Skocz do zawartości
ijoijo

[Podanie] ijoijo

Rekomendowane odpowiedzi

[[Template core/global/plugins/EnhancedUserInfoPanel is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

1. Nick: ijo ijo

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 20 

4. Znajomość SMXX :  4

5. Sprawny i działający mikrofon:TAK

6. Składka : TAK

7. GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/IJO%20IJO/145.239.24.170:27190/

8. Parę słów o sobie: Mam na imię Adrian, jestem osobą pełnoletnią, jak na swój wiek dalej fascynują mnie gierki komputerowe 😄

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:

- dobrze zapoznałem się z regulaminem i za każdym razem zwracam uwagę innym gracza jeśli oni go nie przestrzegają..

- szybkie zawieranie nowych znajomości.. (na serverku gram dosyć krótko nie oszukujmy się, ale spora część graczy juz mnie zapamiętała.. może dlatego że mam bardzo dobre poczucie humorku i z kazdym potrafię sobie pośmieszkowac.. nie wspominając, że reprezentuje dosyć wysoki poziom i zostałem w sumie taką "maskotką" boo wiekszość osób która mnie zna woła/krzyczy etc w trakcie meczu mój nick albo jak pojawiam sie na serverku.

- niejednokrotnie byłem juz adminem na innych serwerkach więc na pewno nikogo nie zawiode jeżeli chodzi tutaj o ocenianie innych graczy.. mam tu na myśli czy ktoś faktycznie mógłby mieć jakieś wspomagacze.. największym argumentem będzie to, że kiedyś bardziej gralem "profesjonalnie" w tego CS'a (Global Elite oraz wysoki lv Faceit.. teraz gram bardziej 4fun ponieważ wolny czas wole spedzać na serwerach społeczności..) wiec nikogo nigdy nie oskarżyłbym bezpodstawnie o jakieś "wspomagacze" a co dopiero go ukarał..

10. Podaj SteamID: STEAM_0:1:504519237

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Czas na serverku który mógłym spędzić too tak na spokojnie 25-30h w tygodniu (NIE LICZE W TYM SOBOTY I NIEDZIELI) weekedny praktycznie 24/7 ale wiecie wakacje wieć może mi coś wypaść więc wole napisać pewne godziny 🙂

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś ogarnięty, miły i pomocny, potrafisz dobrze rozwiązywać konfilkty między graczami.

Bardzo często widuję ciebie na serwerze.

Jestem na TAK

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+Aktywny, dużo czasu spędza na serwerze

+Składka

+Ogarnięty

Jestem na TAK

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[[Template core/global/plugins/EnhancedUserInfoPanel is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Aktywny, ogarnięty oraz pomocny.

Jestem na TAK

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK

Nie znam Cię osobiście ale już jakiś czas temu zwróciłem uwagę na to, że zaangażowałeś się w życie serwera i swoimi propozycjami starasz się go ulepszyć. 

Przy okazji dodam, że to jedno z fajniej napisanych podań. Sądze, że nie ma tu wątpliwości czy powinieneś dostać tę posadę :D

PS: Szanuje za nick i podpis, katuje nutkę od czasu jak wyszła

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry gracz serwerowy, jedno z lepszych podań, spełnia wymagania, na TAKKK

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładne podanie, widać że się starasz, GT super choć dosyć krótkie, składka jak najbardziej na plus.

Można dać Ci szansę, mam nadzieję, że Twoje podejście się nie zepsuje.

Na TAK.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często widze cie na serwie 

Aktywny 

Pomocny 

Jestem na Tak

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie na poziomie +

Wiek +

Składka +

Jestem na tak powodzenia ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie