Jestem na NIE

Edytowane przez SnickerS
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek

+mikrofon

+smxx

Często mi się zdarza kiedy słyszę jak obrażasz innych... Na NIE

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek

+składka

+smxx

+ mikrofon 

Ale tak jak już Ci mówiłam zaprezentuj sie z lepszej strony dla graczy i staraj się opanować wyzywanie innych. Poczekaj troche, aż zrobisz sobie lepszą reputację wśród graczy i dopiero składaj podanie. Mam nadzieję, że jakoś sobie moje słowa weźmiesz na poważnie. Popracuj nad zachowaniem ;D 

Na nie.

Pozdrawiam 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać że twoja reputacja jest zerowa

Jak na taki rozkręcony serwer powinnieneś spędzać wiecej czasu dla niego.

Wyzywasz dużo graczy z tego co widać po postach innych członków serwera.

Jesteś za bardzo wulgarystyczny. Doświadcza to że nie jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko.

Plusem jednym jest to że próbujesz pomóc serwerowi finansowo.

Moja Ostateczna odpowiedz to nie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+wiek

+Skladka

+Smxx

Każdego mogą ponieść emocje sam nie raz byłem tego przykładem i mówicie że zdarza mu się wyzywać ale nie raz jak jakiś mało ogarnięty gracz o coś pytał potrafił pomoc Byłbym na TAK

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podsumowując: 7 na nie, 1 na tak. Popraw swoje zachowanie na serwerze, pohamuj się od wyzywania oraz obrażania innych. Jeśli zmienisz swoje podejście do innych graczy zachęcam do napisania podania za 2 tygodnie gdyż reszta wygląda obiecująco.

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie odrzucone

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie