Skocz do zawartości
Silly

50BAT czyli 11$ za wypełnienie 4 zadań.

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedziałem się dziś o tym, że zakładając konto na telegramie można dostać 50BAT za zrobienie 4 banalnych zadań.

1.Co to jest telegram? Telegram to komunikator taki jak np messenger który działa już od 2013 roku więc jest całkowicie bezpieczny a zakładanie konta na nim zajmuje dosłownie chwilę.

2.Co trzeba zrobić żeby dostać 50BAT? Trzeba założyć konto na telegramie, wejść w zakładke ustawienia/settings i ustawic sobie "username" można tam wpisac wszystko byle żeby nie było zajete. Potem wchodzisz w ten link ---> https://t.me/Basic_Attention_Token_bot?start=r0764556918 (najlepiej z telefonu ale na komputerze tez mozna) i wykonujesz 4 naprawde banalne zadania.

3.Jak wyglądają zadania? Pierwsze zadanie to dołączenie do kanału na telegramie (po prostu klikacie w Join Our Telegram Channel) potem jest dołączenie do ich grupy tez na telegramie i jesli to zrobicie wpisujecie swoj nick z telegrama koniecznie z "@" bo inaczej nie zadziała. Trzecie zadanie to zasubskrybowanie ich kanału na YT i tu tez jak to zrobicie podajecie nazwe swojego kanału na yt ale juz bez małpy. Ostatnie zadanie to dolaczenie do kolejnego kanału na telegramie i znow podanie nicku z małpą i to tyle. Dostajecie za to 50BAT + 10 BAT za kazda osobe ktora wejdzie z waszego linku toteż dlatego to pisze xD.

4.Ile musisz mieć lat zeby to zrobic? Możesz miec nawet 5 lat bo nie ma weryfikacji.

5.Jakby ktos nie ufał moge podrzucic zdjecia jak to wygladalo u mnie.

• Like 2

Jestem Debilem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie