Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Skrzynie w CS:GO jak zarobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.03.2021 o 18:31, Osiem napisał:

Ogólnie mam kilka skrzyn danger i horizontu i mam pytanie czy sprzedawać to teraz co ceny są już moim zdaniem spoko czy czekać do jakiejść ceny tylko pytanie jakie by nie stracić

Nic z tego nie powinno stanieć na dzień dzisiejszy wszystko ładnie leci w górę. Jeśli ci się nie spieszy z zarobkiem i poczekasz zarobisz sporo. Ja kupiłem 150 dange zona oraz 20 prisma i elegancko ceny powoli idą do góry, cena przy której je sprzedam to będzie 1.50pln. Co do dangera ciężko powiedzieć jest ryzyko że spadnie ich cena przez przepustke i drop, ale miejmy nadzieje że obędzie i pójdą w górę jak shattered web(dawno temu). 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na obecną chwilę wygląda na to, że  skrzynie Non Prime przeszły do Rare dropu 

Przyszła kolej na moją aktualizację tematu, wczoraj podjąłem decyzję o sprzedaży 300 Skrzyń Phoenix Uzyskałem z tego 300 x 0.92zł (po odliczeniu podatku) = 276zł Skrzynki kupowałem w czasach

Dzisiejszy update od Valve zmieni rynek skrzyń jaki znamy do tej pory!   Z dniem 04.06 wprowadzono kilka zmian, z których dla nas (inwestorów) najważniejsza, to - całkowite usunięcie dropów

Posted Images

Witam zastanawiam się nad kupnem naklejek z broken fang jeden rodzaj już kilka set zakupiłem ale mam wątpliwości czy jeszcze nie zakupić żeby wyciągnąć z tego dużo większą sumę więc tak która naklejka z tych dwóch z tej operacji wam się bardziej podoba?
1 czy 2 ? myślicie ze będzie tej 1 albo tej 2 skok na 1,70/2 zł jak to było z operacją Shattered web? wydaje mi się ze ryzyko jest duże myślałem nad sprzedażą kosy i kupno właśnie naklejek tego pierwszego rodzaju co jest na zdjęciu albo tego pierwszego rodzaju.
Jeśli jedna naklejka by była nawet po 1,70 odejmując prowizję Steam na czysto mam około 1,50 zł. 1,50 x 3000 = 4500 zł. wydane około 1150 zł +/ - 1200 zł. Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, chciałbym dodać też coś od siebie. Postanowiłem zakupić 291 skrzynek pryzmatu 1, kupowane były po 15 groszy. Mam zamiar sprzedać je po ok 50 groszy lub więcej, będę obserwował rynek i dzielił się z wami informacjami. :)

Przechwytywanie.PNG

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Wino91 napisał:
Witam zastanawiam się nad kupnem naklejek z broken fang jeden rodzaj już kilka set zakupiłem ale mam wątpliwości czy jeszcze nie zakupić żeby wyciągnąć z tego dużo większą sumę więc tak która naklejka z tych dwóch z tej operacji wam się bardziej podoba?
1 czy 2 ? myślicie ze będzie tej 1 albo tej 2 skok na 1,70/2 zł jak to było z operacją Shattered web? wydaje mi się ze ryzyko jest duże myślałem nad sprzedażą kosy i kupno właśnie naklejek tego pierwszego rodzaju co jest na zdjęciu albo tego pierwszego rodzaju.
Jeśli jedna naklejka by była nawet po 1,70 odejmując prowizję Steam na czysto mam około 1,50 zł. 1,50 x 3000 = 4500 zł. wydane około 1150 zł +/ - 1200 zł. 

Ja bym zainwestował w naklejki "Battle scared" Holo z broken fang, myślę że będzie na nie duży popyt gdy skończy się operacja. Jedyny minus to cena - ok 17-18 zł za jedną sztukę. 

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)
49 minut temu, exxec_cs napisał:

Ja bym zainwestował w naklejki "Battle scared" Holo z broken fang, myślę że będzie na nie duży popyt gdy skończy się operacja. Jedyny minus to cena - ok 17-18 zł za jedną sztukę. 

No właśnie ta cena mnie nie przekonuję mniejsza ilość by była, dla tego wydaje mi się ze lepiej iść w ilość bo taniej. a ty w co zainwestowałeś lub inwestujesz :) ? mógł byś podesłać link do profilu Steam to ewentualnie bym cię dodał i byśmy sobie pogadali na Steam o inwestycji Pozdrawiam

Edytowane przez Wino91
  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Siema

Jak myślicie, będzie jeszcze promocja na obecną operację. Chciałbym zainwestować troszkę w naklejki/skrzynki z niej ale boję się, że będzie przecena i stracę. Zawsze były promocje na operację w cs:go.

Czekam na wasze zdanie :)

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, baretekambrela napisał:

Siema

Jak myślicie, będzie jeszcze promocja na obecną operację. Chciałbym zainwestować troszkę w naklejki/skrzynki z niej ale boję się, że będzie przecena i stracę. Zawsze były promocje na operację w cs:go.

Moim zdaniem, mimo wszystko, operacja i tak zostanie przeceniona. Wszyscy dobrze wiedzą jaka jest chęć valve do zarobku. Operacja będzie jeszcze dostępna do 30 kwietnia, więc jeszcze dużo czasu do jej końca.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, baretekambrela napisał:

Siema

Jeśli chcesz kupić naklejki czy coś z tej operacji, to radzę Ci żebyś zakupił szybciej nawet dziś czy tam jutro bo jak zrobią przeceną na operację przepustkę to ruskie i inni arabusy będą się wtedy rzucać na te naklejki wystarczy popatrzeć sobie na wykres cen z poprzedniej ;) ja już kupiłem 10 marca 1858 naklejek tych najtańszych do max 0,37 teraz chyba ceny poszły w górę , czekam aż pójdzie jedna naklejka do 2,50 2,40 żeby mieć na czysto 2 zł i to gonię zobacz sobie poprzednią operację była faza przez chwile z tymi cenami w górę identyczna :) Pozdrawiam. 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Wino91 napisał:

Jeśli chcesz kupić naklejki czy coś z tej operacji, to radzę Ci żebyś zakupił szybciej nawet dziś czy tam jutro bo jak zrobią przeceną na operację przepustkę to ruskie i inni arabusy będą się wtedy rzucać na te naklejki wystarczy popatrzeć sobie na wykres cen z poprzedniej ;) ja już kupiłem 10 marca 1858 naklejek tych najtańszych do max 0,37 teraz chyba ceny poszły w górę , czekam aż pójdzie jedna naklejka do 2,50 2,40 żeby mieć na czysto 2 zł i to gonię zobacz sobie poprzednią operację była faza przez chwile z tymi cenami w górę identyczna :) Pozdrawiam. 

Bardziej myślałem kupić operację po przecenie, na otwierać kapsuł z naklejkami i trochę to potrzymać, ale dzięki za tipa z kupowaniem naklejek, chyba coś jeszcze pokombinuje z tym co pisałeś. Tylko jedno pytanie, czy opłaca się w ogóle kupować te najtańsze naklejki? Obecnie do 0,40zł jest 8 różnych rodzajów naklejek. 

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, baretekambrela napisał:

Bardziej myślałem kupić operację po przecenie, na otwierać kapsuł z naklejkami i trochę to potrzymać, ale dzięki za tipa z kupowaniem naklejek, chyba coś jeszcze pokombinuje z tym co pisałeś. Tylko jedno pytanie, czy opłaca się w ogóle kupować te najtańsze naklejki? Obecnie do 0,40zł jest 8 różnych rodzajów naklejek. 

Podaj mi steama, to odpiszę Ci na pytania. :) Pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.03.2021 o 18:21, Wino91 napisał:

No właśnie ta cena mnie nie przekonuję mniejsza ilość by była, dla tego wydaje mi się ze lepiej iść w ilość bo taniej. a ty w co zainwestowałeś lub inwestujesz :) ? mógł byś podesłać link do profilu Steam to ewentualnie bym cię dodał i byśmy sobie pogadali na Steam o inwestycji Pozdrawiam

Spoko, kod znajomego - 936476065

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Dzień dobry ! 
Mam pytanie do @MichalMP. Interesuje się cenami skrzynki broken fang. Zauważyłem, że po poprzedniej operacji Shattered Web case szybko zdrożał po kategorycznym końcu operacji z 3 zł na 4.5. Czy twoim zdaniem będzie można obserwować analogiczną sprawę przy tej operacji ?

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko,

Pochwalę się pierwszą inwestycją :)

Skrzynia spektrum 2. 

Koszt zakupu: 0,37 sztuka 

Ilość: 125 + 13 już miałem 

Łączny koszt: 46,25 (125 sztuk)

Sprzedaż: 0,87zł. Na czysto do mnie trafia 0,77 za sztukę. 

Ilość: 138 sprzedanych

Łączny zysk: 106,26zł

Profit: 60zł

Pewnie dało się kupić taniej, ale dopiero zaczynam się w to bawić :) 

• Like 1
  • Thanks 1

dUMMGX4.png.f3f297ebdabd9e65c6bc8f56799230e7.png

Odnośnik do odpowiedzi

Spectrum 2 - pięknie poszły do góry w ciągu ostatnich 5 dni ;)

hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,  jestem nowy choć inwestycji kilka zrobiłem. Pytanie do kolegów z większym doświadczeniem: 

mam sporo skrzyń Spectrum 2 kupowane jakoś koło 0,30-0,40 gr za szt. :

trzymać je jeszcze chwile czy lepiej sprzedać zanim wejdzie przecena ? i pewnie cena sporo spadnie.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, hett napisał:

Cześć,  jestem nowy choć inwestycji kilka zrobiłem. Pytanie do kolegów z większym doświadczeniem: 

mam sporo skrzyń Spectrum 2 kupowane jakoś koło 0,30-0,40 gr za szt. :

trzymać je jeszcze chwile czy lepiej sprzedać zanim wejdzie przecena ? i pewnie cena sporo spadnie.

Mam 1.000 owych skrzyń, ja będę je nadal trzymał ; )

hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

@PlumbBear

Wydaje mi się, że w tym przypadku również tak będzie. Zawsze tak jest, że po zakończeniu operacji, czy zdjęciu jakiejś kapsuły robi się hype spowodowany taką informacją i ceny skaczą o te kilka, kilkanaście procent, po tym spadają w dół. 

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, przychodze z tipem na skrzynie chroma 3, myśle że większość zauważyła że skiny potaniały i sądze że opłaca sie inwestować w chromy 3 ponieważ są tanie(30gr) i podrożeją na 99%, chromy 1 kosztują ponad 3zł, chromy 2 ponad 1zł, dodając ze skrzyń chroma 3 jest mało na rynku wiec mysle ze bedą to łatwe pieniądze

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Nie licząc noży, to na moje oko ma słabe skiny. M4Aj-s  taki sobie, bizon ....... no i P250 Asiimov to chyba jedyna uwagi skórka. 

szybki tip to czy opłaca się teraz inwestować w RMR skoro są po 0,99gr ?

Edytowane przez hett
Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Kubuś napisał:

Witam, przychodze z tipem na skrzynie chroma 3, myśle że większość zauważyła że skiny potaniały i sądze że opłaca sie inwestować w chromy 3 ponieważ są tanie(30gr) i podrożeją na 99%, chromy 1 kosztują ponad 3zł, chromy 2 ponad 1zł, dodając ze skrzyń chroma 3 jest mało na rynku wiec mysle ze bedą to łatwe pieniądze

Potwierdzam tipa sam kupiłem (niestety wcześniej), a dzisiaj ceny kolosalnie spadły w dół. Jeszcze wczoraj po 0,39szt, a dziś po 0,07 :)

Teraz ogólnie warto się obkupić ;) 

• Thanks 1

dUMMGX4.png.f3f297ebdabd9e65c6bc8f56799230e7.png

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, hett napisał:

Nie licząc noży, to na moje oko ma słabe skiny. M4Aj-s  taki sobie, bizon ....... no i P250 Asiimov to chyba jedyna uwagi skórka. 

szybki tip to czy opłaca się teraz inwestować w RMR skoro są po 0,99gr ?

Moim skromnym zdaniem opłaca sie, nie wierze w to ze gdy przecena sie skonczy i bedą kosztowac poniżej 1zł

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Wieszak napisał:

Potwierdzam tipa sam kupiłem (niestety wcześniej), a dzisiaj ceny kolosalnie spadły w dół. Jeszcze wczoraj po 0,39szt, a dziś po 0,07 :)

Teraz ogólnie warto się obkupić ;) 

Spokojnie, tak jak wczoraj pisałem chwilowe załamanie było spowodowane niedostępnością serwerów STEAM - przez co rynek praktycznie przez kilka godzin nie wykazywał żadnych oznak życia

Nie mniej polecam skorzystać na ogólnej panice i uzupełnić swoje ekwipunki o skrzynki na które czekaliście bo ludzie w popłochu zaczęli się wyprzedawać

• Thanks 1
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

UWAGA!

Póki cena leci na łeb na szyję, polecam zrobić sobie zlecenie kupna na Skrzynie Strefy Zagrożenia (Danger Zone) - najlepiej skupować po 10-11 groszy - jak widzicie rynek jest bardzo nerwowy aktualnie - więc trzeba wykorzystać okazję :D

hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Angel napisał:

UWAGA!

Póki cena leci na łeb na szyję, polecam zrobić sobie zlecenie kupna na Skrzynie Strefy Zagrożenia (Danger Zone) - najlepiej skupować po 10-11 groszy - jak widzicie rynek jest bardzo nerwowy aktualnie - więc trzeba wykorzystać okazję :D

Udało ci się zrobić zlecenie kupna? Mi od rana wywala błędy i nie da rady zrobić zlecenia 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, roki napisał:

Udało ci się zrobić zlecenie kupna? Mi od rana wywala błędy i nie da rady zrobić zlecenia 

Tak, chociaż po 50 kupionych skrzynkach (za 8gr) mi je usunęło, trzeba cały czas próbować ;)

hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi
  • Arciet unlocked this temat
  • Arciet pinned this temat