Skocz do zawartości
Sauri

Sauri #2

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak reakcja Boga w kuchni z tego Zeusa nie mogłeś wiedzieć że typ tam jest Bo nawet go słychać nie było i Kur** hs z piz**

Elo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Link do demka

I rozpisz to demko, sytuacja/czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to tak reakcja Boga w kuchni z tego Zeusa nie mogłeś wiedzieć że typ tam jest Bo nawet go słychać nie było i Kur** hs z piz**

Elo

Biorąc pod uwagę fakt, że jesteś adminem prosiłbym Cię o zachowanie minimum przyzwoitości, bo swoim zachowaniem obrażasz serwer, który naprawdę polubiłem to raz, a dwa - admin, który banuje gracza powinien mieć przynajmniej IQ klapka Kubota i potrafić rozpisać demo. Ba! Nawet powinien wiedzieć jak je nagrać.

Co do sytuacji, do której się odniosłeś - wiedziałem, że "Demos" jest w kuchni bo wcześniej zabił tam mojego teammate'a. Ponadto ustawiłem się tak, aby widzieć model na samej krawędzi monitora (1280x720 # 16:9 @ 144Hz) i cały czas patrzyłem tylko i wyłącznie w to miejsce. Poza tym ostatni strzał z awp na drugim typie był trafiony w brzuch, a nie w głowę i była to normalna (przynajmniej na moje standardy) reakcja.

BTW. Zbanowałeś mnie za 30s (tyle trwała akcja) i na tej podstawie podjąłeś decyzję ;)

Nie gram tu pierwszy raz i różne rzeczy się działy na serwerze, ale takiego buractwa ze strony admina jeszcze nie widziałem. Podrośnij kolego i jak będziesz mieć ochotę porozmawiać - daj znać. Znajdziesz mnie na steamie.

http://steamcommunity.com/id/PTSauri

Pozdrawiam.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem z nudów to demko i zawiele tam nie widać i też widziałem tam model... przewaga monitora i rozdziałki na 1024x720 rzeczywiście nie było go widać ale na wyższej już tak. Po za ta akcja nic specjalnego nie zagrał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra mój błąd inne ustawienia rozdzielczość 4:3 więc nic tam nie widziałem mój błąd i przepraszam za tego bana:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na 4.3 też to widać ja gram 4:3 1280x720 i widziałem. widać tego kolesia tam powinneś go poobserwować i wtedy podjąć decyzje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracz dostal ub.

/close

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie