Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

[[Template core/global/plugins/EnhancedUserInfoPanel is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nick: DeVere

Imię: Filip

Znajomość SMXX: 5 (rozumiem, że może nie jest to najlepszy poziom, ale doskonale wiemy, że praktyka i nauka przyniesie rezultaty)

Działający mikrofon: Tak

Składka: myślę, że mógłbym się dorzucić. Posiadam konto bankowe, więc prowizja będzie mniejsza.

Link: https://www.gametracker.com/devere9375/

Steam ID: STEAM_0:1:458625108

Czas: około 2h dziennie z przerwami, systematycznie (weekend, tydzień roboczy)

Staż: na tym koncie około pół roku, łącznie przygoda z cs około 3 lata.

-

Mam 16 lat. Chodzę do gimnazjum z rozszerzonym programem nauczania języka angielskiego na przedmiotach takich jak fizyka, biologia, geografia i matematyka. Po godzinach gram w siatkówkę oraz siedzę na kompie. W dodatku jestem niezwykle cierpliwy i z dokładnością podchodzę do powierzonych mi obowiązków. Rozumiem, że nie spełniam części wymagań, jednakże tak jak napisałem: "Praktyka i nauka". Liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku.Jako rekrut już wychodzę naprzód z inicjatywą i stwierdzam, że przerwa po wygranej jednej z drużyn powinna być krótsza, oraz powinniśmy wprowadzić ograniczenie wiekowe korzystania z mikrofonu w grze.

-

Serdecznie pozdrawiam,

FP

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko 2 godziny na serwerze, plus podanie troszeczke nie do wzoru. Na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[[Template core/global/plugins/EnhancedUserInfoPanel is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Pewność siebie zrodzona z ignorancji.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ignorancją jest niezastosowanie się do regulaminu i wypowiedzenie się bez żadnego sensu we własnym podaniu. Ignorancją tak samo jest brak wiedzy na temat wymagań na admina i złożenie podania mając 2 godziny na serwerze.

Jestem na NIE

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie odrzucone.

Nie spełniasz wymagań, popraw wyniki i złóż podanie.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie