Skocz do zawartości
MichalMP

Skala znajomości SM

Rekomendowane odpowiedzi

Skala znajomości SM

0/10 Nigdy nie miałem admina, nigdy nie zarządzałem serwerem przez smoda/rcon.

1/10 Umiem posługiwać się podstawowymi komendami z sm_admin.

2/10 Umiem posługiwać się wszystkimi komendami z sm_admin.

3/10 Umiem posługiwać się wszystkimi komendami z sm_admin bez jego pomocy.

4/10 Umiem posługiwać się większością komend smod wykraczającymi poza sm_admin oraz komendami innych niestandardowych pluginów serwera.

5/10 Umiem posługiwać się komendami rcon równie zręcznie co smod(punkt 4), by sprawnie zarządzać serwerem.

6/10 Umiem wgrać na serwer plugin, dodać admina i zmodyfikować niektóre części serwera, których nie można wprowadzić w życie bez FTP.

7/10 Opanowałem do perfekcji modyfikację serwera poprzez FTP, wliczając : zmiany w plikach cfg, ini, phares; ustawianie cvarów, modułów; innych zmian plików by plugin działał należycie.

8/10 Rozumiem budowę pluginu, potrafię zmodyfikować niektóre jego części.

9/10 Potrafię pisać własne pluginy na miarę klas coda.

10/10 Potrafię pisać własne modyfikacje, biblioteki.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie