Skocz do zawartości
Remake

Skrzynie w CS:GO jak zarobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Znów wracam do tematu :D

Na dzień dzisiejszy, udało mi się sprzedać zaległe skiny/niechciane skrzynki i wynikiem tego jest zakupienie

500x skrzyń Prisma (po 10gr od sztuki)

500x skrzyń Spektrum 2 (po 10gr od sztuki)

Także ja stawiam na nie, aktualnie bilans wynosi -100zł (tyle kosztowała inwestycja)

hF2wL5h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ruecHwW.png

Opracowałem liste aktualnych skrzyń w CS:GO na dzisiejszy moment. Postaram się aktualizować i dodawać takie co jakiś okres. Jak widać pierwszą skrzynią, która teoretycznie powinna przejść całkowicie do rare dropu jest Skrzynia Rewolweru. Nie wiadomo jednak jak działa Valve bo nie przerzuca ich chronologicznie i równie dobrze mogą dodać gamme lub Spectrum 2, której jest aż 1,5mln na rynku.

• Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy według was warto inwestować w skrzynie strefy zagrożenia ja osobiście kupiłem ich 500 ale czy jest sens ich dokupic wiecej? Proszę o poradę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko powiedzieć. Jeśli masz na uwadze czekanie kilka lat to pewnie się opłaca, ale nie licz raczej na duży zysk za poł roku czy rok. Jest to stosunkowo nowa skrzynka, która nie przeszła nawet do dropu non prime. Osobiście skłoniłbym się do skrzyni Rewolwer bądź spectrum2. @patroxi1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.05.2020 o 22:58, MichalMP napisał:

Ciężko powiedzieć. Jeśli masz na uwadze czekanie kilka lat to pewnie się opłaca, ale nie licz raczej na duży zysk za poł roku czy rok. Jest to stosunkowo nowa skrzynka, która nie przeszła nawet do dropu non prime. Osobiście skłoniłbym się do skrzyni Rewolwer bądź spectrum2. @patroxi1

A skrzynia gamma bądź gamma 2 co o nich sądzisz? Z tego co widzę zaczynają w górę iść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@patroxi1, jak widzisz większość skrzyń teraz idzie w górę. Taki mamy aktualnie czas na rynku. Skrzyń gamma też nie jest za wiele i myśle, że mogą utrzymać jeszcze wzrost przez jakiś czas więc wydają się też być dobrym wyborem. Jeśli chcesz w nie inwestować to skup się na Gammach 1, a nie 2. Możliwe, że ich sytuacja będzie wyglądać podobnie jak w przypadku Chroma 1 i Chroma 2. Musisz mieć na uwadze, że po każdym z okresów takich wzrostów jak teraz, w końcu ceny zaczną spadać i ważne by ich wtedy panicznie nie sprzedawać tylko spokojnie czekać na zadowalająca cene.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.05.2020 o 12:22, MichalMP napisał:

@patroxi1, jak widzisz większość skrzyń teraz idzie w górę. Taki mamy aktualnie czas na rynku. Skrzyń gamma też nie jest za wiele i myśle, że mogą utrzymać jeszcze wzrost przez jakiś czas więc wydają się też być dobrym wyborem. Jeśli chcesz w nie inwestować to skup się na Gammach 1, a nie 2. Możliwe, że ich sytuacja będzie wyglądać podobnie jak w przypadku Chroma 1 i Chroma 2. Musisz mieć na uwadze, że po każdym z okresów takich wzrostów jak teraz, w końcu ceny zaczną spadać i ważne by ich wtedy panicznie nie sprzedawać tylko spokojnie czekać na zadowalająca cene.

Zadam ostatnie pytanie bo coś czuję ze moge zarobic na skrzyniach cs20 czy warto, moga one pojsc w slady glova lub huntsman ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@patroxi1 Zbyt nowa skrzynia by w nią inwestować, lepiej skupić się na tych starszych, które jako pierwsze będą drożeć i przestaną wypadać w zwykłym dropie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

73x Wildfire - 46zł
94x Cienia - 38zł
50x Falcion - 38zł
Teraz poczekać

Edytowane przez MAMUT

npsLcWf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry za pytanie ale dopiero zaczynam z inwestowaniem w skrzynki. Pytam o to jak sprzedawać masowo skrzynki na steam np jak mam ich z 200 to wystawianie ich po jednej zajęło by sporo czasu. Z góry dzięki za odpowiedź. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Blazee napisał:

Sorry za pytanie ale dopiero zaczynam z inwestowaniem w skrzynki. Pytam o to jak sprzedawać masowo skrzynki na steam np jak mam ich z 200 to wystawianie ich po jednej zajęło by sporo czasu. Z góry dzięki za odpowiedź. :D

steam inventory helper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Blazee, @diaz Bez sensu pobierać dodatkowe wtyczki, które i tak za wiele nie przyspieszą. Tutaj macie wszystko opisane jak sprzedawać za pomocą dosłownie "jednego kliknięcia" i potwierdzenia tego później jedynie w aplikacji mobilnej stream ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wam, ponowie mam pytanie o inwestycje w skrzynki wildfire, czy według was warto akurat teraz wydać tą stówkę na zakup prawie  200 skrzynek wildfire?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@patroxi1 Na pewno są lepsze skrzynie do wybrania niż wildfire. Przeszła ona już do rare dropu dość dawno i cena przekroczyła 0,5zł. Nie są to glovesy czy breakouty, żeby ich wartość jakoś drastycznie leciała w górę z uwagi na itemy w środku. Jedynym interesującym skinem jest ak-fuel injector, a reszta to crap. Noże Bowie też nie są szczególnie uwielbiane przez społeczność. Ogólnie skrzynia nie jest popularna. Moim zdaniem lepiej wydać tą kasę na skrzynie, których ceny są w okolicach 0,10zł, kupić ich dość sporo i czekać aż valve je przerzuci do rare. Powiedzmy, że kupisz ich 200 za 0,5zł/szt. Przy dobrych wiatrach sprzedasz je za kilka miesięcy może pół roku za 1,15zł/szt. Da Ci to 1zł bez podatku i 0,5zł profitu na skrzynce. Ze 100zł zrobisz 200zł. 

Natomiast jeśli kupisz 1000 skrzyń po 0,10zł, wybierzesz dobrą skrzynie z interesującymi skinami/nożami, która ma potencjał by przejść do rare dropu i jest ich stosunkowo mało na rynku np. Gamma to masz szansę zarobić nawet 7-8 razy tyle gdy ich cena wzrośnie do 0,7zł - 0,8zł. Z 200 zrobi się 800 ;) Pamiętaj, że to są jedynie spekulacje. Równie dobrze skrzynia może wystrzelić kilkukrotnie w ciągu najbliższych miesięcy i stać się drugim Breakoutem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za dobrą i wyczerpującą odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj postanowiłem sprzedać swoje skrzynie Gloves :D Od samego początku planowałem je pogonić gdy osiągną ten pułap cenowy. Pewnie powinienem jeszcze chwilę poczekać, ale możliwy jest ich spadek ceny na nadchodzące Summer Sale lub inne losowe wydarzenie, do których valve ma słabość.

Zakupiłem je 5 lutego, 37 sztuk za 0,78zł każda. Łącznie wydałem jakieś 28zł. 

EnV2vtv.png

Sprzedałem je dzisiaj za 1,72zł za sztukę, czyli po odliczeniu podatku trafiło do mnie na czysto 1,5zł za każdą, co dało kwotę 55,5zł.

mQcQuhi.png

Z tego co zauważyłem trafiły one do osoby, która zrobiła ich opening. Niestety wypadły same niebieskie i 2 fioletowe xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

+-+=

Edytowane przez deadline

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystając z dobrej sytuacji na rynku sprzedałem również 7 sztuk Pojemnik z autografem | Legendy | Berlin 2019. 

Zakupione 12 kwietnia po 2,58zł/szt, co dało kwotę 18,06zł:

f5SeT8g.png

Sprzedano 7 czerwca po 4,93zł(z podatkiem). Bez podatku 4,29zł. Łącznie dało to profit 30,03zł ;)

KJZP57a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W co aktualnie warto inwestować? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.06.2020 o 19:03, Kubiqq napisał:

W co aktualnie warto inwestować? 

Poczytaj tę całą stronę to się dowiesz. Masz wszystko dokładnie wypisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś czemu skrzynia clutch tak w górę poszła ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedź jest bardzo prosta, jest coraz mniej tych skrzyń a w dodatku zawierają "pożądane" skiny, to samo tyczy się skrzyń Spectrum 2 których cena również gwałtownie podskoczyła na przestrzeni ostatnich dni ; )

• Like 1

hF2wL5h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie dodam, że jest to jedna z popularniejszych skrzyń, którą wiele osób otwiera. Do tego wielu inwestorów czekało na summer sale by właśnie w tym czasie kupować itemki. Wystarczyło, że jeden z bogatszych kupił ich kilka tysięcy, cena podniosła się nagle o kilka groszy i poszła lawina. Możliwe, że za kilka dni, może tydzień ich cena zacznie spadać, gdy ta sniegowa kula się rozbije ;)

Polecam tworzyć zlecenia kupna. Utworzyłem "kilka" po 30 groszy, mimo iż cena skacze do 50, a i tak sporo wpada do eq ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siemka ,chcialbym zainwestowac w skrzyneczki , mam 5 euro na steamie, w co mialbym zainwestowac ? pod wzgledem ilosci itd ... shadow case , chroma 2, gamma 2 case,gamma czy revolver case ?dzieki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Angel pomożesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi