Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Skrzynie w CS:GO jak zarobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze inwestowałem w pojemniki i naklejki, to teraz chciałem spróbować czegoś nowego i w skrzynki zainwestować. To tak na chłopski rozum zobaczyłem danger zone - dwa ciekawe i znane czerwone skiny, ładne noże. A może teraz są jakieś lepsze skrzynki, w które można zainwestować?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na obecną chwilę wygląda na to, że  skrzynie Non Prime przeszły do Rare dropu 

Przyszła kolej na moją aktualizację tematu, wczoraj podjąłem decyzję o sprzedaży 300 Skrzyń Phoenix Uzyskałem z tego 300 x 0.92zł (po odliczeniu podatku) = 276zł Skrzynki kupowałem w czasach

Dzisiejszy update od Valve zmieni rynek skrzyń jaki znamy do tej pory!   Z dniem 04.06 wprowadzono kilka zmian, z których dla nas (inwestorów) najważniejsza, to - całkowite usunięcie dropów

Posted Images

@Testo tylko nie wiem czy te kapsuły się kwalifikują do funkcji majorowych.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, woocash napisał:

@Testo tylko nie wiem czy te kapsuły się kwalifikują do funkcji majorowych.

Sądzę, że kwalifikują, gdyż w niej są naklejki tych drużyn, które miały grać majora w Rio.

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio mnie zastanawia co się stanie jak się skończy operacja, czy całe menu z historią meczów itp. zostanie, czy nie. Wydaje mi się, że jeżeli to menu zostało i mecze dalej by się tam zapisywały, to przepustka byłaby droga po zakończeniu sprzedaży przez valve. Jak uważacie?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator
20 godzin temu, baretekambrela napisał:

Jak uważacie?

raczej i tak to będzie wprowadzone na stałe dla wszystkich / za opłatą bo raczej po to jest zrobione. 
Kiedy? Nie wiem. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Cześć mam pytanie. Jak myślicie jaką cenę osiągną skrzynie prisma 1 i ile to zajmie. Pytam się ponieważ pierwszy raz zainwestowałem i jestem ciekaw.

Odnośnik do odpowiedzi

@beniu Ciężko określić takie rzeczy, nikt nie jest tutaj jasnowidzem :D Na tym to polega, że nic tutaj pewne nie jest. Równie dobrze może potrwać 3 miesiące by osiągnąć + 2-3 grosze na 1 skrzynce, a równie dobrze cały rok. Patrząc przez pryzmat innych skrzyń i ich zachowań na rynku, to spodziewam się profitu po jakichś 7-8 miesiącach. Kupiłem ostatnio jakieś 1,2k Prism jedynek po 7 gr za sztuke i planuje sprzedać je za około 20 groszy, gdy będzie jakiś hype.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Doradzi mi ktoś w co teraz opłaca się inwestować? chciałbym zainwestować około 100zł w coś lecz nie do końca wiem co teraz będzie rozsądnym wyborem

Odnośnik do odpowiedzi

ja zainwestowalem w lipcu ok 150 zl w skrzynie gamma, cluttch i spec2, pare dni temu sprzedalem je zyskujac ponad 2.5x tego co wlozylem, teraz kupilem kilkaset skrzynek prism oraz danger zone i mysle ze profity za nie bedzie mozna zebrac za mim. 6-8 miesiecy 

Odnośnik do odpowiedzi

@alalalalabamba

Poczekaj kilka tygodni, aż przepustka operacji będzie na przecenie i ceny skrzyń spadną z tego powodu. Już polecam zrobić sobie zlecenia kupna o kilka groszy mniejsze niż aktualna cena rynkowa i po prostu czekać. Według mnie, aktualnie najbardziej opłaca się Prisma 1 i Danger Zone.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.03.2021 o 19:59, MichalMP napisał:

@alalalalabamba

Poczekaj kilka tygodni, aż przepustka operacji będzie na przecenie i ceny skrzyń spadną z tego powodu. Już polecam zrobić sobie zlecenia kupna o kilka groszy mniejsze niż aktualna cena rynkowa i po prostu czekać. Według mnie, aktualnie najbardziej opłaca się Prisma 1 i Danger Zone.

I jak kupie skrzynki operacji to czekać kilka miesięcy? bo jakbym chciał szybko to bym chyba wiecej stracił niż zyskał przez podatek.A co do prism i dangera to mniej opłacalne niż operacji czy może kupić wszystkich po troche?

Odnośnik do odpowiedzi

@alalalalabamba

Możesz spróbować kupić każdych po trochę - tak wyjdzie najbezpieczniej. Jednak z tymi z operacji to wstrzymaj się do przeceny na przepustkę.

@Jzaczek

Bardzo dobra skrzynia do inwestowania. Nie należy już do najnowszych, ma świetne skiny - np. AWP Wildfire. Do tego pierwsze wykończenia klasycznego noża. Za kilka miesięcy/pół roku widzę ją grubo ponad 1zł.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jest powód tego że skrzynia cluth z 43groszy w ponad tydzien chodzi po 98groszy?

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

@Osiem

Wszystkie skrzynie lecą teraz w górę. Chińskie community hypeuje otwieranie skrzynek na chińskim tiktoku, gdzie jeden z filmików ma nawet ponad 2.6 biliona odsłon. Do tego Clutch mają rękawice, na które jest dość duży popyt.

Edytowane przez MichalMP
Odnośnik do odpowiedzi

ten kto kupował jak stały nisko, hmmm czyli ja 70 sztuk, teraz zarobi xD

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,opłaca się w tym momencie zainwestować w jakąkolwiek skrzynkę?

Odnośnik do odpowiedzi

Co myślicie o skrzyni horyzontu posiadam 1000 owych skrzynek i zastanawiam się czy nie sprzedać owych skrzyn teraz poczekac az operacja bedzie tansza i kupic skrzynie strefy zagrożenia taniej

Odnośnik do odpowiedzi

W co na rynku opłaca się zainwestować najbardziej na ten moment

Odnośnik do odpowiedzi

Co kupić ? Spectrum 2 lub Pryzmatu lub strefy zagrożenia ? czy po równo 

Odnośnik do odpowiedzi

@Kurczakkk poczekaj aż ceny spadną. Rynek na skrzynki aktualnie znowu leci na hypie więc nie ma sensu w tym momencie.

@Osiem na Twoim miejscu bym je trzymał. Szkoda tracić z nich profit gdy jeszcze mają stosunkowo niską cenę. Ale sam zdecyduj, bo danger zone też są bardzo dobre.

@Jzaczek jeśli pytasz o skrzynki, to danger zone + prisma 1.

@Barti Na spectrum już trochę za późno moim zdaniem, bo aby wykręcić 2x więcej kasy niż włożyłeś będziesz musiał dość długo czekać. Lepiej Prisma 1 + danger zone.

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi

@Barti moja opinia na temat skrzyn Broken Fang jest taka ze narazie nie wiadomo co bedzie ze skrzynkami jest juz dość późno od kiedy operacja sie zaczeła a jeszcze nie staniala jak poprzednia jesli jak w poprzedniej nie beda dropic z meczu to skrzynki pójdą do gory jeżeli beda no to wiadomo pojda w doł moze byc tak ze jeszcze operacja stanieje wtedy wiadomo skrzynki pójda w doł. Na moje nic nie wiadomo na razie ale to moje zdanie 

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Skrzynie horyzontu po 38groszy opłaca się je teraz sprzedać i kupić za kilka dni jak benda tańsze czy nie benda?

Edytowane przez Osiem
edit
Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie mam kilka skrzyn danger i horizontu i mam pytanie czy sprzedawać to teraz co ceny są już moim zdaniem spoko czy czekać do jakiejść ceny tylko pytanie jakie by nie stracić

Odnośnik do odpowiedzi
  • Arciet unlocked this temat
  • Arciet pinned this temat