Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Skrzynie w CS:GO jak zarobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Testo napisał:

Jakieś opinie o nowej skrzynce? Na pierwszy rzut oka ciekawy skin do usp (moim zdaniem najlepszy) o kolorze czerwono-czarnym, który według mnie będzie pożądany przez graczy, co poskutkuje wysoką ceną USP, jak i pozostałych skinów do kontraktów. Nie wiem jeszcze jakie noże dropią, ale wydaje mi się, że to najciekawsza skrzynka  od 2019 roku. Oprócz USP podobają mi się desert eagle i kałaszek. Zastanawiam się kiedy kupić sobie te dwa fioletowe skiny. Może ktoś wie?

No wg. mnie skiny w skrzynce są bardzo ładne, do tego nowe rękawice, które były w broken fangu. Skrzynia ta będzie tańsza niż BF, więc będzie na nią popyt. Skiny kup jak cena się ustatkuje, a skrzynki będą w stałych cenach czyli te kilkanaście/dziesiąt groszy. Myśle, że w przeciągu kilku miesięcy cena się ustatkuje.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 200
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na obecną chwilę wygląda na to, że  skrzynie Non Prime przeszły do Rare dropu 

Przyszła kolej na moją aktualizację tematu, wczoraj podjąłem decyzję o sprzedaży 300 Skrzyń Phoenix Uzyskałem z tego 300 x 0.92zł (po odliczeniu podatku) = 276zł Skrzynki kupowałem w czasach

Dzisiejszy update od Valve zmieni rynek skrzyń jaki znamy do tej pory!   Z dniem 04.06 wprowadzono kilka zmian, z których dla nas (inwestorów) najważniejsza, to - całkowite usunięcie dropów

Posted Images

3 godziny temu, MichalMP napisał:

@Kondzioslav

Próbuj utworzyć zlecenia zakupu za 12-15gr. Prawdopodobnie ich cena po kilku dniach spadnie. Aktualni pik ceny został spowodowany spekulacjami, że przeszła ona do rare dropu i inwestorzy się na nią rzucili. Są 2 scenariusze... albo cena tych skrzynek będzie szybko leciała w górę, albo po paru dniach spadnie o 5-10 groszy względem tej obecnej (21gr - rynek steam). Już musisz zadecydować sam co wydaje Ci się bardziej prawdopodobne. Ja nie ulegałbym hypeowi tylko podszedł do tego na spokojnie ;) Tak czy siak, jeśli skrzynia jest w rare dropie. Myślę, że do roku czasu będzie kosztować około 40gr/szt lub więcej.

jaką ilość tej Prismy zwykłej zakupiłeś i po ile ? :) Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ktoś wie co się dzieje z skrzynia broken fang ?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, PlumbBear napisał:

Witam ktoś wie co się dzieje z skrzynia broken fang ?

@PlumbBear W nowej skrzynce (którą można dropnąć po meczu) rzadkimi przedmiotami są rękawiczki ze skrzynki broken fang, więc teraz skrzynia broken fang nie jest tak wyjątkowa.

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Ja to odwaliłem biznes xd 

Kupiłem 130 prismy po 0,12zł bo widziałem na wykresie, że co raz sprzedaje się po 0,23zł więc i od razu za tyle wystawiłem i przez dłuższy czas nie schodziło, a na wykresie skoki cen spadły do 0,18zł więc zmieniłem ofertę i we wtorek wieczorem wchodzę i patrzę zeszły mi wszystkie.

Profit +5zł, a teraz patrzę miałbym już ponad 100%, no ale cóż - dopiero zacząłem zabawę z inwestycjami :)

Edytowane przez andrzejjj
Odnośnik do odpowiedzi

Myślicie, że warto coś pomyśleć o kupnie broken fang case ? Straszny spadek cen wygląda na strach inwestorów i wyprzedaż jak najszybciej ich.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.05.2021 o 11:40, PlumbBear napisał:

Myślicie, że warto coś pomyśleć o kupnie broken fang case ? Straszny spadek cen wygląda na strach inwestorów i wyprzedaż jak najszybciej ich.

Jeśli mówisz o inwestycji długoterminowej to oczywiście ;)

Odnośnik do odpowiedzi

a myślicie że jeszcze opłaca sie kupić spectrum 2 case ? czy raczej w inne
i co myślicie o gold naVi RMR 2020 spadnie jeszcze ? czekac z kupnem do konca wyprzedazy? 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Cześć wie ktoś w którą skrzynie teraz najlepiej inwestować ?

Odnośnik do odpowiedzi

@falafel Zależy, czy chcesz pójść w inwestycję długoterminową, czy raczej krótszą. Jak na długoterminową to myślę, że Broken Fang Case, natomiast krótkoterminową - Spectrum 2, lecz nie jestem pewien. Podpytaj "bardziej doświadczonych" w tym temacie :D 

d3jwKNd.jpg.b9308ab590f0d678ea5d1aeeb84feda5.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Co sądzicie o zakupie skrzynek wildfire? 

Odnośnik do odpowiedzi

@Majkel Patrząc na ich cenę po takim czasie wątpię, że pójdą w górę. Nie opłaca się raczej.

Odnośnik do odpowiedzi

@Majkel

Skrzynki Wildfire pochodzą z operacji, z tego co zaobserwowałem to te "operacyjne" wzrastają dość fajnie prędzej czy później. Jeśli jesteś nimi zainteresowany, to raczej nie masz się czego obawiać. W rok, może nawet mniej myślę, że cena wzrośnie o jakieś +1zł za sztukę przy dobrych wiatrach. Zresztą... zobacz sobie na wykres ;) Arciet, ciekaw jestem ile zarobiłeś na inwestycjach i jakie masz w tym doświadczenie, że chcesz dawać rady innym :P

JtBfKhC.png

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

@MichalMP Zarobiłem 200zł xD. Aktualnie zakupiłem 44 kapsuły RMR 2020 i zobaczę co z tego będzie. Oprócz tego zastanawiam się nad zakupem Phoenix, ale raczej odpuszczę i zobaczę co będzie z kapsułami :D.

• Like 1

Odnośnik do odpowiedzi

Jak myślicie sprzedawać skrzynie pryzmatu teraz gdy są po 40 gr czy trzymać je dalej ?

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się czy sprzedawać skrzynie horyzontu oraz prism teraz czy trzymać.

Odnośnik do odpowiedzi

@falafel @Osiem Na waszym miejscu bym nie czekał i sprzedał, ponieważ nie wiadomo co za niedługo zrobi nasze kochane VOLVO, czyli Valve :D 

• Thanks 1

Odnośnik do odpowiedzi

Witam was, jestem nowy, ale czytam was od jakiegoś czasu i pomyślałem by też się dołączyć do dyskusji. Na rynku steam CS:GO spekuluję ponad rok i trochę na nim zarobiłem. Prosiłbym was, by handel skrzynkami nie nazywać inwestycją, ponieważ jest to czysta spekulacja (która zresztą jest zjawiskiem dobrym i pożądanym) i nie ma nic wspólnego z inwestycjami.

Jeśli chodzi o teraźniejszą sytuację to ja osobiście sprzedaję wszystkie swoje skrzynki CS20, które kupowałem po 0.29zł. Poczekam trochę i zakupie skrzynki, które są w miarę tanie (<0.50zł) i przebywają od dłuższego czasu w korekcie (co najmniej 2 miesiące).

Chętnie porozmawiam o pomysłach i aktualnej sytuacji na rynku skrzynek. Pozdrawiam :)

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.06.2021 o 19:12, Arciet napisał:

@falafel @Osiem Na waszym miejscu bym nie czekał i sprzedał, ponieważ nie wiadomo co za niedługo zrobi nasze kochane VOLVO, czyli Valve :D 

Arciet widzę info z pierwszej ręki, post taki byleby coś napisać

Ja aktualnie trzymam swoje skrzynki

1.000 - Clutch

2.000 - Prisma

1.000 - Spectrum 2

+1500 - Danger Zone

Po wzroście pewny jest chwilowy spadek, ponieważ Ci którzy nie wytrzymają napięcia się wyprzedają - lepiej dla nas, im mniej skrzyń na rynku tym cena wyższa i stabilniejsza

Co do posta @mikou - wszystko na tym świecie jest spekulacją, począwszy od cen srebra/złota kryptowalut, zwykłych walut FIAT a kończąc na skrzynkach - każdy towar jest tyle wart ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić ;)

• Thanks 1
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Odnośnie pojemników RMR - wzrost ceny się zatrzymał i wydaje mi się, że przez najbliższy czas na takim poziomie pozostanie.

Czy jest to dobry moment na sprzedaż? (nie chcąc czekać wielu miesięcy na wzrost cen)

Edytowane przez andrzejjj
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
W dniu 14.06.2021 o 08:47, andrzejjj napisał:

Odnośnie pojemników RMR - wzrost ceny się zatrzymał i wydaje mi się, że przez najbliższy czas na takim poziomie pozostanie.

Czy jest to dobry moment na sprzedaż? (nie chcąc czekać wielu miesięcy na wzrost cen)

Wydaje mi się, że lepiej byłoby poczekać na przełom lipca/sierpnia

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Witam dzisiaj wypadła mi skrzynia bravo po meczu i mam pytanie zwiazane z nią a mianowicie sprzedać czy ją potrzymać? 

Odnośnik do odpowiedzi