Skocz do zawartości
Valkiria.com.pl
Angel

Call of Duty Mod pod serwer CS GO?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Przeglądając wczoraj różnorakie pluginy i ich kody źródłowe stwierdziłem że stworzenie Call of Duty Mod'a byłoby świetnym pomysłem

Wszak Valkiria słynie z najlepszych Diablo i COD Mod'ów i i to my wyznaczaliśmy trendy a i inni zrzynali od nad ;))

Piszczcie co o tym sądzicie, i postarajcie sobie przypomnieć co zawierał nasz Call of Duty Mod i co chcielibyście zobaczyć w odświeżonej wersji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cod mod jest świetną sprawą od zawsze to samo diablo z tego co mnie pamięć nie myli ty od zawsze potrafiłeś dobrego coda wyczarować.Ten cod mod z tego co pamiętam klasy posiadały valkiria premka miała przekozacki łuk i kałacha, air borne mógł nasłać nalot ,gynek mógł naćpać przeciwnika, mika miała to wnerwiające działko i sg553, była klasa która przy kucaniu była nie widoczna i miała zwiększony dmg z awp a do tego miała famasa, był oczywiście szybki swat z mp 5 a reszty nie pamiętam a tutaj jakieś unikaty chciałbym zobaczyć bo ograłem już trochę takich serwerów i większość to kopie jednego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej za tylko z tego co pamietam premki były za mocne ze zwykłych to najbardziej chciałbym zobaczyć zwiadowce i teleport na nożu za plecy wroga :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam się w kwestii co jest dobre, a co nie. 

Lecz jeżeli pojawi się CoD to zacznę grać w CS:GO! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka informacja z ostatniej chwili, dostałem przed chwilą wiadomość od radim'a że pracował ostatnio trochę nad naszym COD Modem i dzisiaj ma mi wysłać pliki do testu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie