Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

[[Template core/global/plugins/EnhancedUserInfoPanel is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

1. Nick: Verfix

2. Imię: Dawid

3. Wiek: 15

4. Znajomość SMXX (1-10): 7

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/verfix/

8. Parę słów o sobie : Jestem Dawid mam 15 lat mieszkam w Anglii, interesuje sie rowerami, grafika oraz muzyką .

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Jak jestem na serwerze to często widzę jak ktoś nadużywa mikrofonu lub wyzywa innych graczy, benędąc adminem postaram się temu zapobiec.

10.Podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:493247402

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 4/5h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze : 3-5h      Weekendy : nawet po 7/8h

13. Staż w Counter-Strike GO: 4223h stare konto / 285h nowe

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po VAC'u oraz po banie u nas na drugim koncie, panu dziękujemy

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie odrzucone.

Nie spełniasz wymagań, popraw wyniki i złóż podanie.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie