Skocz do zawartości
bestion20

[Podanie] bestion

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ■. ÷ єχσтι¢ ÷ .■

Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ponieważ czasami niema admina na serwerze a dużo osób wchodzi na cheatach żeby się pobawić, a ja tego nie cierpie. Ogólnie chce pomóc administracji żeby się rozwijali , mam kontakt do paru adminów ale są prawie nie aktywni gdyż jest problem na serwerze, więc w ten sposób chce otrzymać admina.

Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem na serwerze only AWP, gdyż już tam nie pogrywam.

Jak długo gram w CS:GO?:W csa gram na tym koncie teraz prawie 200h ,a na starym koncie nie gram bo nie pamiętam pasów i również meila bo mialem prawie 1k h.

W których godzinach najczęściej gram na serwerze?:Jeżeli mam wolne od szkoły to gram od 10.00 do 23.00

Link GT: https:https://www.gametracker.com/player/%E2%96%A0.%20%C3%B7%20%D1%94%CF%87%CF%83%D1%82%CE%B9%C2%A2%20%C3%B7%20.%E2%96%A0/145.239.236.12:28005/

Znajomość SM: 8/10

Składka:Nie

Identyfikator Steam: STEAM_0:0:138635129

Mikrofon: Tak

Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów?: Tak

Proszę o rozpatrzenie podania i pozdrawiam :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ wiek

+ sm

+ składka

+ staż

-składka

ogólnie gracz bardzo ogarnięty, bardzo często jest na serwerze a gdy pojawia się cziter od razu go wyłapuje i do mnie pisze więc jestem na tak. :D

Jestem Debilem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie wszystko na plus ale grasz na serwerze dopiero od 4 dni, wydaje mi się to trochę za krótki czas żeby Cię dobrze poznać i dowiedzieć się jaki jesteś naprawdę.

Jak na razie na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym serwerze gram od 2 tygodni, byl restart serwera 4-5 dni temu i dlatego tak pisze że gram tylko 4 dni.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Często widuje Cię na serwerze, wszystko w porządku. Im więcej adminów tym lepiej. Jestem na tak.

• Like 1

iCyDFuA.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE

Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się do mnie na PW / STEAM.

Pozdrawiamy, Zespół Valkiria.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie