Skocz do zawartości
Silly

Skarga na admina Only Mirage

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby na którą pisana jest skarga: VILX

Stanowisko owej osoby: Admin Only Mirage

Co chcesz by twoja skarga wniosła: Najlepiej degrad

Opis sytuacji: Wszedłem sobie na serwer rano gdzie grał gracz o nicku "CrazyKozak". Robił on co mape 60k+ więc postanowilem zglosic go na shoutboxie gdzie odezwał się Biały pisząc że wejdzie zobaczyć o co chodzi. Niestety gdy wszedł na serwer gracza już nie było. Chwile temu postanowiłem z powrotem wejść na serwer gdzie był VILX czyli admin i własnie "CrazyKozak" oczywiscie ten drugi robil staty 44-4 i celownik sam lockował mu sie na głowie więc to juz powinno skłonić VILXA zeby go sprawdził. Mało tego byli w tej samej drużynie więc nie mam pojęcia jak on nie zauważył, że coś jest nie tak. Z resztą to jeszcze jest jakoś w miare wytłumaczalne ale to, że nie odpowiadał on na moje wiadomości na czacie do Adminów było już naprawde denerwujące. No ale dobra mógł mieć przeciez "zw". Otóż nie, gdy dołączyłem do oglądających okazało się, że VILX normalnie sobie gra i mało tego rozmawiał z graczami jakby nigdy nic podczas gdy gracz z jego drużyny dawał niebywałe flicki robiąc przy tym KOLEJNE 50k+.

Osoba, która ma aż tak za przeproszeniem w dupie innych graczy nigdy nie powinna zostać adminem, liczę na to, że poniesie tego konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obserwowałem gracza "CrazyKozak" 4-5 rund, nie byłem w stanie na podstawie obejrzanych materiałów uznać czy gracz używa jakichkolwiek wspomagaczy. Po kolejnej prośbie użytkownika "Silly" znów obejrzałem kilka rund w wykonaniu oskarżonego o aim'a. Wraz z innym administratorem doszliśmy do wniosku, że nie ma wystarczających dowodów, aby zbanować "CrazyKozaka". Nie upieram się, że jest czysty, być może cheatuje, ale podczas mojego pobytu na spectatorze nie zrobil niczego co podlegałoby pod bana. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No podejrzany jakis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe ze trudno czy stwierdzic ze cheatuje skoro czasami ma takie obvious momenty jak np. spory lock w głowe którego NIE MOŻNA nie zauważyć i różnego rodzaju prefy. Dodatkowo mozna dodać ze robi dosłownie co mape staty typu 64-8. Żaden pros nie byłby w stanie tak strzelać a i ręke musi mieć bardzo wyćwiczoną skoro takie locki strzela ;) 

Co do tego ze niby jak ci napisalem to go zaczales sprawdzac jest to nie prawda. Wszedł @"Angel" i wraz z @"ne0n" zaczęli go sprawdzać a ty w najlepsze dyskutowałeś sobie z graczami co można zobaczyć na demku a i nawet Angel może to potwierdzić jeśli nie miał voice_enable 0 ;)

Dodam jeszcze iż to, że gracz udziela się na czacie głosowym wdawając się w dyskusje z innymi, a w tym przypadku nawet założył konto na forum nie czyni z niego legita.

Naprawde nie wiem jak można nie zauważyć że czituje.

Oczywiście macie trudniej bo jeśli zobaczy że idziecie do specta może przestać czitować nawet jeśli wpiszecie komende ukryj da się to łatwo rozpoznać czy jesteście na serwerze ale wystarczy zobaczyć demko żeby stwierdzić, że jest cheaterem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wyżej wspominałem, oglądałem wiele rund użytkownika "CrazyKozak", na podstawie których nie byłem w stanie podjąć jednoznacznej decyzji o używaniu wspomagaczy. Oskarżony był również obserwowany przez innych przedstawicieli administracji, którzy zdecydowali tak jak ja. Werdykt brzmiał w stylu: "być może ma cheaty, ale nie widać tego oczywiście". Zgadzam się, że używanie czatu głosowego i posiadanie konta na forum nie czyni z niego legitnej osoby. Zachęcam innych przedstawicieli administracji, aby w wolnej chwili obejrzeli gracza "CrazyKozak" jeżeli będzie na serwerze, bądź zapisów gier z serwera z dnia 01.05.2019. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@"Biały" @"DupShot" mozecie sprawdzic demko i napisac jak to bylo ?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszelkie skargi na adminów powinien rozwiązywać opiekun danego serwera

Więc @"Felik" nie wyręczaj się naszymi AC i do roboty ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak dema/daty temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skargi bez dowodów nie są rozpatrywane. Następnym razem zaopatrz swój post w link do demka, aby Opiekun serwera mógł w rzeczywistości sprawdzić, czy admin zareagował na Twoje zgłoszenia. Tymczasem zamykam ten temat.

/close

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie