Skocz do zawartości
Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

Check

New forum templat

See what we have prepared for you!

baretekambrela

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez baretekambrela

 1. @CyCu2137 wydaje mi się, że i to i to jest opłacalne, ja osobiście zainwestowałem w 100 kapsuł, ale jakbym miał wolne 250zł to bym zainwestował jeszcze w naklejkę navi
 2. Witam Mam do zainwestowania 100zł w kapsuły RMR tylko się zastanawiam w które najlepiej zainwestować. Najpierw myślałem nad legendami ale jest ich najwięcej na rynku, natomiast w kandydatach jest naklejka TYLOO i jest ich o połowe mniej na rynku. Jak myślicie, w które kapsuły najlepiej zainwestować te 100zł?
 3. Bardziej myślałem kupić operację po przecenie, na otwierać kapsuł z naklejkami i trochę to potrzymać, ale dzięki za tipa z kupowaniem naklejek, chyba coś jeszcze pokombinuje z tym co pisałeś. Tylko jedno pytanie, czy opłaca się w ogóle kupować te najtańsze naklejki? Obecnie do 0,40zł jest 8 różnych rodzajów naklejek.
 4. Siema Jak myślicie, będzie jeszcze promocja na obecną operację. Chciałbym zainwestować troszkę w naklejki/skrzynki z niej ale boję się, że będzie przecena i stracę. Zawsze były promocje na operację w cs:go. Czekam na wasze zdanie
 5. Ostatnio mnie zastanawia co się stanie jak się skończy operacja, czy całe menu z historią meczów itp. zostanie, czy nie. Wydaje mi się, że jeżeli to menu zostało i mecze dalej by się tam zapisywały, to przepustka byłaby droga po zakończeniu sprzedaży przez valve. Jak uważacie?
 6. Jak to działa, że zleciłeś zamówienie na 10 tys. skrzynek? Co się dzieje, gdy zapełni ci się całe miejsce? Będziesz kupował magazyny i tam to przerzucał na bieżąco? @MichalMP
 7. Zakupiłem operację dzisiaj i już mi się zwróciła, teraz reszta tygodni to będzie czysty profit, jak będę brał skrzynie za gwiazdki to od razu je sprzedaje, bo prawda, że jak operacja staniej to skrzynki też.
 8. Siema, ostatnio zainwestowałem w 1000 skrzyń prisma 1 oraz 600 różnych (w tym chroma 3, wcześniej spektrum 2). Moje pytanie jest takie, czy opłaca się inwestować w operację żeby nazbierać 50 skrzyń (bo tyle maksymalnie można wziąć za gwiazdki) i sprzedać je bądź trzymać. Zauważyłem że skrzynie z poprzedniej operacji shattered web trzymają rare drop a skrzynie z obecnej operacji cały czas trzymają dobrą cenę. Podsumowując, czy opłaca się inwestować w skrzynie broken flag i czy skrzynie z obecnej operacji będą się zachowywać tak samo jak z poprzedniej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie