Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Skrzynie w CS:GO jak zarobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

(edytowane)

@kaczmar313 Możesz pobrać wtyczkę "Steam Inventory Helper", wtedy możesz jednym kliknięciem sprzedać wszystkie skrzynie :P

Edytowane przez pro100
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na obecną chwilę wygląda na to, że  skrzynie Non Prime przeszły do Rare dropu 

Przyszła kolej na moją aktualizację tematu, wczoraj podjąłem decyzję o sprzedaży 300 Skrzyń Phoenix Uzyskałem z tego 300 x 0.92zł (po odliczeniu podatku) = 276zł Skrzynki kupowałem w czasach

Dzisiejszy update od Valve zmieni rynek skrzyń jaki znamy do tej pory!   Z dniem 04.06 wprowadzono kilka zmian, z których dla nas (inwestorów) najważniejsza, to - całkowite usunięcie dropów

Posted Images

Korzystając z hype'u, który zrobił się na skrzynie Spectrum, za sprawą filmiku autorstwa TDM_Heyzeus. Sprzedałem swoje wszystkie skrzynie tego typu. Kupiłem je za 0,08-0,10zł za sztukę praktycznie rok temu, bo 18 stycznia 2020 :D A dzisiaj sprzedałem za 1,8zł/szt (bez podatku 1,58zł)! Pewnie cena poleci jeszcze znacznie w góre, lecz wole sprzedać bezpiecznie, niż pluć sobie później w brodę patrząc jak cena zastygnie na 1,2zł za sztukę.

Posiadałem ich 700 sztuk więc łatwo sobie teraz policzyć profit.

- Zainwestowano  około 63zł

- Sprzedano za 1106zł

Mógłbym sobie pozwolić np. na taki nożyk  => RSGLDpM.png

Planuje teraz poczekać, aż rynek złapie jakiegoś "doła", co w przypadku działań Valve nadejdzie prędzej czy później. A wtedy zainwestuje całą kwotę w coś innego, przymierzam się do Danger Zone Case, ale chciałbym je kupić za około 10gr za sztuke ;) (zlecenia kupna już zrobione). Jeśli przyszła inwestycja pójdzie podobnie do tej , to z 10 tysięcy skrzyń można wyciągnąć całkiem pokaźną kwotę. 

2WuuVUB.png

• Like 2
Odnośnik do odpowiedzi

To samo dzieje się aktualnie z "Spectrum 2"

W ciągu miesiąca nieźle podskoczyły, a mam ich w ekwipunku około 1.000 ;D

obraz.png.a168e752966cbcf83fa3cd9abb4d984f.png

• Like 2
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe do jakiej ceny zdrożeje jeszcze skrzynia breakout, obecnie 5 zł, a jeszcze 2 lata temu 0,06 zł. Kiedyś kupiłem takich 500, po 6 groszy za sztukę, ale niestety jeszcze nie wiem z jakiego powodu dostałem na koncie  tradebana ;d. Teraz z tych 30 zł miałbym 2,500 zł.

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Ja to się zastanawiam czy nie kupić przy następnym majorze jakiejś złotej naklejki najlepszych graczy typu KennyS, s1mple i przeczekać rok. Może jakieś opinie?

Może jakiś moderator zmieniłby nazwę tematu na poprostu "CS:GO - Jak zarobić?"

Edytowane przez Testo
Odnośnik do odpowiedzi

oplaca sie sprzedac skrzynki clutch, jak teraz tak wybily w gore? czy jednak czekac? 

Odnośnik do odpowiedzi

@Testo jak najbardziej, kiedyś jedną taką kupiłem podczas majora za 70 zł, potem po odczekaniu roku sprzedałem za 300 ;P.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Myślicie, że naklejkę po ciężkich walkach (holo) opłaca się trzymać czy sellać teraz za te 14 zł?

Odnośnik do odpowiedzi

@woocash, jeśli satysfakcjonuje Cie cena 14zł to sprzedaj. Podczas przeceny passa operacji, cena pewnie spadnie w okolice 6-8zł. Ale naklejka w wersji holo czy nawet zwykła, jest tak ładna i pasuje do wielu skinów, że na przestrzeni kilku lat może być bardzo droga. Ja swoje zostawiam w eq ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Mam do zainwestowania 450zł z czego połowę tego wydam na 1000 danger zone i teraz pytanie drugą połowę na co wydać prisma 1 czy prisma 2? Bo prisma 2 zaczyna lecieć w górę + jest ich na rynku 656 tysięcy a prisma 1 stoi na 12gr od sztuki i jest ich prawie 1.5mln na rynku i jestem zmieszany bo czytam wasze wypowiedzi że polecacie prisme 1 a wydaję mi się że lepszy strzał jest prisma 2 proszę o pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi

@Osiem imo prismy są strasznie słabe, ja zainwestowałem w dangery i horyzontu jak były po 0,10 jeszcze i myślę, że lepiej zainwestować w horyzontu niż w prismy jest ich z 500k na rynku ceny dzisiaj rano dochodziły nawet do 0,30 i skiny z niej też są niczego sobie :)

Odnośnik do odpowiedzi

@Osiem Niby czemu prisma 2 ma być lepszym wyborem niż 1?

Prisma 1:

- Dodana 13.03.2019

- Czerwony skin M4A4 - Cesarz

- Kupisz nawet za 0,10zł/szt

Prisma 2:

- Dodana 31.03.2020

- Czerwony skin M4A4-S -  Gracz 2

- Kupisz za 0,14zł/szt

1. Skrzyń Prisma 2 za jakiś czas będzie tak samo dużo jak 1 obecnie. Każda z nich przechodzi taki okres chronologicznie gdy jest ich ponad milion na rynku. Czyli ceny spadną.

2. Moim zdaniem czerwony skin w 1 jest ładniejszy niż w 2, a do tego droższy.

3. Za mniejszą cene kupisz więcej paczek - większy profit na końcu.

Musicie patrzeć w szerszym horyzoncie czasowym, a nie tylko na to, co dzieje się w tym miesiącu.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

@MarrosEK

Jeśli chodzi o długoterminowe skrzynie to - prisma 1, danger zone.

Natomiast z naklejek, to świeżym tematem są teraz kapsułki RMR. Polecam obserwować ich ilości na rynku i to w jakich ilościach się sprzedają. Co do designu, to są bardzo ładne. Szczególnie team Spirit, Tylooo, Fnatic, Astralis, NaVi. Jeśli miałbym inwestować to pewnie w nie lub całe kapsułki. Z tym, że nie kupując wersji foil, bo praktycznie niczym się nie różni w akurat tej wersji nalepek. Nie wiadomo jednak jak długo będą dostępne do zakupu, ani czy będzie na nie przecena 75%. Dla bezpieczeństwa odradzam ich zakup teraz. Lepiej zdecydować się na ich pozyskanie w czasie obniżki od Valve lub zaraz po ich zakończeniu.

Co do samych zakupów czegokolwiek na rynku, to albo teraz, albo za 3/4 tygodnie podczas przeceny na passa operacji.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, MichalMP napisał:

@MarrosEK

Jeśli chodzi o długoterminowe skrzynie to - prisma 1, danger zone.

Natomiast z naklejek, to świeżym tematem są teraz kapsułki RMR. Polecam obserwować ich ilości na rynku i to w jakich ilościach się sprzedają. Co do designu, to są bardzo ładne. Szczególnie team Spirit, Tylooo, Fnatic, Astralis, NaVi. Jeśli miałbym inwestować to pewnie w nie lub całe kapsułki. Z tym, że nie kupując wersji foil, bo praktycznie niczym się nie różni w akurat tej wersji nalepek. Nie wiadomo jednak jak długo będą dostępne do zakupu, ani czy będzie na nie przecena 75%. Dla bezpieczeństwa odradzam ich zakup teraz. Lepiej zdecydować się na ich pozyskanie w czasie obniżki od Valve lub zaraz po ich zakończeniu.

Co do samych zakupów czegokolwiek na rynku, to albo teraz, albo za 3/4 tygodnie podczas przeceny na passa operacji.

25 skrzynek broken fang oplaca sie zbierac zeby trzymac? + prismy lub dangerzone po 500 kupic czy prisme 1000 lub dangera 1000 i jeszcze pytanko czy te wlepy z broken fang trzymac i magazynowac

Odnośnik do odpowiedzi

@MarrosEK

Jeśli sprzedać to koniecznie przed przeceną passa. Jeśli nie, to będziesz musiał je potrzymać z rok, może więcej aby wyjść na + względem ceny teraz.

Jak dla mnie to najlepiej 600 Dangera i z 400 Prism.  Z wlepami jest podobnie co ze skrzyniami. Ja osobiście swoje trzymam w eq na dłuższą inwestycję - głównie chodzi mi o nalepki "Po ciężkich walkach".

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to działa, że zleciłeś zamówienie na 10 tys. skrzynek? Co się dzieje, gdy zapełni ci się całe miejsce? Będziesz kupował magazyny i tam to przerzucał na bieżąco? @MichalMP

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

Według mnie, jeśli chodzi o naklejki RMR to przebieg wzrostu ceny może być trudny do przewidzenia, gdyż przez wiecej niż rok nie bylo naklejek, więc ilość ludzi, którzy trzymali pieniądze na kapsuły jest duża. Ale jednak naklejki zostały wydane podczas operacji, przez co część niedzielnych inwestorów zamiast naklejki kupować, to kupują skiny, skrzynki itd. z Broken Fang. Jednak naklejki pod względem wizualnym są jednymi z najlepszych, jak nie najlepszymi i wprowadzone zostały drużynowe złote naklejki, których przy następnych majorach (moim zdaniem) nie będzie.  Ja mam zamiar kupić po 50 kapsuł Legends i Challengers, (oczywiście kiedy będą kosztowały złotówkę :) ), poczymprzytrzymam na rok lub dwa lata. Nie wiem jeszcze czy nie kupić jakiejś złotej naklejki np. Teamu Liquid lub Astralis. Może jakieś opinie? Po sprzedaniu tego wszystkiego chcę kupić mój ulubiony skin m4a1-s hot rod i mam nadzieje ze za bardzo jego cena nie wzrośnie :)

Edytowane przez Testo
Dodanie faktu
Odnośnik do odpowiedzi

Jak działa zlecenie kupna sprzedazy? dużo osob wystawia skrzynki po cenie 0,09 a zadna osoba ich nie kupuje

Odnośnik do odpowiedzi

@Testo tak stawiasz, że będą kosztować 1zł a skąd takie info?

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, woocash napisał:

@Testo tak stawiasz, że będą kosztować 1zł a skąd takie info?

Zawsze podczas majorów w ostatnich tygodniach ceny pojemników z naklejkami zostają przecenione do 1 zł, więc te też na 90% powinny być przecenione.

Odnośnik do odpowiedzi

Skrzynki Danger Zone

Czy dalej w nie opłaca się inwestować?

Potrzebuję zdania jakiegoś inwestora, który odpowie mi na to pytanie. Sądząc po tym, że owa skrzynka zawiera dwa czerwone i dość popularne skiny (AK-47 | Asiimov i AWP | Neo-noir), to skrzynka może w każdej chwili zdrożeć, lecz czy aby napewno?

Odnośnik do odpowiedzi

@Testo - sam zapewne będę inwestował w Skrzynie Strefy Zagrożenia (Danger Zone) ale czekam aż minie na nie hossa i wrócą do pułapu około 12-13 groszy za sztukę, wtedy pewnie je zakupie, jeśli nie to szkoda inwestycji bo będzie się to wiązało z zbyt dużym nakładem środków, i za tę cenę można kupić 2X więcej innych skrzyń, co w ogólnym rozrachunku upływającego czasu da ten sam efekt ; )

• Like 2
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi
  • Arciet unlocked this temat
  • Arciet pinned this temat