Skocz do zawartości
Remake

Skrzynie w CS:GO jak zarobić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Znów wracam do tematu :D

Na dzień dzisiejszy, udało mi się sprzedać zaległe skiny/niechciane skrzynki i wynikiem tego jest zakupienie

500x skrzyń Prisma (po 10gr od sztuki)

500x skrzyń Spektrum 2 (po 10gr od sztuki)

Także ja stawiam na nie, aktualnie bilans wynosi -100zł (tyle kosztowała inwestycja)

hF2wL5h.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ruecHwW.png

Opracowałem liste aktualnych skrzyń w CS:GO na dzisiejszy moment. Postaram się aktualizować i dodawać takie co jakiś okres. Jak widać pierwszą skrzynią, która teoretycznie powinna przejść całkowicie do rare dropu jest Skrzynia Rewolweru. Nie wiadomo jednak jak działa Valve bo nie przerzuca ich chronologicznie i równie dobrze mogą dodać gamme lub Spectrum 2, której jest aż 1,5mln na rynku.

• Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy według was warto inwestować w skrzynie strefy zagrożenia ja osobiście kupiłem ich 500 ale czy jest sens ich dokupic wiecej? Proszę o poradę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko powiedzieć. Jeśli masz na uwadze czekanie kilka lat to pewnie się opłaca, ale nie licz raczej na duży zysk za poł roku czy rok. Jest to stosunkowo nowa skrzynka, która nie przeszła nawet do dropu non prime. Osobiście skłoniłbym się do skrzyni Rewolwer bądź spectrum2. @patroxi1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.05.2020 o 22:58, MichalMP napisał:

Ciężko powiedzieć. Jeśli masz na uwadze czekanie kilka lat to pewnie się opłaca, ale nie licz raczej na duży zysk za poł roku czy rok. Jest to stosunkowo nowa skrzynka, która nie przeszła nawet do dropu non prime. Osobiście skłoniłbym się do skrzyni Rewolwer bądź spectrum2. @patroxi1

A skrzynia gamma bądź gamma 2 co o nich sądzisz? Z tego co widzę zaczynają w górę iść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@patroxi1, jak widzisz większość skrzyń teraz idzie w górę. Taki mamy aktualnie czas na rynku. Skrzyń gamma też nie jest za wiele i myśle, że mogą utrzymać jeszcze wzrost przez jakiś czas więc wydają się też być dobrym wyborem. Jeśli chcesz w nie inwestować to skup się na Gammach 1, a nie 2. Możliwe, że ich sytuacja będzie wyglądać podobnie jak w przypadku Chroma 1 i Chroma 2. Musisz mieć na uwadze, że po każdym z okresów takich wzrostów jak teraz, w końcu ceny zaczną spadać i ważne by ich wtedy panicznie nie sprzedawać tylko spokojnie czekać na zadowalająca cene.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.05.2020 o 12:22, MichalMP napisał:

@patroxi1, jak widzisz większość skrzyń teraz idzie w górę. Taki mamy aktualnie czas na rynku. Skrzyń gamma też nie jest za wiele i myśle, że mogą utrzymać jeszcze wzrost przez jakiś czas więc wydają się też być dobrym wyborem. Jeśli chcesz w nie inwestować to skup się na Gammach 1, a nie 2. Możliwe, że ich sytuacja będzie wyglądać podobnie jak w przypadku Chroma 1 i Chroma 2. Musisz mieć na uwadze, że po każdym z okresów takich wzrostów jak teraz, w końcu ceny zaczną spadać i ważne by ich wtedy panicznie nie sprzedawać tylko spokojnie czekać na zadowalająca cene.

Zadam ostatnie pytanie bo coś czuję ze moge zarobic na skrzyniach cs20 czy warto, moga one pojsc w slady glova lub huntsman ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@patroxi1 Zbyt nowa skrzynia by w nią inwestować, lepiej skupić się na tych starszych, które jako pierwsze będą drożeć i przestaną wypadać w zwykłym dropie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(edytowane)

73x Wildfire - 46zł
94x Cienia - 38zł
50x Falcion - 38zł
Teraz poczekać

Edytowane przez MAMUT

npsLcWf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry za pytanie ale dopiero zaczynam z inwestowaniem w skrzynki. Pytam o to jak sprzedawać masowo skrzynki na steam np jak mam ich z 200 to wystawianie ich po jednej zajęło by sporo czasu. Z góry dzięki za odpowiedź. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Blazee napisał:

Sorry za pytanie ale dopiero zaczynam z inwestowaniem w skrzynki. Pytam o to jak sprzedawać masowo skrzynki na steam np jak mam ich z 200 to wystawianie ich po jednej zajęło by sporo czasu. Z góry dzięki za odpowiedź. :D

steam inventory helper

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Blazee, @diaz Bez sensu pobierać dodatkowe wtyczki, które i tak za wiele nie przyspieszą. Tutaj macie wszystko opisane jak sprzedawać za pomocą dosłownie "jednego kliknięcia" i potwierdzenia tego później jedynie w aplikacji mobilnej stream ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi