Skocz do zawartości

Witaj na

Rejestracja na naszym forum zajmie Ci około 30 sekund, otwierając przed Tobą multum nowych możliwości

Darmowy VIP dla Kobiet

W tym temacie drogie panie możecie uzyskać dostęp do kobiecych modeli oraz otrzymać darmowego VIP'a na naszych serwerach

Serwer Call of Duty Mod

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym najbardziej rozbudowanym w sieci serwerem Call of Duty Mod

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 10/10/2019 w Odpowiedzi

 1. 1 punkt
  Cod 1 Awp 1 Mirage 1 Retake 1 Dm 1
 2. 0 punktów
  Nick :Selman Powód :Czitujesz? Admin banujący: ✪ xyie -valkiria.com.pl Data i godzina nadania bana: 10.10.2019 - 13:32:17 Serwer: Only Mirage Mapa: Mirage Steam_ID: 0:0:516189095 Wycinek z konsoli: You was banned by admin: ✪ xyie -valkiria.com.pl Reason: Czitujesz Ban date: 10/10/2019 - 13:32:17 Ban length: Permanent Read more on the website: http://bany.valkiria.com.pl/index.php. Reason: Wallhack Ban date: 10/08/2019 - 15:04:13 Ban length: Permanent Read more on the website: http://www.valkiria.com.pl/. Od siebie: Witam, piszę owe odwołanie iż po prostu jest to śmieszne, owy administrator zbanował mnie za powód "Czitujesz" nie zostały mi przed stawione dowody, pod względem jak "czituje" nie przyznaje się oczywiście do owych "Czitów" iż po prostu zależy mi na tym serwerze i nie grałbym na wspomagaczach po to aby być lepszym, skoro tego nie cierpię? Miałem/mam w planach zostać tu na dłużej, ale właśnie podejrzewałem że tak będzie. Nie pisał bym podania na Admina serwera, i po paru dniach odpalić się, długo gram w tą gre i wiem jak się w nią po prostu gra xD. Dzisiejsi administratorzy serwerów banują bez podstawię bo gracz dokonuje rzeczy niemożliwych? I co z tego to że on potrafi a ty nie od razu że czituje? Nie oszukujmy się zapewne zbanował mnie patrząc na swoje umiejętności i na moje i stwierdził że gracz gra lepiej od administratora to że coś ma. Nie wiem dokładnie za co zostałem zbanowany wh? aim? banujecie ludzi którzy nic nie mają, a tych co latają na wh zostawiacie mówiąc że są "Spoko" mogę palcem pokazać która osoba leci sobie na wspomagaczach i z łatwością to udowodnić, jeśli tak nie jest to szacunek i nawet przyznam się do "czitów" których nie mam xD. Mam nadzieje że banując mnie xyie, masz jakiś dowód. Pozdrawiam i czekam na niezapomnianą dyskusje.
 3. 0 punktów
  Teraz cie zaskoczę, nie wpisałem tego tylko kopiowałem wzór od osoby zbanowane, bo nie mogłem znaleźć wzoru, i zapomniałem skreślić - https://imgur.com/jtJgmx9 Jak widać na ss ((już nie będę edytował, bo jest 2 razy to samo. Udowodnione na ss)), więc tylko czekam na te demko co się "Ujawniłem"
 4. 0 punktów
  Co do Twojej wypowiedzi to sam się przyznałeś bo w "Reason" wpisałeś "Wallhack", a ja takiego powodu nie dałem, domyśliłeś się czy co? Wkopałeś się na samym starcie a co do demka to jak będzie możliwość to podam kiedy się ujawniłeś.
 5. 0 punktów
  Jeśli Twoja aktywność na serwerze z ostatnich 2 dni utrzyma się przez kolejne 5 dni jestem skłonny dać Ci szanse i dopuścić do rozmowy na TS. Ładnie rozpisałeś sie w podaniu, widać że nie jest zrobione na "odwal sie", zaczynasz też udzielać się na forum. Jestem na TAK. /Edit

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie