Skocz do zawartości
DupShot

Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym przedstawić kilka pomysłów które mam nadzieje że coś poprawią w życiu sieci. No to zaczynamy:

1. Dodanie działu dla Ubt - zgłoś cziter'a - niema admina? Ktoś czituje zawsze można go zgłosić na forum gracz zostanie ukarany. Tak wiem jest opcja skarga na admina czy tam gracza lecz moim zdaniem lepiej jak widoczne będzie zgłoś cziter'a a skargi pod nim.

2. Z tego co widzę niema już 1.6 więc po co wisi bans z 1.6 na stronie?

3. Zmienić Odwołania/ Bany/ Screeny na Odwołana Od Bana.

4. Głosowanie na serwery zróbcie jakieś sub-forum czy coś aby to było bardziej widoczne po za sbox

5. Jak wygląda sprawa z własnym hostem? Mianowicie wrzucenie zwykłej sygnatury wiąże się bawieniem sie w hostingi kopiowaniem linku itp który za chwilę wygaśnie, dotyczy się to również dodanie zwykłego obrazku czy tam filmu.

6. Można by te forum trochę bardziej ożywić więc może by zrobić jakiś dział redaktorki ( myślę że mam kogoś na to stanowisko ale to do ugadania)

7. Coś dla Ubt czyli można by wprowadzić komendę !zgłoś informacja trafiała by na forum.

8. Aktywnych użytkowników i nowe tematy przenieść wyżej donatorów niżej czyli zwykła zamiana miejsc, dla nowego użytkownika nie jest ważne kto ile dał lecz czy co lub coś się dzieje na forum. Tak samo kontakt z administracją wyżej.

9. Zrobienie jakichś odznaczeń np. Staż na forum 1rok 2 lata itp, Odznaczenia za ilość godzin przegranych na danym serwerze (GT) bo jak na razie niema nic takiego dla użytkowników a nie oszukujmy się ludzie lubią zdobywać odznaczenia.

10. Sygnatura -

→  Sygnaturki użytkowników nie mogą być duże i "ciężkie"
Można to interpretować różnie dla mnie sygna ok dla moda nie a dla h@ też może być ok, to takie bez sensu nie lepiej zrobić blokadę wartości? Np: Dozwolona sygnatura nie może przekraczać 650x350.

11. Zrobić coś aby forum było bardziej przejrzyste - mam wrażenie że wszystko jest tak jak by ściśnięte  ( to może wyjaśnić @MinnieMouse jest w te klocki dobra)

12. Aktywność użytkownika - w profilu praktycznie nic się nie dzieje. Zrobić typowo aktywność użytkownika niech się wyświetla gdzie napisał posta czy komu dał + itp

13. Gify w avatarze

14. Oznaczenie - można poprawić oznaczenie? Mianowicie aby przynajmniej był ten nick grubszą trzcionką bo nie widać wgl tego chyba że masz kolor to tak. Przykład - @Angel @MinnieMouse #Edit teraz dostała kolor więc kapa nie zobaczycie :D

15. Dodawanie znajmoych - ok dodam znajomego nigdzie tego niema praktycznie więc po co to? Nie lepiej zrobić że po wejściu w panel użytkownika po avatarem (czy tam znaleźć jakieś dogodne miejsce) pokazywało znajomych użytkownika?

16. Steam ID w informacjach o użytkowniku - wchodząc w jego profil pokazywało jego sid czy tam jak go namierzyć poprzez steam :D

17. Estetyka - da rade to zrobić w ten sposób? (Tak wiem mistrz paint'a :D) 48684387903692520980.jpg bo aktualnie to wygląda chaotycznie.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemasz ;)

Przede wszystkim plus dla Ciebie za napisanie tak obszernej propozycji, a teraz postaram się po krótce odpowiedzieć

1. To rozwiąże nam prawdopodobnie nowy Sourcebans który jest bardziej rozbudowany niż aktualny (w trakcie wprowadzania)

2. Bans wisi bo nie powiedzieliśmy jeszcze "ostatniego słowa" w sprawie serwerów 1.6

3/4/5 - zmiany kosmetyczne forum - wprowadzimy w okolicach 10-15 kwietnia

6. Wyślij ową osobę do mnie na PW/STEAM wtedy na pewno się dogadamy, nie neguje a wręcz przeciwnie jeśli zobaczę zapewnienie że będzie to kontynuowane w regularnych odstępach czasu to udostępnię wszelkie niezbędne środku ku temu

7. Kwestia napisania pluginu na serwer i zmodyfikowania ShoutBoxa' - jak dla mnie nadaje się na osobny temat, bo wbrew pozorom to dosyć dużo roboty jednakże rozwiązanie godne podjęcia się wprowadzenia go w życie

8. Znów estetyka, zrobimy wątek zbiorczy w czasie gdy będą zmiany na forum

9. Zapytam Skullka czy jest coś takiego na MyBB, prócz tego chcemy dorzucić możliwość wyświetlania więcej niż jednej rangi, gry flash na forum itp ;)

10. Masz racje, @Undead Fox - sprawa dla Ciebie, nanieś odpowiednią poprawkę w regulaminie (PS jak dla mnie Twoja sygnatura jest w sam raz)

11. W takim razie czekam na uwagi od @MinnieMouse

12. Jak najbardziej za, daj nam tylko troche czasu na to

13. Zaraz sprawdzę w PA czy są dozwolone, bo z tego co wiem powinny być

14. Kwestia edycji czcionki, nie zwróciliśmy na to uwagi

15. Znów kosmetyka, przy aktualizacji forum pomyślimy o jego "ożywieniu" i sprawieniu by ta funkcja była bardziej przydatna

16. Jak wyżej

17. Jak mówiłem, estetyka - lecz powiem szczerze na razie musimy zająć się ściągnięciem ludzi na forum, wtedy @Skullek wyczaruje wam tutaj co tylko wam się zamarzy ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie