Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

Check

New forum templat

Valkiria przekaże 100kg karmy dla schroniska w Katowicach!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani! ;)

Jak wiecie zbliżają się święta, czas radości, rodzinnej atmosfery i przede wszystkim PREZENTÓW! ;D

Więc pragniemy was uczulić, byście przemyśleli dokładnie wasze pomysły dotyczące prezentów i czasem lepiej w podarku nie dawać zwierząt, kotków czy piesków które są przecież tak urocze gdy są małe, bo co gdy taki zwierzak się znudzi?

Zazwyczaj jego los jest smutny i zostaje gdzieś porzucony lub oddany do schroniska czyli takiego psiego czyśćca z którego wyrwać mogą go tylko ludzie nim jego linia życia zostanie przerwana - a bywa że często to się nigdy nie zdarza....

Bo gdy mamy do wyboru coś nowego, błyszczącego a starego i używanego to co wybierzemy?

No tak... a nawet psie staruszki zasługują na miłość - i dlatego powstał ten temat!

Spokojnie nie mamy zamiaru namawiać nikogo do przymusowej adopcji psiaka z schroniska, lecz chcemy im uchylić rąbka nieba - bo jak wiadomo najedzony psiak to szczęśliwy psiak ;)

Jak wiadomo psiaki które trafiają do schronisk często są wygłodniałe, zaniedbane bo zapychały żołądki "śmieciem" znalezionym przy "ludzkich osadach" - by pomóc im stanąć na nogach a raczej łapkach chcemy przekazać na rzecz schroniska 100kg mokrej karmy firmy Dolina Noteci

Co zamierzamy zrobić?

Przeprowadzić zbiórkę na naszym forum

Przekazać składki adminów z naszych serwerów na rzecz tej zbiórki

Porozmawiać z właścicielami marki Dolina Noteci by wsparli naszą akcję na przykład poprzez obniżenie dla nas ceny pojedynczej puszki karmy:

- Aktualna cena wynosi 8.99zł / 800 gramów [Dolina Noteci Premium]

- Czyli by osiągnąć założony cel musimy zakupić 125 puszek!

- Koszt tego przedsięwzięcia wyniesie zatem około 1.100zł

Poprosić administrację Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach by pozwolili nam odwiedzić psiaki, przekazać żywność i jeśli będzie trzeba pomóc w posprzątaniu po tej "wyżerce" - niestety po każdej dobrej imprezie trzeba kiedyś posprzątać, chociaż sądzę że nie byłoby zbyt wiele misek do umycia ponieważ zostaną dokładnie wylizane :D

(Więc każdy użytkownik mieszkający na terenie śląska chętny do pomocy może się do mnie zgłosić w wiadomości prywatnej - kosztami i organizacją transportu zajmę się osobiście)

Jak możesz nam w tym pomóc?

Udostępnij ten temat na swoim Facebook'u

Wspomóż nas dowolną kwotą, a w odpowiedzi wpisz kwotę przelewu by można było śledzić zbiórkę na bieżąco poprze nasze forum

Polub stronę Doliny Noteci na Facebooku - Dolina Noteci Fanpage - LINK

Polub stronę Schroniska w Katowicach na Facebooku - Schroniska dla Bezdomych Zwierząt w Katowicach - LINK

Dane do przelewu

Tomasz Knapczyk
ul. Żabik 11/412
43-178 Ornontowice
Numer bankowy: 
PLN ---> 83 1050 1634 1000 0090 4751 9146
EURO ---> 69 1050 1634 1000 0091 2154 3590

ZEBRANO 1008zł / 1100zł

Geneza pomysłu (dla ciekawskich ;P)

Gdy zakładałem Valkirię w 2012 roku, obiecałem sobie że nie będzie to wyłącznie narzędzie do zabicia czasu/pasja/hobby czy jak to kto sobie nazwie, Valkirie są w mitologi nordyckiej odpowiednikami naszych aniołów - przynajmniej według mojej teorii ^^

I takie też jest główne założenie naszego forum - mimo że łączy nas "gaming" to chce niejako wykorzystać Valkirię do czynienia dobra - a w nas graczach jest siła - pora ją pokazać, niech ludzie zobaczą że poza siedzeniem przed komputerem potrafimy się zorganizować ;)

Jako że sam posiadam psa ze schroniska - dziwnym zbiegiem okoliczności akurat z Katowickiego

Wiem że ciężko wyżywić wszystkie psiaki tak jak na to zasługują, a zasługują na najlepsze wszak nie są gorsze od naszych domowych pupil  - postanowiłem że pomożemy, i to na pewno nie ostatnia nasza akcja tego typu ;)

I szczerze powiedziawszy nie chciałem robić tego typu akcji świeżo po tym gdy forum zostało reaktywowane po utracie bazy danych, w poprzednich latach powtarzałem sobie ciągle "jeszcze nie teraz" / "poczekam aż forum się bardziej rozwinie" / "gdy będziemy mieć więcej graczy na serwerach" - ale znając życie wiem że to może nigdy nie nastąpić, a takie odwlekanie planów w czasie nie prowadzi do niczego dobrego, więc postanowiłem działać - wierzę że damy radę! ;)

I z całego serca dziękuje wszystkim za pomoc

• Like 7
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

Ekmmm, ktoś dorwał się do mojego komputera i zrobił dyspozycję przelewu na 100zł

Kamery mojego pokojowego monitoringu uchwyciły taki obraz!

vFAQtTG.jpg

Zapewne więcej funduszy znajdzie się po wypłacie ;)

/Angel

Przelew potwierdzony

• Like 2
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i Panie, 

Nie ma zatem co zwlekać, święta tuż tuż ...

Leci kolejna 100-tka!

Z pozdrowieniami,

Keyos vel Simbad87

/Angel

Przelew potwierdzony

• Like 4
Odnośnik do odpowiedzi

Diablica może spać spokojnie, bo poszedł od nas przelew za 50 zł ;) 

o8neB97.jpg

/Angel

Przelew potwierdzony

• Like 3
Odnośnik do odpowiedzi

Alkoholik wysłał 200 PLN, smacznego pieski!

Oczywiście namówiła mnie do tego Matylda ;)

dc2b6e91b09f6.jpg

/Angel

Przelew potwierdzony

• Like 3
social_media_social_media_logo_steam-128.png

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie, pewnie na forum nie posiedze, ale dla zwierzaków zawsze, także ode mnie i Borysa (czarny diabeł) poszło 200zł. Pozdrowionka i w imieniu własnym i zwierzaków dzięki za akcje !

/Angel

Przelew potwierdzony

• Like 3
Odnośnik do odpowiedzi

200 poszło :) pozdrawiam

Miałem pić za to z Syzyfem ale...

Ale mam nadzieje, że tym razem on stawia :*

/Angel

Przelew potwierdzony

• Like 3
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zaskoczony?

Nieee to za mało powiedziane, nie potrafię wam opisać swojej radości

Panie i panowie zaskoczyliście mnie i to niesamowicie!

Dziękuje wam wszystkim i każdemu z osobna, taki wynik i to w niecałą godzinę od pojawienia się posta to istny rekord

Mam nadzieję że to dopiero początek, i pamiętajcie że nawet złotówka ma tutaj znaczenie by osiągnąć cel

A jeśli uda się go "przebić" to nie martwcie się, po prostu psiaki dostaną więcej jedzenia ;))

hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczór,

z mojej strony poszło 25 zł ;)

Dobrego wieczoru Wszystkim ;)

/Angel

Przelew potwierdzony

• Like 3
Odnośnik do odpowiedzi

A więc by nie było zastoju w temacie mam dla was dobre wieści! ;)

Właśnie zamówiłem pierwszy pakiet karmy - 90 puszek

I okazało się że kupując w tak dużych ilościach udało się zejść z ceny do 6zł 13 groszy - a to oznacza że na obecnym poziomie zrzutki uda nam się zakupić o wiele więcej niż przypuszczaliśmy! ;)

Kolejny "pakiet" zostanie zakupiony dzisiaj, jak tylko wszystkie przelewy pojawią się u mnie na koncie bankowym ;)

Gdy tylko pierwsza paczka pojawi się u mnie w domu od razu podzielę się z wami zdjęciami i oczywiście przedstawię stosowną fakturę każdemu kto brał udział w zbiórce - w celach rozliczeniowych ;)

Swoją drogą ciekaw jestem miny mojej mamy, gdy zjawi się u niej kurier bo jako że pracuje praktycznie od rana do wieczora to nie jestem w stanie odebrać paczki osobiście

• Like 4
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

Dziś rano dostałem SMS'a że pierwszy pakiet 90 puszek już w drodze, jutro powinny pojawić się zdjęcia ;)

Do tego zamówiony został drugi pakiet również 90 puszek, myślę że około środy/czwartku powinny się pojawić

Finalizujemy powoli zakup, do tego dzisiaj rozmawiałem z panią z schroniska i jesteśmy już umówieni na wizytę

Także wszystko idzie w dobrym kierunku, relacja będzie jeszcze przed świętami

• Like 1
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

Przelew na 6PLN popłynął. Dałbym więcej ale nie zarabiam :<

/Angel

Przelew potwierdzony

• Like 3

Odnośnik do odpowiedzi

No to kolejny krok w dobrą stronę, a mianowicie dzisiaj odebrałem przesyłkę, a w niej?

jxYdQGE.jpg

Miało być 180 puszek i jest 179... ;)

MpSipio.jpg

Jedna uległa awari, gdzieś w podróży ale spoko dokupi się nową i stan będzie się zgadzał jeśli komuś się nudzi to może liczyć puszki na obrazku :D

Jeśli ktoś z wpłacających zainteresowany jest fakturą itp to są one do wglądu na PW

Reasumując, udało zgromadzić nam się 180 puszek po 800 gram co daje 144kg z zakładanych 100 czyli nie dosyć że wypełniliśmy cel to zrobiliśmy to prawie o 50% lepiej niż było zakładane - koszt całego zakupy wyniósł - 1083zł 40 groszy

Udało nam się zebrać - 1008zł

Aktualnie czekam na @Keyos'a aż da mi znać w którą Sobotę będzie miał wolne i urządzimy sobie wycieczkę do Katowickiego Schroniska

• Like 5
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi

No no no, wygląda to przepięknie! Brawo dla wszystkich, którzy mają w tym jakikolwiek swój wkład. Brawo Wy!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Akcja zakończona sukcesem, oby więcej takich! ; )

Dziękuje wszystkim którzy wzięli udział, i powiem wam tak szczerze że pani z Schroniska pytała czy przyjedziemy odebrać jakiś tam dyplom czy podziękowanie, powiedziałem jej że nie jesteśmy aż tak medialni i nie robimy tego dla poklasku, poprosiłem ją tylko by schronisko poprzez komentarz potwierdziło że otrzymało od nas obiecany prezent i to wszystko

Tak jak powiedziałem, dla każdego zainteresowanego - mogę przedstawić odpowiedni dowód zakupu

(Wystarczy odezwać się na PW)

Jeszcze raz wielkie i serdeczne dzięki, mam nadzieję że to nie ostatni raz kiedy udało nam się pomóc

Link do wydarzenia  na FB ->

A mi nie pozostaje nic innego jak zamknąć temat

/close

• Like 3
hF2wL5h.png
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie