Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Skrzynie w CS:GO jak zarobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może dlaczego na przełomie zeszłego lipca i sierpnia ceny kapsuł z naklejkami tak poszybowały w górę? Miałem wtedy przerwę w csie i zastanawiam się co spodowalo taki wzrost cen akurat wtedy. Może jakiś turniej czy coś? I z tego co widziałem to co roku w wakacje jest większy lub mniejszy pik cenowy, jeśli chodzi o kapsuły. (przykład: Berlin 2019 Legendy) 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 200
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na obecną chwilę wygląda na to, że  skrzynie Non Prime przeszły do Rare dropu 

Przyszła kolej na moją aktualizację tematu, wczoraj podjąłem decyzję o sprzedaży 300 Skrzyń Phoenix Uzyskałem z tego 300 x 0.92zł (po odliczeniu podatku) = 276zł Skrzynki kupowałem w czasach

Dzisiejszy update od Valve zmieni rynek skrzyń jaki znamy do tej pory!   Z dniem 04.06 wprowadzono kilka zmian, z których dla nas (inwestorów) najważniejsza, to - całkowite usunięcie dropów

Posted Images

14 minut temu, Burtonik17 napisał:

Wie ktoś może dlaczego na przełomie zeszłego lipca i sierpnia ceny kapsuł z naklejkami tak poszybowały w górę? Miałem wtedy przerwę w csie i zastanawiam się co spodowalo taki wzrost cen akurat wtedy. Może jakiś turniej czy coś? I z tego co widziałem to co roku w wakacje jest większy lub mniejszy pik cenowy, jeśli chodzi o kapsuły. (przykład: Berlin 2019 Legendy) 

Usunąłem Twój zdublowany post, a z Twoim pytaniem powinieneś raczej udać się do tego tematu

Bo jak widzisz po nazwie, tutaj staramy się trzymać raczej tematu skrzyń dostępnych w CS GO ; )

hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

Co myślicie o inwestycji w skrzynie cs20? Aktualnie po 0.37 zł

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieńdobry chciałem zapytać bo nie zabardzo znam się na rynku steam czy w tej chwili warto zainwestować w skrzynki Phoenix , Falcjonu albo Breakout i trzymać je kilka lat

Odnośnik do odpowiedzi

@Few

CS20 jest super skrzynką. Teraz jelsi jej cena spadła, to opłaca się w nie zainwestować. Jest jedną z pretendentów przejścia do rare dropu po dodaniu nowej skrzyni. Wtedy cena poleci znacznie w górę. Do tego ma w sobie klasyczne noże, których nie ma nigdzie indziej... i ładna awp ;)

Odnośnik do odpowiedzi

@Adek01

Moim zdaniem czas na inwestycje w te skrzynie już przeszedł. Owszem będą one szły w górę, ale czy da to aż taki profit jak w przypadku inwestycji w nowsze skrzynie, które można kupić po 10 groszy, a sprzedać później za 1 zł, albo i więcej? 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MichalMP napisał:

@Adek01

Moim zdaniem czas na inwestycje w te skrzynie już przeszedł. Owszem będą one szły w górę, ale czy da to aż taki profit jak w przypadku inwestycji w nowsze skrzynie, które można kupić po 10 groszy, a sprzedać później za 1 zł, albo i więcej? 

Jakie skrzynki masz na myśli?

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Few napisał:

Co myślicie o inwestycji w skrzynie cs20? Aktualnie po 0.37 zł

Kupiłem jakieś 150 skrzynek za 0.27zł jakiś czas temu ale nie wiem czy to bedzie udany zakup

1 godzinę temu, Few napisał:

Jakie skrzynki masz na myśli?

może sprobowac inwestycji jeszcze w chroma 3 bo nie mają jakiejś wygórowanej ceny narazie

Myśle ze na tą chwile mozna inwestowac również w skrzynki horyzontu

Odnośnik do odpowiedzi

@Few

Myślę o Prisma 1, Danger zone. I kolejnych nowszych, których cena spadnie poniżej 10 groszy, a korzystając ze zleceń kupna możne dostać je nawet po 5 groszy. Dla odważnych mogę też polecić Cluth. Doskonale widzimy jak poradziła sobie skrzynia Rękawic, a tutaj również mamy rękawiczki w środku. Dodatkowo skrzynia jest jeszcze w aktywnym dropie, a jej cena jest tak wysoka. Nie widziałem by któras w tym statusie osiągała takie kwoty...aż strach pomyśleć co będzie gdy przejdzie do rare dropu. A patrząc na listę skrzyń, teoretycznie to ona powinna teraz na niego przejść.

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzucam zaktualizowaną tabelkę. Szczerze to jestem zdziwiony, że praktycznie wszystkie starsze skrzynie od ostatniego razu poszły w górę i ich ilość tak spadła. Pierwszy raz widzimy tutaj coś takiego. Wcześniej pojawiała się szachownica, a teraz wszystkie lecą tak jakbyśmy chcieli :D

veOtcOb.png

• Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do odpowiedzi

Jak myślicie, kiedy w najbliższym czasie będą dodawane kolejne skrzynie do rare dropu? I jak myślicie które skrzynie tam trafią?

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam do zainwestowania 100zł w kapsuły RMR tylko się zastanawiam w które najlepiej zainwestować. Najpierw myślałem nad legendami ale jest ich najwięcej na rynku, natomiast w kandydatach jest naklejka TYLOO i jest ich o połowe mniej na rynku. Jak myślicie, w które kapsuły najlepiej zainwestować te 100zł? 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, baretekambrela napisał:

Witam

Mam do zainwestowania 100zł w kapsuły RMR tylko się zastanawiam w które najlepiej zainwestować. Najpierw myślałem nad legendami ale jest ich najwięcej na rynku, natomiast w kandydatach jest naklejka TYLOO i jest ich o połowe mniej na rynku. Jak myślicie, w które kapsuły najlepiej zainwestować te 100zł? 

Na twoim miejscu zainwestowałbym 40/40/20, gdzie 20 to oczywiście legendy. Tak moim zdaniem będzie najbezpieczniej.

Odnośnik do odpowiedzi

@Few

Będą dodane gdy Valve wrzuci nam nową skrzynkę, a kiedy to się stanie ciężko przewidzieć. 

Wydaje mi się, że Prisma 1, albo Danger Zone trafi do Non Prime dropu. A która trafi do rare...? Są spekulacje, że może to być skrzynia Horyzontu, ale tak na prawdę nic nie wiadomo.

@baretekambrela

Sądzę tak jak mój przedmówca. Najlepiej kupić po trochę każdego z rodzajów kapsuł. Kto wie czy nagle jakiś team się nie rozpadnie i ceny ich naklejek nie poszybują w górę. Lepiej grać bezpiecznie.

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, zastanawiam sie czy lepiej inwestować w kapsuły RMR 2020 czy np w złote/folie z nich?

Odnośnik do odpowiedzi

No to dzis w nocy cos mi sie zdaje ze moze byc grubo z jakimis apdejtami 

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wie jaka Skrzynka już nie dropi? 

nigdzie nie mogę znaleźć o tym infa. 

Odnośnik do odpowiedzi

@Wino91wydaje mi się że chodzi Ci o to - >

W dniu 10.04.2021 o 13:12, MichalMP napisał:

Wrzucam zaktualizowaną tabelkę. Szczerze to jestem zdziwiony, że praktycznie wszystkie starsze skrzynie od ostatniego razu poszły w górę i ich ilość tak spadła. Pierwszy raz widzimy tutaj coś takiego. Wcześniej pojawiała się szachownica, a teraz wszystkie lecą tak jakbyśmy chcieli :D

veOtcOb.png

dUMMGX4.png.f3f297ebdabd9e65c6bc8f56799230e7.png

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Wieszak napisał:

@Wino91wydaje mi się że chodzi Ci o to - >

Średnio oto ale dzięki z tego względu ze średnio bo dodali nową skrzynkę a musieli przecież jakąś usunąć 

Odnośnik do odpowiedzi

NIEOFICJALNIE!

- zbyt mało danych by stwierdzić to na 100%, ale na chwilę obecną drop skrzyń wygląda tak (będzie można potwierdzić po około tygodniu):

Aktywny Prime - Snakebite, Clutch, Danger Zone, Fracture, Prisma 2

Non Prime - Chroma 3, CS20, Gamma 2, Horizon, Spectrum 2, Revolver

UWAGA:

Prisma 1 -> przechodzi do dropu RARE lub DISCONTINUED

Snakebite -> dodana do aktywnego dropu PRIME

Jeśli ktoś poszedł według moich rad i zakupił skrzynie Prisma 1, to prawdopodobnie już od dzisiaj będzie obserwował rosnący profit ;)

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, MichalMP napisał:

NIEOFICJALNIE!

- zbyt mało danych by stwierdzić to na 100%, ale na chwilę obecną drop skrzyń wygląda tak (będzie można potwierdzić po około tygodniu):

Aktywny Prime - Snakebite, Clutch, Danger Zone, Fracture, Prisma 2

Non Prime - Chroma 3, CS20, Gamma 2, Horizon, Spectrum 2, Revolver

UWAGA:

Prisma 1 -> przechodzi do dropu RARE lub DISCONTINUED

Snakebite -> dodana do aktywnego dropu PRIME

Jeśli ktoś poszedł według moich rad i zakupił skrzynie Prisma 1, to prawdopodobnie już od dzisiaj będzie obserwował rosnący profit ;)

Sądzisz, że warto inwestować teraz w prismy za 16/17gr?

Odnośnik do odpowiedzi

@Kondzioslav

Próbuj utworzyć zlecenia zakupu za 12-15gr. Prawdopodobnie ich cena po kilku dniach spadnie. Aktualni pik ceny został spowodowany spekulacjami, że przeszła ona do rare dropu i inwestorzy się na nią rzucili. Są 2 scenariusze... albo cena tych skrzynek będzie szybko leciała w górę, albo po paru dniach spadnie o 5-10 groszy względem tej obecnej (21gr - rynek steam). Już musisz zadecydować sam co wydaje Ci się bardziej prawdopodobne. Ja nie ulegałbym hypeowi tylko podszedł do tego na spokojnie ;) Tak czy siak, jeśli skrzynia jest w rare dropie. Myślę, że do roku czasu będzie kosztować około 40gr/szt lub więcej.

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś opinie o nowej skrzynce? Na pierwszy rzut oka ciekawy skin do usp (moim zdaniem najlepszy) o kolorze czerwono-czarnym, który według mnie będzie pożądany przez graczy, co poskutkuje wysoką ceną USP, jak i pozostałych skinów do kontraktów. Nie wiem jeszcze jakie noże dropią, ale wydaje mi się, że to najciekawsza skrzynka  od 2019 roku. Oprócz USP podobają mi się desert eagle i kałaszek. Zastanawiam się kiedy kupić sobie te dwa fioletowe skiny. Może ktoś wie?

Odnośnik do odpowiedzi