Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 08/16/2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  100zł od Sylwii od mnie. (przelew poszedł chyba 10-tego)
 2. 1 punkt
  Nick: ReVeS Wiek: 17 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ponieważ każda parą rąk się przyda do utrzymywania porządku na serwerze.Każdy admin ma życie prywatne i nie zawsze może wbić na serwer ,dlatego chciałbym pomoc w tym ciężkiej pracy.Także często przybywam na serwerze oraz orientuje się w rozpoznawianiu cheaterów. Doświadczenie w adminowaniu:Posiadałem raz administratora. Jak długo gram w CSGO?: Dokładnie 3 lata. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 13-23. Link GT: https://www.gametracker.com/player/ReVeS/145.239.236.12:28005/ Znajomość SM: 2-3/10 Składka (reklamy*/przelew/sms): Sms. Identyfikator Steam: STEAM_0:0:11101 Mikrofon: Tak. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów?: Oczywiście.
 3. 1 punkt
  Z racji bardzo dużej aktywności na serwerze sam już miałem Ci proponować abyś napisał podanie. Zaprosimy Cie na rozmowę wstępną na TS'ie, jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie dostaniesz uprawnienia na okres tygodnia. Podczas tego czasu obowiązkowo będziesz musiał poprawić aktywność na forum(jeśli tego nie zrobisz uprawnienia nie zostaną przedłużone), a Twoje zachowanie oraz decyzje podejmowane na serwerze będą dokładnie obserwowane. Skontaktuj się ze mną na steam w celu ustalenia terminu rozmowy. Podanie zaakceptowane, aplikant przyjęty do rozmowy wstępnej na TS. /MP
 4. 1 punkt
  Z ogarnięciem jako admin to nie mam pewności bo się pare razy zawiodłem yuuki oczywiście pewnie info od revesa żeby mu dal same plusy konto nowe xd Trochę średnio ze graliście z infem momentami przez ts na serwie a przynajmniej nie jedna osoba mi to zgłaszana . Ostatni raz gdy spokojnie poinformowałem to od razu jak to powiedzieć "płacz" i nieodpowiednie zachowanie się do sytuacji. Zero aktywności na forum Na razie na Nie Czekam na wypowiedz innych Pozderki :)
 5. 1 punkt
  + Wiek + Duża aktywność + Doświadczenie + Składka +/- SM Jestem za okresem próbnym
 6. 1 punkt
  Po pierwsze edytuj swój post, bo jest nieczytelny Po drugie założyłeś konto tylko po to by złożyć podanie przez co powinieneś być skreślony na starcie, jednakże ratuje Cię dosyć duża aktywność na serwerze Jestem w stanie zaryzykować i dać Ci admina jeśli pomyślnie przejdziesz rozmowę weryfikacyjną na TS'ie z @DupShot i @MichalMP Czekam również na wypowiedź innych graczy/adminów serwera Only Mirage
 7. 1 punkt
  Poszło po 100 na każdy 😉
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt

O nas

Valkiria powstała w Sierpniu 2011 roku Od tamtego czasu staramy się by nasze forum było dla was ostoją i byście mogli poczuć się jak rodzina. Pomimo utraty bazy danych wracamy raz jeszcze by zgromadzić wszystkich starych znajomych, oraz by powiększyć grono naszej "rodziny" - u nas zawsze możesz liczyć na wsparcie, dużą dawkę humoru, rozbudowane działy i przede wszystkim dobrą ekipę do grania. Nikogo nie katalogujemy, jesteś nowy? Dobrze wykaż się a jeśli będziesz robił to z pasją to szybko awansujesz ;) "Per Aspera Ad Astra"

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie