Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Skrzynie w CS:GO jak zarobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie z racji tragicznie niskiej frekwencji na CSGO wstrzymałbym się z jakąkolwiek sprzedażą bo mija się to z celem

Niska frekwencja, niższe zainteresowanie kupnem co skutkuje równie niskimi cenami wszystkich skrzynek ;)

hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 202
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na obecną chwilę wygląda na to, że  skrzynie Non Prime przeszły do Rare dropu 

Przyszła kolej na moją aktualizację tematu, wczoraj podjąłem decyzję o sprzedaży 300 Skrzyń Phoenix Uzyskałem z tego 300 x 0.92zł (po odliczeniu podatku) = 276zł Skrzynki kupowałem w czasach

Dzisiejszy update od Valve zmieni rynek skrzyń jaki znamy do tej pory!   Z dniem 04.06 wprowadzono kilka zmian, z których dla nas (inwestorów) najważniejsza, to - całkowite usunięcie dropów

Posted Images

Witam panowie ( a jeżeli są to i panie) :)

Dzisiaj weszła nowa operacja, skrzyneczki pięknie tanieją, a moje pytanie to: co kupujecie? Ja sie zastanawiam nad Clutch Case, CS20 Case i Revolver Case.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
(edytowane)

witam planuję zainwestować w skrzynie pryzmatu 2 (aktualnie 12gr/szt) lub strefa zagrożenia (aktualnie 18gr/szt)

chciałbym wydać na inwestycje ~500zł (krótkoterminowe jakieś do 4 miesięcy) normalnie kupowałem skrzynki (np strefy zagrożenia) za 21gr a sprzedawałem za 25-26 gr (1-2 gr zysku) przy ilości 1500 sztuk to robi pieniądz (~15-25 zł w ciągu ~3 dni + czas na przerzucenie mnie w kolejce zlecenia kupna) (podobnie było z skrzynią pryzmatu 2) w ciągu miesiąca wpadło tak około 150 zł + w dropie dostałem skrzynie cs go którą sprzedałem za 195zł!! 2 dni przed wprowadzeniem operacji riptide

zaczynałem z pół roku temu mając 15 zł na koncie (+ wpłaciłem w międzyczasie z 60 zł) a dziś mam już ponad 520 zł + kosę za ponad 300 zł (a zbieram na nóż motylkowy)

nowa operacja riptide namieszała na rynku i ceny znacząco spadły co warto wykorzystać i ciężko na ten moment cokolwiek przewidzieć

jakieś polecenia od doświadczonych graczy na tym rynku? dodam że nie jestem jakiś mega cierpliwy stąd inwestycja byłaby krótkoterminowa

Edytowane przez Musicfan
Odnośnik do odpowiedzi