Skocz do zawartości

Witaj na

Rejestracja na naszym forum zajmie Ci około 30 sekund, otwierając przed Tobą multum nowych możliwości

Darmowy VIP dla Kobiet

W tym temacie drogie panie możecie uzyskać dostęp do kobiecych modeli oraz otrzymać darmowego VIP'a na naszych serwerach

Serwer Call of Duty Mod

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym najbardziej rozbudowanym w sieci serwerem Call of Duty Mod

Konkurs - do wygrania mysz i słuchawki Razer

Konkurs na naszym serwerze Call of Duty Mod - kliknij w przycisk poniżej aby wziąć udział

Enemmy

Opiekun serwera
 • Liczba zawartości

  132
 • Donations

  $0.00 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Enemmy w dniu 1 Październik

Użytkownicy przyznają Enemmy punkty reputacji!

Reputacja

127 Excellent

1 obserwujący

O Enemmy

 • Urodziny 01/29/1998

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. COD 5 AWP 5 MIREK 5 RETAKE 5 DM 5
 2. COD 11 AWP 4 MIREK 5 RETAKE 4 DM 4
 3. COD 5 AWP 5 MIREK 5 RETAKE 5 DM 5
 4. COD -3 AWP - 3 MIREK - 3 RETAKE - 3 DM - 3
 5. REGULAMIN SERWERA CALL OF DUTY MOD Rozpoczynanie gry na naszym serwerze oznacza zapoznanie się z regulaminem. Nieznajomość regulaminu nie będzie traktowana jako taryfa ulgowa. Wszelkie zmiany w regulaminie będą automatycznie dodane do tego tematu. 1. Całkowity zakaz używania programów zewnętrznych wspomagających grę. -> Ban permanentny. 2. Zakaz wykorzystywania błędów mapy/klas/przedmiotów w celach zwiększenia swojej przewagi. Każdy błąd powinien natychmiast być zgłoszony Adminowi lub H@. -> Od kicka do 48h. 3. Czat głosowy jest dla każdego, nawet jeśli osoba wypowiadająca nie ma 16 lat ewentualnie nie ma mutacji, dopóki osoba bez mutacji nie nadużywa mikrofonu tj. nie wyzywa, nie drze się czy też nie śpiewa ma prawo do używania go. -> od wyciszenia na 15min do bana na 3 dni. 4. Zakaz używania czatu głosowego w sposób przeszkadzający innym graczom w rozgrywce (krzyki, obrażanie innych graczy, trzeszczący mikrofon itp.). -> Od wyciszenia na 15 min. do bana permanentnego w zależności od częstotliwości i sytuacji. 5. Zakaz używania wulgarnych, obraźliwych nicków. -> Od kicka do 48h. 6. Zakaz podszywania się pod innych graczy, adminów. -> Od kicka do bana permanentnego. 7. Zakaz reklamowania innych sieci na czacie tekstowym jak i głosowym oraz w nicku. -> Za celową reklamę - ban 7 dni, za przypadkową - kick. 8. Kampienie dozwolone w zależności od sytuacji. -> Częste kampienie od kicka do bana na 24h. 9. Zakaz nadmiernego używania U@, czatu głosowego i czatu tekstowego. -> Od kicka do bana na 24h. 10. Jeśli na serwerze nie ma ani jednego gracza to obowiązuje zakaz plantowaniu paki w celu wyexpienia klasy. -> od kicka do bana na tydzień. 11. Zakaz zgłaszania cziterów na czacie. Wszelkie podejrzenia odnośnie graczy zgłaszać na u@ lub bezpośrednio do Admina na steam. Jeśli admina nie ma na serwerze należy założyć temat na forum odnośnie zaistniałej sytuacji. -> Od kicka do bana na 24h. 12. Jeśli na serwerze są gracze nowi tudzież z o wiele mniejszymi poziomami niż Twój to zmień klasę na taką żeby osoba nie wyszła po 3 rundach z powodu nie możności zabicia Cię. -> od kicka do bana na 24h. 13. Rzeczy nieuwzględnione w regulaminie, które powszechnie nie są uważane za dobre będą rozpatrywane przez Administrację. 14. Od każdego bana można się odwołać w ciągu 48h. Czat głosowy jest dla każdego, nawet jeśli osoba wypowiadająca nie ma 16 lat ewentualnie nie ma mutacji, dopóki osoba bez mutacji nie nadużywa mikrofonu tj. nie wyzywa, nie drze się czy też nie śpiewa ma prawo do używania go. -> od wyciszenia na 15min do bana na 3 dni. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
 6. COD 5 AWP 5 MIREK 5 RETAKE 5 DM 3
 7. Enemmy

  Skarga na Top1NOŻOWNIK

  Za około 30min będę w domu, po powrocie gracz otrzyma bana
 8. Enemmy

  [PODANIE] xyie

  - Gametracker na dobrym poziomie (chociaż może być zawsze lepszy) - Jest mikrofon, z serwera słychać że w miarę ogarnięty jesteś - nie spinasz się ani nie wywołujesz spin (kilka razy chyba się widzieliśmy na serwerze) - doświadczenie widzę większe od mojego co daje duży + - godziny przebywania też zadowalające Jestem na tak + okres próbny standardowo :)
 9. COD 2 AWP 2 MIREK 2 RETAKE 2 DM 3
 10. Enemmy

  Mapki cod

  Jeśli macie jakieś propozycje mapek które można by dodać na naszego coda to wypisujcie w tym temacie :)
 11. COD 1 AWP 1 MIREK 1 RETAKE 1 DM 1
 12. Enemmy

  [Podanie] Maxerek

  Kiepska argumentacja jak dla mnie, administrator na serwerze to nie zabawka tylko swego rodzaju obowiązek i odpowiedzialność. Nie ma czegoś takiego że przydałby mi się ponieważ dużo przesiaduję na serwerze, nie mówię od razu żebyś pisał to samo co każdy tylko mógłbyś się wysilić skoro dostałeś takową szansę. Jeśli poprawisz podanie i napiszesz w nim coś sensownego co mnie przekona to będę jak najbardziej na tak. Oprócz tego spełniasz wszystkie wymagania i nie mam zastrzeżeń.
 13. COD 12 AWP 5 MIREK 5 RETAKE 5 DM 5
 14. COD 2 AWP 2 MIREK 2 RETAKE 2 DM 4
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie