Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Skrzynie w CS:GO jak zarobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

• 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na obecną chwilę wygląda na to, że  skrzynie Non Prime przeszły do Rare dropu 

Przyszła kolej na moją aktualizację tematu, wczoraj podjąłem decyzję o sprzedaży 300 Skrzyń Phoenix Uzyskałem z tego 300 x 0.92zł (po odliczeniu podatku) = 276zł Skrzynki kupowałem w czasach

Dzisiejszy update od Valve zmieni rynek skrzyń jaki znamy do tej pory!   Z dniem 04.06 wprowadzono kilka zmian, z których dla nas (inwestorów) najważniejsza, to - całkowite usunięcie dropów

Posted Images

Wrzucam nową tabele. Na podstawie dostępnych informacji, żaden status dropu skrzyń sie nie zmienił. Jeśli ktoś słuchał ostatnich rad to mógł zrobić całkiem niezłą sumkę :D

Skrzynie Shattered Web - przeszły do rare dropu i podwoiły swoją wartość.

Gammy - wzrosły odpowiednio o 0,22zł i 0,36zł za sztuke.

Skrzynia rękawic - podrożała ponad 5-cio krotnie.

Spectrum 2 - ponad 4-ro krotnie.

Clutch - ponad 6-cio krotnie.

Polecam dorzucić do swojego arsenału skrzynię Horyzontu.

W ostatnich 2 kolumnach zamieściłem info o różnicy z danymi z poprzedniej wstawionej tutaj tabeli.

fuNKCuc.png

• Like 2
Odnośnik do odpowiedzi

Również zainwestowałem kilkaset złotych w skrzynie m.in. gamma, spektrum2, prisma, strefy zagrożenia i clutch, ale obecnie nosze sie z zamiarem zakupu skinow, ze skrzyń które zostały wprowadzone jako jedne z pierwszych, przykladowo m4 zirka, tego typu skin pochodzi ze starej skrzynki, dlatego przybiera na wartosci, pamietam jak glock smoczy tatuaz kupowalo sie po 10 zł a teraz jego cene oscyluje w kwocie 200zł. Glówną wada jest to, że skiny nie przybierają tak szybko na wartości jak skrzynie, ale potencjalny zysk może być sporo większy

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Witam, grałem kiedyś jak dodali rękawice, a dokładnie to skrzynie rękawic (może trochę później) i mi owe skrzynki dropiły (nie dużo, ale zawsze) ja w csa nie grałem i uważałem, że te skrzynki są śmieciowe i niech leżą w ekwipunku aż tu nagle wbijam na steama i patrzę cena 2,56 zł opłaca się je trzymać? 

Mam 5 sztuk caseów gloves i 1 sztuka case phoenix 
opłaca się je trzymać lub może sprzedać moje skiny i pójść w jakieś inne skrzynki "RARE"?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Aktualnie mała zawierucha wokół CS'a sprawiła że skrzynie drastycznie potaniały, przez co polecam wam zaopatrzyć się w "Skrzynie Pryzmatu" - mówię o tych pierwszych, nie Prisma 2

Spectrum 2 również dostały niezłą obniżkę, u mnie aktualnie wygląda to tak:

casy.jpg.31cbc345401208f2ae51ed7975059209.jpg

Kupowałem je po około 8-9 gr/sztukę, teraz wystarczy grzecznie poczekać na rozwój wydarzeń ;D

@MichalMP chcesz coś jeszcze dodać w temacie? ;>

hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
(edytowane)

Siema, ostatnio zainwestowałem w 1000 skrzyń prisma 1 oraz 600 różnych (w tym chroma 3, wcześniej spektrum 2). Moje pytanie jest takie, czy opłaca się inwestować w operację żeby nazbierać 50 skrzyń (bo tyle maksymalnie można wziąć za gwiazdki) i sprzedać je bądź trzymać. Zauważyłem że skrzynie z poprzedniej operacji shattered web trzymają rare drop a skrzynie z obecnej operacji cały czas trzymają dobrą cenę. Podsumowując, czy opłaca się inwestować w skrzynie broken flag i czy skrzynie z obecnej operacji będą się zachowywać tak samo jak z poprzedniej.

Edytowane przez baretekambrela
Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś liczy na długoterminową inwestycje, to aktualnie najlepiej kupić Prisme 1 oraz zainteresować się Danger Zone. Jeśli ktoś ma więcej funduszy to można też skrzyniami Clutch. 

Pamiętajcie też żeby tworzyć zlecenia kupna za niższą cene niż aktualnie widzicie przy danej skrzyni. Np jeśli kosztuje 12gr to myśle, że może się udać kupić je za 10gr, co przy większych ilościach daje kilka złotych więcej na +.

@baretekambrela

System "nagradzania" tej operacji jest inny w stosunku do Shattered więc nie ma co się spodziewać, że ceny skrzyni zachowają się tak samo. Ich cena jest teraz uzależniona od ceny gwiazdek, które można kupić. Pod koniec gdy dojdzie do przecen na passa operacji i gwiazdki o 75%, to ceny na pewno spadną. A co będzie po zakończeniu operacji to trudno to przewidzieć bo taką mamy pierwszy raz. Osobiście sam jeszcze nie wiem na co wydać swoje gwiazdki, ale kuszą mnie naklejki. 

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem operację dzisiaj i już mi się zwróciła, teraz reszta tygodni to będzie czysty profit, jak będę brał skrzynie za gwiazdki to od razu je sprzedaje, bo prawda, że jak operacja staniej to skrzynki też.

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

A ja mam takie pytanko mam takie naklejki kupione kiedys za mniej wiecej 30 gr za jedna teraz sa po 59-90gr i takie pytanie opłaci sie je sprzedac aby zakupic jakaś wieksza liczbe skrzynek ?

Łaczna cena wszystkich naklejek to ok 200zł

Planuje zakupic prisma 1 skrzynki lub tez zastanawiam sie nad jakimiś droższymi z rare dropu i potrzebuje rady z waszej strony 

Bez tytułu.png

Edytowane przez Promil
Poprawa tekstu/dodanie tekstu
Odnośnik do odpowiedzi

@Promi

Pewnie prędko nie zobaczymy nowych naklejek z majora więc myślę, że mogą podskoczyć jeszcze jeszcze o jakieś 10groszy na przestrzeni kilku miesięcy, ale cudów bym się nie spodziewał. Zależy jak długo chcesz je trzymać. Jeśli jeszcze przez jakiś rok/dwa. to pewnie dobiją ponad 1zł za sztuke. Jeśli nie chcesz tyle czekać to sprzedaj i zainwestuj w coś innego.

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Siemka,

mam do wydania 180 zł na steam i chciałbym je w coś zainwestować. Chciałbym aby proces inwestowania trwał max. do 6 miesięcy. Mogę zainwestować w cokolwiek skiny, skrzynie itd. Jak myślicie co warto kupić? @MichalMP

Odnośnik do odpowiedzi

@kaczmar313

Żeby zarobić coś więcej przez max 6 miesięcy, to musi być bardzo dobry wybór itemów. Nie ograniczałbym się też do tylko jednego. Możesz kupić skrzynki oraz skiny ze starych skrzyń typu Phoenix, Łowcy. Dobrze mogą wypaść naklejki z nowej operacji "Po ciężkich walkach", ale nie wiem czy w tym przedziale czasowym co sobie ustaliłeś. Musisz też sprzedać je w dobrym momencie bo na przestrzeni tego czasu na pewno ich ceny będą spadać  i rosnąć. Teraz rynek jest w takim stanie ze wszystko leci w górę i teraz warte kupna są skrzynki Prismy1 i Danger Zone z uwagi na bardzo małą cenę.

Odnośnik do odpowiedzi

@MichalMP

Hej, czy uważasz, że dobrym pomysłem byłoby kupienie skrzynek z najnowszej operacji pod jej koniec? przepustki na nią będą tylko iwyłącznie rosnąć co będzie czynić skrzynki droższymi. Skrzynie z operacji Shattered Web chodzą po 4,52. Może zainwestować w naklejki Broken Fang?

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, kaczmar313 napisał:

Może zainwestować w naklejki Broken Fang?

Jak już chcesz inwestować w coś z nowej operacji, to bardziej opłaca się kupowanie rzeczy po tym, jak przepustka do niej stanieje o 50% (Według mnie).

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja tabeli skrzyń.

Podane różnice odnoszą się do poprzedniej z umieszczonej w tym temacie tabeli.

Dodano status dropu "ZAKOŃCZONY" - nie można jej już dostać z dropu.

ufxJXBw.png

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś jak mam sprzedać kilka skrzyń na raz? Zakupiłem około 700 skrzyń tego samego rodzaju i zastanawia mnie jak miałbym je w przyszłości sprzedać. Nie uśmiecha mi się sprzedawanie każdej skrzynki po kolei.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Arciet unlocked this temat
  • Arciet pinned this temat